Factory Ruins

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Factory Ruins

Rašyti  Captain on Pir. 03 19, 2018 3:55 pmNeo Kobe pakraštyje, atokiame apleistame kvartale stovėjo senai nenaudojamos gamyklos pastatas. Ar bent kas buvo likę iš jo. Visi įėjimai turėjo tvirtas duris, tačiau tik vienos nedidelės, pastato kampe buvo išlaužtos. Viduje buvo visiškai tamsu. Apgriuvęs pastatas nebuvo stabilus, niekada negalėjai žinoti, kada įgrius lubos ar įluš grindys. Kai kuriuos įėjimus į kitas patalpas blokavo griuvėsių barikados.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20138

Atgal į viršų Go down

Re: Factory Ruins

Rašyti  Leila on Tr. 04 18, 2018 2:21 pm

Merginos atsisveikino su mechaniku ir vedamos Mikos užlipo ant stogo. Lipimas laiptais nedžiugino, o atsivėręs vaizdas į dalį miesto dar tik pablogino nuotaiką. Iš perpildyto, skubančio, neoninių reklamų nušviesto miesto nieko džiuginančio nebeliko. Viskas skendėjo tamsoje, net ir avarinės šviesos vos prasiveržė pro stojusios nakties tirštumą. Vėjas per lietų kartais atnešdavo net riksmus, klyksmus ar dužtančių vitrinų garsus.
"Reikia greičiau tvarkyti visą suirutę" pikta suburnojo sau mintyse, tačiau nusišypsojo jų palydovei. Išklauso moters instruktažą ir įsėdo į transporto priemonę.
Turbomobiliui lekiant iki paskirtos vietos, Leila toliau baisėjosi kas sekunde prastėjančia gyvenvietės padėtimi. Jai nesinorėjo kalbėti. Noras buvo tik kuo greičiau pradėti darbą, atlikti užduotį ir imtis iš karto kitos. Kad tik nepražūtų jos gimtasis kraštas.
Vos merginoms atvykus į vietą, Leila iššoko pirmoji. Nužvelgė pastatą ir protingai pasistengė įvertinti situaciją. Tačiau karštas kraujas virė ir vertė merginą elgtis neapdairiai. Net kraupiai senas ir nebenaudojamas pastatas jai nekėlė savisaugos instinkto, ji tik gailėjosi, kad nesugalvojo namuose pasiieškoti prožektoriaus.
-MK IV, gali pašviesti į pastatą?
Pasiteiravo ji robotuko. Gal ir neprotingas žingsnis taip išsiduoti, bet reikėjo rasti bent įėjimą.
avatar

Leila
Level 6
Level 6

Pranešimų skaičius : 220

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
12/12  (12/12)
Effects: 1 DEF; Pendant +1 Dice Roll; Blasteris +1 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Factory Ruins

Rašyti  Taiga on Tr. 04 18, 2018 5:43 pm

Linktelėjo Mikai kai ši prisistatė ir nusekė ją laiptais aukštyn iki stogo, kur buvo įrengta organizacijos nusileidimo aikštelė. Joje stovėjo jau paruošta transporto priemonė. Prieš išvykdama ilgaplaukė apsidairė nužvelgdama tamsą, kuri buvo apgaubusi visada švietusį miestą. Vaizdelis atrodė kraupiai. O to, kas dėjosi gatvėse, net nenorėjo žinoti. Matydama kaip Leila iš karto įsėdo turbomobilio vidun, tą patį norėjo padaryti ir Taiga, bet buvo sustabdyta registratorės. Nustebo gavusi vaistinėlę, o kadangi buvo proga, tai iš karto ja ir pasinaudojo. Atidarė dėžutę, apsižiūrėjo, ko galėjo prireikti ir labai greitai pasirūpino savo didžiausiomis žaisdomis. Padėkojusi už pagalbą bei atsisveikinusi, ružavaplaukė pasivijo draugę, o kai merginos kartu su robotuku sulipo į transporto priemonę, ši pajudėjo autopiloto parinktu maršrutu.
-Mūsų laukia diiiiiiidelis darbas.
Pakomentavo Taiga neiškentusi sėdėjimo tyloje, kol komanda skrido nustatytos vietos link.
-Bet netikiu, kad kiti tik panikuoja ir sėdi rankas sudėję. Tikrai turėtų atsirasti daugiau tokių kaip mes, kurie imasi kažko. O galbūt tik imsis. Bet vis tiek! Planeta tai didelė.
Kalbėdama beveik monologu mergina pajuto kaip turbomobilis sustojo. Grupelė pasiekė apleistą gamyklos pastatą, kuris kaip ir visa planeta, skendėjo tamsoje. Taiga išlipo turbūt tuo pačiu metu kaip ir Leila. Iš karto pradėjo eiti pastato link. Jeigu nemato iš tolo, tai bent iš arti apčiupinės sienas ieškodama įėjimo.
avatar

Taiga
Level 5
Level 5

Pranešimų skaičius : 3259

Character sheet
Health:
40/40  (40/40)
MP:
11/11  (11/11)
Effects: Pendant +10 HP; Katana +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Factory Ruins

Rašyti  Captain on Tr. 04 18, 2018 8:40 pm

JUNKER turbomobilis nusileido prie apleisto gamyklos pastato. Jo šviesos tik menkai apšvietė aplinką iki kol MK IV neužrakino jo išjungdamas variklį, o tuo pačiu ir šviesas. Robotukas sekiojo merginas, tačiau kadangi Leila į jį kreipėsi pirmoji, šalia jos ir pasiliko.
-SUPRATAU.
Atsakė robotukas dirbtiniu balsu. Ant jo kūno staiga sušvito lemputė. Ji skleidė ryškią šviesą, tad puikiai sugebėjo nušviesti aplinką. Kaip trumpaplaukė ir paliepė, MK IV atsisuko į pastatą ir ėmė apšvietinėti jo sienas. Pats pirmas dalykas, kurį Leila galėjo pastebėti, tai didelės metalinės durys. Tačiau jos buvo per daug tvirtos, kad išeitų jas pajudinti. Bet toliau nuo pagrindinio įėjimo, prie pastato kampo, matėsi nedidelės metalinės durelės. Metalinė plokštė buvo sulenkta nuo smūgių, durys uždarytos labai nestabiliai. Vėjas jas beveik galėjo pajudinti.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20138

Atgal į viršų Go down

Re: Factory Ruins

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume