Rock, Paper, Scissors

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 13, 2017 9:43 am

The member 'Gabriel' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 13, 2017 1:03 pm

Kova buvo įtempta, žiūrovai (kiti turnyro dalyviai) matė daug efektų, jautė vėjo gūsius ir energijos bangas. Kiro sukurtas tornadas turėjo nušluoti viską nuo arenos, tačiau Gabriel ne tik, kad atsilaikė, bet pats kirto atsakomąjį smūgį, kurio priešininkas neišgyveno. Išsisklaidžius stipriai energijos bangai, baltaplaukio kūnas ėmė skaidytis į vis smulkėjančius pikselius ir išnyko iš žaidimo. Vaikinas grįžo į savo realų kūną su visais žaidimo prisiminimais be galimybės sugrįžti į žaidimo pasaulį.

Holograminis užrašas virš arenos pasikeitė. Jis rodė laimėtoją.

Gabriel
Wins

Kiek žemiau, iš pirmo roundo turnyro kovų, pirmoji dingo.

Hex vs Banshi|Tatami vs Ash|Mein vs Leila

Netrukus didysis holograminis užrašas levitavęs virš arenos pasikeitė. Buvo paskelbta antroji kova. Tuo tarpu aplink Gabriel susimaterializavo kelios skraidančios rodyklės, kurios rodė eiti iš arenos. Laimėtojas buvo nuvestas iki sėdimųjų vietų, jų nebuvo labai daug. Blondinui atsivėrė puikus vaizdas į areną. Iš ten jis galėjo matyti viską, kas vyko arenoje.

Antra Kova
Hex vs Banshi

Su užrašu kartu pasigirdo ir vyriškas balsas ekspresyviu tonu pranešantis, jog antroje kovoje turėjo kautis Hex ir Banshi. Arena nušvito ryškesnėmis spalvomis, o dalyviai turėjo žengti į priekį.


Paskutinį kartą redagavo Captain, Kv. 09 14, 2017 12:57 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Hex on Tr. 09 13, 2017 2:09 pm

Stovėjo šalia Gabriel ir stebėjo link jų einantį Ash, tačiau staiga visiems po kojomis atsirado rodyklės vedančios į kovų areną. Kaip ir visi dalyviai, Hex nusekė ženklus. Gaila nebuvo laiko paplepėti su Ash. Buvo visai smagu pamatyti dalį senos komandos. Prie arenos susibūriavo grupelė žmonių. Greičiausiai visi turnyro dalyviai. Netrukus tai patvirtino ir holograminiai užrašai, kurie rodė kovų eiliškumą ir priešininkus. Tamsiaplaukė šyptelėjo, nes jos kova buvo antra. Įsitaisiusi vietoje, kur arena labai gerai matėsi, ji smalsiai stebėjo Gabriel kovą. Dar nebuvo pratusi prie žaidimo mechanikos, tai galbūt spės pasimokyti kažko. Bet stebint kovą atrodė, jog limitai galėjo būti tik pačio dalyvio vaizduotė. Kiro ir Gabriel naudojo technikas, kurių realiame gyvenime negalėjo. Kova pasibaigė, blondinas laimėjo. Plačiai išsišiepusi Hex paplojo draugui. Naturalu gi sava palaikyti labiau, negu nepažįstamą. Holograminis užrašas pasikeitė ir dirbtinio intelekto balsas paskelbė antrą kovą.

Hex įžengė į turnyro areną. Pirmą kartą joje stovėjo, tad apsidairė. Aplink matė tik daug holograminių efektų ir likusius dalyvius laukiančius savo eilės. Sulaukusi priešininko, tamsiaplaukė jam linktelėjo. Nenorėjo pradėti kovos be jokio pasisveikinimo gesto. Buvo kiek baisu bandyti dalykus, kurių valdyti mergina nelabai mokėjo. Stebėdama Gabriel ir Kiro kovą, ji nepastebėjo, kad vaikinai būtų naudoję kažkokias specialias žaidimo komandas. Užsimerkusi pagalvojo apie dešimt durklų. Kai atsimerkė, mergina pamatė dešimt identiškų durklų levituojančių ratu aplink ją krūtinės aukštyje. Visai kaip įsivaizdavo. Klastinga šypsenėlė atsirado trumpaplaukės veide. Vienu rankos mostu ji nusiuntė durklus į Banshi. Šie apsupo ratu vyrą ir it kulkos vienas po kito skriejo į jį. Tai nebuvo kažkokia labai galinga ataka, nuo kurios apsisaugoti prireiktų daug pastangų. Bet tai buvo idealus dėmesio nukreipimas. Kol priešininkas gynėsi nuo neprognozuojamai judančių ginklų, virš jo materializavosi kai kas labai didelio. Arenoje ėmė temti. Netrukus visi apsiniaukusiame danguje galėjo pamatyti milžinišką drakono rasės atstovą. Atsistojęs ant žemės tikrai būtų aukštesnis už Cybertron dangoraižį! Tai buvo summonas iš legendų - Bahamut. Summonas išskleidė savo du milžiniškus sparnus atidengdamas nasruose besikaupiantį juodą energijos rutuliuką. Drakonas jį išspjovė žemyn į Banshi. Kuo ilgiau šis krito, tuo didesnis jis darėsi. Kai pasiekė žemę, juodas energijos kamuolys jau buvo didelis, iš jo žaibavo violetinė šviesa. Energija trenkėsi į vyrą ir išsiplėtė dar platesniu diapazonu aplink. O tada.. BOOM! Viskas išsprogo.

Bahamut:

avatar

Hex
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 65

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 13, 2017 2:09 pm

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Banshi on Tr. 09 13, 2017 8:08 pm

Banshi stebėjo prieš tai vykusią kovą, buvo visai įdomu, įspūdingų ir didelio kalibro sugebėjimų šou. Kažką panašaus teko matyti gal tik kartą ir vien faktas kad tai vyko realiame pasaulyje, kėlė malonius šiurpuliukus. Kova buvo ganėtinai trumpa ir pralaimėtojas buvo išjungtas iš žaidimo. Vos pasibaigus vienai kovai, iš karto sekė kita, Hex vs. Banshi.
-Pagaliau. - Banshi rankoje atsirado pridegta cigaretė, kurią su malonumu užsirūkė.
Atėjęs iki arenos sutiko savo priešininkę. Mergina nusilenkė pirmoji, kas labai pamalonino Nemirtingąjį. Jo laikais visos dvikovos prasidėdavo pasisveikinimu ir varžovo pagerbimu. Banshi taip pat nusilenkė, užtraukė dūmo ir nusviedė cigaretę tolyn, kuri vos atsimušusi į grindis išsitrynė.
Vos Hex užsimerkė, Banshi rankoje atsirado katana, su kuria užsimojęs puolė merginą, pritrūko tik žingsnio ir mergina iškvietė debesį skraidančių durklų. Savaime tai didelės bėdos nesukėlė, iš pradžių gan lengvai juos baidė atmušinėdamas su katana, bet kai virš galvos pakibo milžiniškas monstro šešėlis, juokai baigėsi. Hex nejuokavo ir buvo nusiteikusi viską užbaigti greitai. Banshi suėmė kataną tvirčiau viena ranka ir gerai užsimojęs sukėlė besisukančio oro gūsius aplink save, kurie išspjaudė merginos pasiūstus durklus tolyn į skirtingas puses. Tuo tarpu drakonas išspjovė juodą energijos rutulį. Iš pradžiū Banshi pasirodė, kad užteks jį perkirst, kai šis priartės, bet kuo labiau jis artėjo, tuo didesnis tapo.
-Have it your way!
Banshi pagalvojo apie deimantus ir kad būtų gerai dabar būti tokio atsparumo kaip jie ir opa, Banshi kūnas pasidengė deimanto šarvu. Rankoje buvusi katana išnyko ir vietoj jos atsirado dviejų metrų ilgio Tulwar kardas iš ryškiai mėlyno metalo, kitoje rankoje lygiai toks pats. Banshi pakėlė abu kardus į viršų, lyg įie nieko nesvertų ir vos juos suglaudė pasigirdo kurtinantis garsas lyg žaibas būtų trenkęs vos už kelių metrų. Ginklai veikė taip kaip ir Banshi įsivaizdavo.
Nemirtingasis atsispyrė nuo žemės su tokia galia, kad po jo kojom buvusi žemė suskeldėjo į skaitmeninius fragmentus. Banshi skriejo tiesiai į didėjantį energijos burbulą. Tiksliai nežinojo ar atlaikys tokį kiekį destruktyvios energijos, bet pabandyti buvo verta. Vos priartėjo, prie jau žaibuojančio kamuolio, pakankamai arti, kirto į jį abiem tulwarais, ko pasekoje įvyko toks masinis sprogimas, kad dar geras 5 minutes nebuvo aišku ar iš vis liko kas nors gyvas arenoje.
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 681

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 13, 2017 8:08 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Hex on Tr. 09 13, 2017 9:08 pm

Nuo sprogimo susidariusiems dulkių debesims išsisklaidžius, arenoje liko tik Banshi. Hex prieš pat sprogimą dingo. Danguje ir Bahamut nebebuvo. O arena liko suniokota. Tačiau tai toli gražu nekvepėjo kovos pabaiga. Viršuje vėl ėmė formuotis įvairios figūros. Vos Banshi tai pastebėjo, iš dangaus it žaibas nukrito milžiniškas pailgas ledo gabalas su smailiais galais. Jis buvo nutaikytas tiesiai į vyrą. Danguje skraidė gražių formų būtybė, jos kūnas buvo mėlynas, it ledinis. Banshi susipažino su dar vienu sumonnu vardu Shiva. Moteriškos formos būtybė papūtė orą ir toje vietoje ėmė materializuotis dar vienas ledinis ietis. Nereikėjo būti genijumi, kad išmąstytum jo paskirtį.
shiva:
Kol Shiva užsiiminėjo ledinių ginklų svaidymusi, iš juodų debesų su žaibu išjojo dar didesnis summonas.
Odin:
Pats Odinas nusileido iš dangaus padėti Hex kovoje. O jam už nugaros, ant žirgo, sėdėjo ir pati įvykio kaltininkė, kuri buvo įspūdingai mažesnė už savo kompanioną. Raitėlis nusileido iš dangaus į areną, kur buvo Banshi. Shiva tuo metu jau buvo priartėjusi prie vyro iš kitos pusės. Ji pūstelėjo orą ir samurajaus kairės rankos mažasis pirštas pavirto ledu. Kūnas toje vietoje atvėso degindamas viską, kas buvo šalia. Šaltis plėtėsi kūnu versdamas jį lediniu. Šiam efektui įpusėjus, prie priešininko prijojo Odin ir trenkė milžinišku kardu per jo ledines kūno vietas. Žinoma, kardas buvo milžiniškas, tad traiškė viską savo trajektorijoje. Nuo smūgio pakilo vėjas, kurį galėjo stipriai pajausti kovos stebėtojai ir turnyro dalyviai. O garsas rėžė ausis.


Paskutinį kartą redagavo Hex, Tr. 09 13, 2017 9:11 pm. Redaguota 1 kartą
avatar

Hex
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 65

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 13, 2017 9:08 pm

The member 'Hex' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Banshi on Tr. 09 13, 2017 11:30 pm

Kai viskas nurimo Banshi vienui vienas stovėjo vidurį arenos išmuštame krateryje ir ramiai sau rūkė. Panašu kad išgyveno tik jis ir viskas dėka deimanto šarvams, kurie sugėrė didižiąją dalį energijos ir dabar gabalėlis po gabalėlo trupėjo nuo Nemirtingojo kūno. Bet kova nesibaigė, nebuvo praneštas laimėtojas, vis tas pats Hex vs. Banshi užrašas kabėjo arenoje.
-Vistik išgyveno... - šyptelėjo Banshi. - Pagarba! - Šūktelėjo ir garsiai nusijuokęs užvertė galvą į viršų kaip tik tuo momentu, kai visai šaliai įsmigo ledini ietis. Problema gan aiški, mergina slepiasi ir kovoja ne pati, o iškviestais jos fantazijos vaisiais. Banshi toks stilius nelabai patiko, jis mėgo artimai ir asmeniškai įveikti savo priešininkus, žiūrėdamas jiems į akis, jei tik įmoanoma.
Po dar kelių iečių, kurias Banshi nesunkiai išvengė, pasirodė dar vienas summonas, šį kartą pats Odinas, o jam už nugaros Hex. Odinas su Shiva pradėjo pulti jį iš skirtingų pusių. Vos pajutęs, kad jo ranka šala, ir šaltis sparčiai plečiasi, Banshi išsikvietė kataną ir vienu greitu kirčiu nusikirto sau ranką ties ten kur šaltis dar nepasiekė. Banshi įgimta regeneracija, čia veikia tiesiog žaibiškai, kaip ir jo refleksai. Vos pajuto artėjantį Odiną, Banshi apsisuko, sveikoje rankoje vietoj katanos buvo kažkas panašaus į kardą, tik šis buvo kaip šešėlis, gyvas, permatomai juodas, kaip dūmas. Atėjus kritiniam momentui, Banshi užsimojus kardu viena ranka, aplink stojo visiška tyla, garsai tiesiog išnyko iš arenos, net atrodo laikas sulietėjo...
-Mirk. - Ištarė nemirtingasis vos jam atsiregeneravo nukirstoji galūnė, ir suėmęs rankeną abiem rankom nuleido kardą, ko pasekoje susidarė juoda, smūgio banga, kuri perskrodė odiną, už jo sedėjusią Hex ir visą areną kuri buvo už jų.

mugetsu:
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 681

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 13, 2017 11:30 pm

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Kv. 09 14, 2017 12:56 pm

Antra kova buvo dar įspudingesnė, negu pirmoji. Dalyviai demonstravo savo vaizduotės lygį, į kovą kvietėsi dievus ir senovinius ginklus. Arena net atrodė per maža tokio masto grumtynėms. Banshi puikiai išsisuko iš Shivos ledinių spąstų nusikirsdamas savo rankos dalį ir ją ataugindamas. Vos po to, Odino ir Banshi kardai susirėmė. Tą akimirką būtų sunku apibūdinti žodžiais, reikėjo pamatyti. Galima buvo galvoti, jog abu dalyviai mirs. Tačiau juoda energija nuo Banshi smūgio pasiekė Hex greičiau, negu Odino ataka pasiekė priešininką. Tamsiaplaukės merginos HP bar'as pasiekė 0 ir jos kūnas ėmė skaidytis į vis smulkėjančius pikselius. Galiausiai ji pilnai išnyko, kaip ir visi jos vaizduotės vaisiai. Mergina grįžo į savo kūną realiame pasaulyje be galimybės pratęsti žaidimo. Arenoje liko vienintelis Banshi. Holograminis užrašas virš arenos pasikeitė. Jis rodė laimėtoją.

Banshi
Wins

Kiek žemiau, iš pirmo roundo turnyro kovų, antroji dingo.

Tatami vs Ash|Mein vs Leila

Netrukus didysis holograminis užrašas levitavęs virš arenos pasikeitė. Buvo paskelbta trečioji kova. Tuo tarpu aplink Banshi susimaterializavo kelios skraidančios rodyklės, kurios rodė eiti iš arenos. Laimėtojas buvo nuvestas iki sėdimųjų vietų, jų nebuvo labai daug. Ten sedėjo Gabriel - pirmos kovos laimėtojas. Iš sėdimųjų vietų samurajui atsivėrė puikus vaizdas į areną. Iš ten jis galėjo matyti viską be jokių trukdžių.

Trečia Kova
Tatami vs Ash

Su užrašu kartu pasigirdo ir vyriškas balsas ekspresyviu tonu pranešantis, jog trečioje kovoje turėjo kautis Tatami ir Ash. Arena nušvito ryškesnėmis spalvomis, o dalyviai turėjo žengti į priekį.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Tatami on Kv. 09 14, 2017 9:44 pm

Tatami tikrai žavėjosi šiuo žaidimu, tikriausiai jam sukurti reikėjo milžiniškų pinigų. O kovų turnyras atsirado iš niekur nieko, net ne buvo perspėtas. O kas išvis juos visus čia sukvietė? Ir kodėl juos? Ar žaidimas yra transliuojamas už šio žaidimo ribų? Tatami turėjo klausimų, tačiau nerado atsakymų. Na, pagaliau ir jam teks susiremti, nors net nesuprato, kodėl jis kaip vienintelis žmogus, kuris nebuvo linkęs į kovas pakliuvo į turnyrą. Per daug neaiškumų. O dabar turės kovoti prieš kažkokį tai vyrą, kuris atrodė labiau patyręs kovose, negu Tatami. Vaikinas atsistojo į savo vietą arenoje, o tada net nežinojo, kokią taktiką naudos, kad įveiktų priešininką. Juodaplaukiui į galvą tėjo pinigai, staiga pagalvojo apie milžinišką monetą, kuri suplotų priešininką, ši nukrito ant priešininko ir jeigu pasiseks- jį sutraiškys.
avatar

Tatami
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 96

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
3/7  (3/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Kv. 09 14, 2017 9:44 pm

The member 'Tatami' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Ash on Pen. 09 15, 2017 1:54 pm

Ash taip ir nespėjo pasivyti Gabriel su Hex, jis staiga atrado šios vietos esmę, ir grožį. Pagaliau galėjo suprasti, kaio pasaulpasaulį suvokia auksciausio lygio magai, kai viskas kas tave supa, paklusta tau, be menkaisiu kaprizu. Ash net pamiršo, kad vis dar vykdo užduotį. Pasirodžius rodyklėm, magas jų net nepastebėjo, o tik stovėjo uzsirasinedams, kiekvieną savo pojūtį sau į susisiekimo prietaisa. Kol kazkazkur vyko kovos, Ash dare savo eksperimentus, manipuliuodamas gragravitacija, materijom ir fizikos desniais. Netycia netgi atvere nedidelia juodaja skyle, suspaudes milžiniško dydzio uolą iki smeigtuko galvutes dydzio, tuo momentu galvojo, kad prisizaide, bet kai viskas paklusta tau, net toks monstras kaip juodoji skyle nustoja kelkelti pavojų. 
Ash buvo ekstazeje, kol galiausiai isgirdo savo varda. Jo linksmybes sutrugde. Magas atsiteleportavo į areną,  pries ji stovejo priesininkas, neatrodė labai gresmingas, tad tiestiesiog spragtelejo pirstais ir Tatami kunas issiskaide i molekules.
avatar

Ash
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 3062

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
2/6  (2/6)
Effects: Švarkas +1 DEF; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Pen. 09 15, 2017 1:54 pm

The member 'Ash' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Pen. 09 15, 2017 2:05 pm

Trečioji kova buvo trumpiausia iš visų iki šiol vykusių turnyro susigrūmimų. Dalyviai turėjo po vieną, gan paprastą taktiką. Laimėtojas buvo tas, kuris buvo greitesnis. Atsiteleportavęs į areną Ash turėjo apsidairyti ir akimis susirasti priešininką. Tuo tarpu pirmasis pasirodęs Tatami tiesiog laukė priešininko. Todėl magui atsiradus, prieš pat spragtelint pirštais su noru sunaikinti priešininką, vyro kūną greitai pritrėškė prie arenos grindinio milžiniška moneta. Ash gyvybės taškai pasiekė 0, o jo kūnas susiskaldė į smulkius pikselius ir paliko žaidimą. Virš arenos pasirodė didelis užrašas skelbiantis kovos nugalėtoją.

Tatami
Wins

Netrukus didysis holograminis užrašas levitavęs virš arenos pasikeitė. Buvo paskelbta ketvirtoji, paskutinė šio roundo kova. Tuo tarpu aplink Tatami susimaterializavo kelios skraidančios rodyklės, kurios rodė eiti iš arenos. Laimėtojas buvo nuvestas iki sėdimųjų vietų, jų nebuvo labai daug. Ten sedėjo Gabriel ir Banshi - prieš tai vykusių kovų laimėtojai. Iš sėdimųjų vietų vaikinui atsivėrė puikus vaizdas į areną. Iš ten jis galėjo matyti viską be jokių trukdžių.

Ketvirta Kova
Mein vs Leila

Su užrašu kartu pasigirdo ir vyriškas balsas ekspresyviu tonu pranešantis, jog ketvirtoje kovoje turėjo kautis Mein ir Leila. Arena nušvito ryškesnėmis spalvomis, o dalyviai turėjo žengti į priekį.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Leila on Kv. 09 21, 2017 5:10 pm

Užteko laiko nuo dūšios nusiklykti kol ji krito žemyn. O tada, puf, į minkštus patalus, kurie buvo sukrauti į vieną didelę krūvą. Leila staigiai išsikrapštė iš jų ir pašokusi ant kojų apsidairė. Niekam nerūpėjo kas darėsi su mergina, o patalai kaip mat išnyko. Bebandant susivokti kas gi vis tik po velnių darosi, jai po kojomis atsirado šviesios rodyklėlės. Jos judėjo kažkur į priekį. Visi buvę netoli merginos, kaip zombiai ėmė sekti tomis rodyklėmis, bet nei vienas neatrodė užhipnotizuotas ar kitaip paveiktas, kad Leilai tektų sunerimti. Ji vis tik sugalvojo pasipriešinti sistemai ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. Tikėjosi niekur neiti, bet jos smalsi pasamonė apgavo trumpaplaukę. Nors ji ir stovėjo, bet rodyklė ją nešė į susirinkimo vietą. Kaip koks ekskalatorius ar riedis vežė merginą pirmyn ir sustojo prie arenos. Prasigrūdus pro minią, matėsi jau pirmos kovos. Dievai ir visi aukščiausieji privertė Leilą išsižioti. "Kas čia per nemirtingieji?" spėjo ji dar pagalvoti ir po paskutinės greitos kovos užsidegė jos vardas.
-Eh? Eh? Eeeehh?
Nustebusi išrėkė. Ji pateko į kovų turnyrą? Negana to, prieš dievus? Viena dalis merginos norėjo apsisukti ir bėgti, o kita - išbandyti savo jėgas. Pastaroji buvo stipresnė ir Leila "įvažiavo" į arenos vidurį.
Priešininkas buvo raudonplaukis, išvaizdus vaikinas. Bet čia visi susirinko ne į grožio konkursą. Nebuvo kada grožėtis, o jei norėjo bent kiek laimėti, turėjo iš karto veikti, kol priešininkas nesuskubo išsikviesti dievų. Kadangi Leila labai žavėjosi senais koviniais filmais, kažkiek bandė domėtis kovos menais ir lankė vaikystėje kelias vietinio vienuolio pamokas. Ji užsimerkė, kad prisimintų judesius, atsistojo tiesiai ir suglaudusi kojas. Tada rankomis apvedė ratus aplink save su įtemptais delnais, kol tie delnai nesusitiko ir nesusiliejo. Dar kiek pakraipiusi ir pamakalavusi rankomis staigiai jas atstatė į priekį, pirštais sudarė trikampį ir atsimerkdama išrėkė "haaaaą!". Jos pačios nuostabai ugnies kamuolys nulekė link vaikino. Išsišiepė patikėjusi savimi ir ale pratimais. Suplojo tris kartus ir tada delnus staigiai atitraukė į šonus. Prieš ją atsirado trys ugniniai tigrai. Leila dar plačiau nusišypsojo. Pažvelgusi į savo rankas, sugniaužė kumščius ir jie pasidengė ugnimi kaip bokso pirštinės. Sudėjo kumštį ant kumščio ir atsidaro ugninis kardas, kurį apglėbė merginos pirštai. Su trim tigrais nubėgo ji link priešininko ir užsipuolė vaikiną (kad ir kokios formos ar kokiame aukštyje jis bebūtų).
avatar

Leila
5lvl
5lvl

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
9/30  (9/30)
MP:
5/9  (5/9)
Effects: Blasteris +1 DMG, Žieminis apsiaustas

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Kv. 09 21, 2017 5:10 pm

The member 'Leila' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Mein on Sk. 09 24, 2017 3:22 pm

Meinas ilgą laiką plavinėjo po kibernetinę erdvę. Nekreipdamas dėmesio į jokias rodykles, tiesiog ieškojo kelio laukan. Nespėjus patikrinti durų su neoniniu "exit", po kojomis šviečiančios rodyklės kaip kulka nusinešė raudonplaukį arenos link. Rodyklė kaip greitai pajudėjo, taip greitai ir sustojo arenoje išmesdama vaikiną valiotis kelis metrus per žemę. Po nosimi keiksnodamasis atsistojo ir apsivalė dulkes. Nustojo murmėti tik akies krašteliu pastebėjęs Leilą.  Paspoksojo į ją kurį laiką, tada pakėlė akis į holograminį monitorių.
- O hell no...
Meinas turėjo 0% paskatos kažką daryti.
- Žinai tu laimi. Aš pasid..
Nebaigė net sakynio, nes mergina jau ėmė ruoštis kovai. "Okey... Pisiu vieną į galvą ir.. WTF BL*T!!!" Vos garsiai neišrėkė, kai  pasirodė milžiniški ugniniai tigrai. Pabuvo išsižiojęs kelias akimirkas ir tiesiog dėjo į kojas kiek sveikata leido. Raudonplaukio galvelė ėmė dirbti. Random mintys, kaip galėtų išsigelbėti tokioje situacijoje. Jis tiesiog norėjo, kad viskas dingtų. Ir priešininkė ir žmonės ir visas šis žaidimas. Po šių minčių Mein sugniaužtame kumštyje atsirado mažas pultelis primenantis mašinos. Nieko nelaukęs ėmė spaudinėti mygtuką nieko nebesitikėdamas.
Per visą kibernetinę erdvę nuaidėjo ausis užgulanti sirena. Siarena buvo visiem gerai pažįstama, bent jau iš filmų ar pratybų. Per dangų lėtai skrodė metalinė raketa, palikdamą ilgą dūmų uodegą. Meinas nustojo bėgęs nuo tikgrų. Tiesiog užvertė galvą į viršų ir tuščiu žvilgsniu spoksojo kaip branduolinė bomba rėžiasi į areną prieš Leilai spėjant jį pasiekti. Aklina šviesa ir spengiantis garsas kovos baigties neleido nustatyti dar kelias minutes, užtat toli esantys žmonės galėjo pasigrožėti gigantišku grybu horizonte.
avatar

Mein
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 1888

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Sk. 09 24, 2017 3:22 pm

The member 'Mein' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Sk. 09 24, 2017 4:30 pm

Nors trumpa, tačiau pakankamai įspudinga kova pasibaigė. Po sprogimo pasimatė abiejų dalyvių gyvybės taškų juostos. Leilos buvo pilna, o Mein tuščia. Ugniniai tigrai buvo dingę, kaip ir sprogimas. Mein grįžo į savo realų kūną be galimybės pratęsti žaidimo. Virš arenos pasirodė didelis užrašas. Vos po to pasigirdo jau girdėtas pranešėjo balsas skelbiantis kovos pabaigą.

Leila
Wins

Kiek žemiau atsirado lentelė su antro roundo kovų sąrašu.

Tatami vs Leila|Gabriel vs Banshi

Netrukus didysis holograminis užrašas levitavęs virš arenos pasikeitė. Buvo paskelbta penkta kova. Leila turėjo pasilikti arenoje. Arena akimirksniu tapo kaip nauja. Nebeliko praeitos kovos ženklų. Iš stebėjimo vietų turėjo pasitraukti Tatami. Vaikinui po kojomis atsirado judančios rodyklės, kurios rodė eiti arenos link.

Penkta Kova
Tatami vs Leila

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Tatami on Sk. 09 24, 2017 4:49 pm

Po praeitos, trumpos akistatos su burtininką cosplayinančiu asmeniu, save paskelbęs verslininku asmuo patraukė stebėti sekančios kovos. Ši irgi truko gan trumpai, Leila greitai susidorojo su piktasnukiu raudonkepuriu, kurio plaukai buvo tokie vešlūs, jog atrodė, kaip kepurė. Tam raudonplaukiui Tatami buvo skoloj, tad pasistengs atiduoti visą save ir laimėti šį žaidimą, o atlygį pasidalinti per pus, su pralaimėtoju Mein. O jei nepasiseks... Na, Tatami turės ir kitų progų atsiskaityti su vaikinu, tad apie tai dabar negalvojęs, sekė šviečiančiomis ir visaip mirgančiomis rodyklėmis, kurių ten net nereikėjo, mat Tatami ir taip žinojo kur eiti, visą ką jos darė, tai tik spigino į akis ir privertė jį prisimerkti. Po trumpos kelionės arenon, na, gi arena buvo šalia, juodaplaukis atsistojo vidury, ir stebėjo merginą prieš jį. Kai ji į jį pažvelgė, šis nusišypsojo ir žaviai pamerkė akį. "Pradedam!" išgirdęs komandą, jog kova prasidėjo, skirtingaakis pritupė ir rankas laikė už savęs, lyg per krepšinį nepraleisdamas už jo buvusio žmogaus, o tada taip greit pajudėjo už merginos, kad net keliaujant jo atvaizdas susiliejo, ir nelabai galėjai įžiūrėti judantį vaikiną. Šiame žaidime, net judėti šviesos greičiu buvo įmanoma. Atsidūręs už merginos nugaros, Tatami akis sušvito, ir iš jos išėjo didelis lazeris, kuris turėjo sukapoti merginą, šis praėjo ir pro visą areną, palikdamas prapjautą žymę per visą areną, o gale dar vieną stebėjimo bokštelį per pusę perkirto. Po šios atakos, arenoje kažkodėl buvo tiek daug dulkių ar garų, kad nieko negalėjai matyti, tad vaikinas dingo iš ten.
- Atėne, dar žinoma kaip Palade Atėne, išminties, strategijos ir karo deive, kviečiu tave sujungti mūsų jėgas ir sunaikinti visą, kas kelia pavojų žmonijos ateičiai, padėk man sunaikinti mano priešininkę ir kurkime ateitį kartu!- Tatami ištiesė ranką, suspaudė kumštį ir trenkė sau į krūtinę, už jo atsirado didelė, graži, galingai ir dieviškai atrodanti moteris, su šalmu, kuris neuždengė jai veido. Jis buvo tik ant galvos viršaus. Ši laikė apvalų skydą ir kitoje rankoje ietį. Visa švietė ir mirguliavo geltona, dangiška spalva. Pažvelgus į ją iškart galėjai suprasti jos galią ir esybę. Ši dangiškoji deivė pakilo į orą, ištiesė ietį, o tada staigiai kaip olimpinis ieties metikas, arba netgi dar grakščiau užsimojo ir sviedė ją į Leila.
- Baigta- kai ietis priartėjo, vaikinas pasakė užmerktomis akimis.
avatar

Tatami
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 96

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
3/7  (3/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Sk. 09 24, 2017 4:49 pm

The member 'Tatami' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Leila on Sk. 09 24, 2017 9:17 pm

Išgirdusi kaukiant oro pavojaus sirenas pagalvojo, kad jai bus šakes. Tačiau tigrai ją apsaugojo ir ji laimėjo.
Leila nespėjo pasidžiaugti šia pergale, mat tuoj buvo paskelbta kita kova ir joje skambėjo merginos vardas. Tamsiaplaukė pasimetusi dairėsi aplinkui ir net nepastebėjo kaip atsirado jos priešininkas.. jai už nugaros. Spėjo tik aiktelėti ir kiek pasisukti į šoną. Ir galėtų tik tam išgasčiui ir padėkoti kad neliko iškepta ar perskrosta. O tada sekė tai, apie ką mergina spėjo pamiršti. Dievų kovos. Pasirodžius deivei, Leila tik galėjo keiktis kaip prieš tai buvęs jos priešininkas. Ji turėjo suspėti užsipulti vaikiną, kol šis neišsikvietė galingų padėjėjų, tačiau užsimiršo. Ji tik sucypė ir pritūpusi užsidengė galvą rankomis, kada ietis lėkė tiesiai į ją. Tuo metu mergina kažkodėl pagalvojo apie paskutiniame literatūros kūrinyje skaitytą kažkokios religijos dievybę. Prieš Leilą, ją užstodamas krūtine, atsirado aukštas, beveik nuogas vaikinas. Jo oranžiniai ilgi žlaukai atrodė lyg degtų ir visą kūną dengė ugnies aura. 
Spoiler:

Jis turėjo sugauti ietį ir grąžinti ją priešininko dievybei.
avatar

Leila
5lvl
5lvl

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
9/30  (9/30)
MP:
5/9  (5/9)
Effects: Blasteris +1 DMG, Žieminis apsiaustas

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Sk. 09 24, 2017 9:17 pm

The member 'Leila' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume