Rock, Paper, Scissors

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Kv. 08 31, 2017 11:02 pm


Rules:

1. Eventas vyksta paraleliai su pagrindiniu RP, todėl dalyvauti gali visi veikėjai.
2. Iki pirmadienio vakaro šioje temoje susirinkę veikėjai skaitysis evento dalyviai.
3. Kovos vyks nustatyta tvarka, poromis, kol liks tik vienas nugalėtojas.
4. Kovojant yra metamas [Game dice], bus žaidžiamas Rock, Paper, Scissors žaidimas.
5. Akmuo laimi prieš žirkles; Žirklės laimi prieš popierių; Popierius laimi prieš akmenį.
6. Iškrentant lygiosioms, kova tęsiasi iki kol vienas iš veikėjų laimi.
7. Laimėtojas gaus xp ir orb pagal veikėjo levelį. Visi kiti xp už dalyvavimą.
8. Už kiekvieną įspūdingą postą kovoje bus dovanojama papildomai xp.
Aplankę seną arkadą veikėjai netikėtai pateko į video žaidimą. Jie stovėjo ant šviečiančio tako, aplink buvo daug ryškiai šviečiančių hologramų, tarp kurių buvo ir judančių. Apsidairius žaidėjų buvo galima pamatyti daug. Veikėjai galėjo pastebėti Health Bar skrajojantį jiems virš galvų. Net bandant pabėgti nuo jo nebūtų įmanoma. Bet tai nebuvo vienintelė naujiena. Veikėjai įgavo naujų sugebėjimų. Žaidėjams buvo duota daug laisvės, tad jie galėjo naudoti įvairias kovų technikas. Panorėję jie mokėtų visus kovų menus ir šaudytų lazeriais. Ginklai susimaterializuodavo kaip pagal užsakymą vos panaudojus vaizduotę. Galimybių daug. Žaidime vyko turnyras, kuriame išrinktieji kovojo bandydami pirmi numušti priešininko gyvybės taškus. Laimėtojas galėjo būti tik vienas.


DalyviaiLaimėjimai
Kiro
Hex
Banshi
Gabriel
Mein
Tatami
Ash
Leila
Shiro
0
0
3
1
0
1
0
2
-


Paskutinį kartą redagavo Captain, Antr. 09 26, 2017 10:41 pm. Redaguota 18 kartus(ų)

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Kiro on Pen. 09 01, 2017 2:04 pm

Kiro ėjo sau ramiai gatve, išsitraukęs pažiūrėjo į kišeninį laikrodį, kurį rado. "Kas tai per daiktas? Ir kuo jis susijęs su mano užduotimi?" staiga kišeninis laikrodis užstrigo, jame pradėjo veikti kažkoks mechanizmas, ir laikrodis atsidarė, o jo viduje buvo raudonas mygtukas. "Raudonas mygtukas huh, gi visi žino kas sakoma apie raudonus mygtukus... ai po velnių, reikia pasižiūrėti kas bus" baltaplaukiui nuspaudus mygtuką pasaulis pradėjo keistis, viskas nebeatrodė tikra, pasaulis pasidarė digital, o virš jo galvos skraidė gyvybių stulpelis. "Kas per?" vaikinas delnu pabandė nubaidyti gyvybių stulpelį, tačiau jam nepavyko. "Ką tas kvailys andersas man įkišo? Patekau į kažkokį žaidimą" vaikinas pavartinėjo akimis ir apsižvalgė, galbūt dar ką nors čia pamatys.
avatar

Kiro
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 384

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
7/10  (7/10)
Effects: Šarvai +1 DEF; Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Hex on Pen. 09 01, 2017 3:24 pm

Niūrus dangus, šaltas oras ir dulkių kvapas, kad ir kur bepasisuktum. Nuo apgriuvusių pastatų nutrupėjusios sienos dergė tuščias gatves. Vietomis asfaltas buvo išskilinėjęs ir duobėtas. Ant kai kurių pastatų vis dar mirksėjo vos veikiantys neoniniai užrašai ir įstaigų pavadinimai. Miesto tylą sudrumstė tik po batais traškančių akmenų garsas. Hex greitu žingsniu perėjo gatvę ir įsėlino į pastatą. Vos įėjusi pro duris mergina atsidūrė erdvioje patalpoje. Tai buvo apleistas arkados žaidimų kambarys. Seni mechanizmai ir žaidimų kompiuteriai stovėjo savo įprastinėse vietose apdulkėję. Neatrodė, jog dar būtų likę veikiančios įrangos. Buvo prieblanda, mat į vidų pro langus įėjo tik nedideli lopinėliai šviesos. Trumpaplaukė patraukė gilyn į kambarį besidairydama, lyg kažko būtų ieškojusi. Jos dėmesį atkreipė vienas žaidimų kompiuteris, kurio ekrane švietė užrašas "Game Start". Priėjusi arčiau Hex pirmiausia apsidairė aplinkui. Be jos pastate nieko nebuvo, o ir nepanašu, jog aplink būtų palikta spąstų. Nors tai ne jos misijos dalis, bet smalsumo vedama trumpaplaukė paspaudė mygtuką, kad pradėtų žaidimą. Hex smalsumas dažnai įtraukdavo ją į įvairias situacijas, taip atsitiko ir šį kart. Monitoriaus ekranas ėmė ryškiai šviesti. Vos po mirktelėjimo mergina matė jau visai kitus vaizdus. Apleista arkada liko tuščia, o trumpaplaukės kūnas buvo perkeltas į skaitmeninę erdvę. Ar bent taip buvo galima suprasti iš itin ryškių ir nenaturalių vaizdų.
-....
Hex pradėjo dairytis. Net jos judesiai neatrodė natūraliai. Ir išvaizda šiek tiek skyrėsi. Vis gi realaus gyvenimo grafika buvo kiek geresnė. Sau virš galvos labai greitai pastebėjo juostelę užpildytą žalia spalva. Prie jos buvo parašyta "HP".
-Negali būti, ar tai.. gyvybės taškai? Ką?
Pakreipė galvą bandydama pasitraukti nuo ore sklandančios juostelės, tačiau ši nusekė paskui. Paėjo kelis žingsnius į šoną, bet rezultatas liko tas pats. Susiprato, jog ir bėgimas čia nepadės. Tamsiaplaukė stovėjo gatvėje, ant kurios judėjo įvairūs užrašai ir simboliai. Aplink švietė daug hologramų. Apsupta daug spalvų, judesio ir detalių, trumpaplaukė beveik pasimetė.
avatar

Hex
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 65

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Banshi on Pir. 09 04, 2017 1:05 am

Eilinis lietingas vakaras Neo Kobe. Banshi darbavosi prie asmeninio projekto, į kurį planavo sudėti visas savo sukauptas žinias ir meistriškumą. Tai bus ne šiaip ginklas, o tikras mano kurinys, technikos ir mistcizmo hibridas, tikslumas praktiškai iki molekulinio lygio, tobula struktūra, niekada negendantis, nesulaužomas, mirtinas ir amžinas... toks pat kaip ir meistras. Trūko tik paskutinės begalo svarbios smulkmenos.
Smarkus ir greitas beldimas į duris. Kažkas labai skuba.
-Nu, pavyko?
Prie durų stovėjo uždusęs, scavengeris Anton, vienas iš benamių kažkada prašęs išmaldos prie Custom Gear durų. - Aha, šitas chipas tiesiai iš ten.
-Maladec! Anton. - Pagyrė žmogų, uždėdamas jam ranką ant peties, kaip geram bičiuliui. - Jauskis kaip namie.
Banshi praktiškai nubėgo prie savo įrangos, prilitavo chipą, prie duomenims analizoti skirtos plokštės ir spustelėjo enter mygtuką, kad nuskaityti chipe buvusią informaciją...

Banshi sumirksėjo akim ir nervingai apsidairė.
-Kas per...
Prieš akimirką sėdėjęs savo dirbtuvėse, Banshi staiga atsirado ant šviečiančio tako ir negana to, viskas atrodė kažkaip netaip, perdaug tobulai. Aplink buvo ir daugiau žmonių, panašu kad ir tie nelabai gaudėsi kas vyksta, o virš jų kabėjo Health bar, kaip ir virš Banshi. Kažkas čia labai negerai, pirma mintis tokiu atveju "ginklas". Užteko vien pagalvoti ir nemirtingojo rankoje atsidūrė senas, bet nepamirštas ir labai patikimas jo ginklas katana Zetsumei. Banshi akimirkai apstulbo, bet kelis kart švystelėjęs per orą su intencija nužudyti, galiausiai suprato.
-Čia viskas dirbtina...
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 681

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Gabriel on Pir. 09 04, 2017 2:07 pm

Svetimoje planetoje Gabriel stovėjo permirkęs iki paskutinio rūbų siūlelio. Stovėjo gana ilgai, kol galų gale nusipurtė pajutęs šaltį. Kodėl stovėjo ir ko laukė jau pats buvo pamiršęs, todėl pasitraukė į artimiausią pastogę. Apleista, vieniša erdvė jaukiai priėmė vaikiną. Čia net buvo apgriuvę ir pasenę aparatai. Kelios hologramos ir nublukę ar apdulkėję užrašai skelbė, kad blondinas pateko į arkadą. O kas gali būti mieliau vaikinui kai taip lauke lyja be perstojo nei žaidimų aparatūra.
Kelis žaidimus jis apžiūrėjo, palietė pirštais, pamaigė mygtukus... kol dėmesį atkreipė tolumoje mirksintis ekranas. Užrašas "Game start" tarsi kvietė prisijungti ir sužaisti ir Gabriel prisėdęs nuspaudė mygtuką, siūlantį pradėti žaidimą. Ekranas nušvito ryškia šviesa, todėl vaikinas instinktyviai užsidengė akis.

Tuoj po to Gabriel pasijuto lyg sėdėtų nebe ant kėdės, o ant grindinio. Kas keisčiausia, jutosi ir daugiau žmonių. Prasimerkęs net aiktelėjo. Vos prieš akimirką jis buvo apleistame pastate, o dabar sėdėjo ryškių spalvų apsuptyje. Kažkur gatvėje. Vaikščiojo daug žmonių... su kažkokiomis linijomis virš galvų? Pasisukinėjo ir pamatė, kad tokią pat juostą ir jis turi. Ir iš karto suprato, kad čia gyvybės.
-Kas per..? Žaidime?
bandė susivokti kas jam nutiko ir tik vienintelė mintis kirbėjo, kad jis pats pateko į žaidimą. Besidairydamas, jis netyčia išvydo pažįstamą veidą. Nuskubėjo prie Hex.
-Ir tu čia? Gal žinai kas čia nutiko? Kur mes?
Užvertė merginą klausimais ir vis dairėsi į šalis, taip net nepastebėdamas kad ir Hex buvo pasimetusi.
avatar

Gabriel
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 2618

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
4/6  (4/6)
Effects: Kastetas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Hex on Pir. 09 04, 2017 3:53 pm

Nieko nesupratusi ir nežinodama, ką turėtų daryti, Hex patraukė šviečiančiu keliu pirmyn. Kadangi ji buvo kilusi iš Cybertron planetos, tai judančios hologramos aplink, o ypač po jos kojomis, nelabai jai kliudė. Kadangi jau pateko į tokią keistą vietą, beliko išsiaiškinti kokiu tikslu. Staiga mergina stabtelėjo.

Ar tai galėtų būti tas arkados žaidimas? Tuomet..... Aš galiu iš čia ir nebeišeiti? .....

Tamsiaplaukė papurtė galvą nuvydama šalin negatyvias mintis. Negalėjo gi ji likusį gyvenimo laiką praleisti žaidime. Tai neteisinga! O tuo labiau apleistame arkados pastate, kuriuo niekas nepasinaudos. Bet ir tai nežinia ar būtų geriau, negu, kad kažkas žaistų žaidimą ir valdytų ją kaip veikėją. Hex dar kartą nusipurtė pakraupusi nuo minties ir kaip tik tada išgirdo pažįstamą balsą. Atsisukusi pamatė Garbiel. Žiūrėjo į jį didelėmis akimis, lyg jis būtų jos vienintelė viltis išsigelbėti. Nors ir tai nebuvo aišku.
-Nenutuokiu. Turėjau reikalų Area Enigma planetoje. Atėjau į apleistą arkados pastatą, kur veikė vienintelis įrenginys. Paspaudžiau pradėti žaidimą iš smalsumo ir staiga patekau čia. Į.... žaidimą?
Tamsiaplaukė atsiduso.
-Bet ir tu čia. O tavęs toje arkadoje nemačiau. Tu taip pat buvai Area Enigma?
Jos tamsios akys žiūrėjo į surauktą Gabriel veidą. Mergina prie to jau buvo pripratusi. Jos ir vaikino keliai buvo ne kartą susitikę gyvenime ir Hex žinojo, jog jis buvo draugas. Bet dabartinė jų situacija labai klaidino.
avatar

Hex
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 65

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Kiro on Pir. 09 04, 2017 4:45 pm

Vaikinas vaiksčiojo šiame dirbtiname pasaulyje. Kur ėjo, niekur nerado posūkio su užrašu ''Išėjimas'', o kaipgi, pateko sau į kažkokį tai žaidimą, ir būtinau turi nebūti išėjimo. "Kažkaip, netgi norisi pasiimti dalgį ir visus čia sukapoti" visas šis žaidimas varė vyrą iš proto, galėtų sau ramiai keliauti į kokį barą išgerti, o dabar sau vaikštinėja arkaduose. Iškart po minties, prieš jį atsirado dalgis, baltaplaukis jį sugavo ir pasukinėjo ratais. "Vos pagalvojus apie ginklą, jis atsiranda prieš mane? Nejaugi galiu gauti ko noriu, vos apie tai pagalvojus? O čia ne šiaip ginklas, su tokiu kovojau kare, kai jame Aoki pirmą kartą išlaisvino mane", raudonakis vis įsivaizdavo kitokius daiktus, ginklus, maistą, gyvūnus, ką tik galėjo išmąstyti, ir viskas atsirasdavo prieš jį. Galiausiai pagalvojo apie didelį juodą drakoną, užšoko ant jo nugaros, rankoje laikė tą patį ilgą, juodą dalgį, su kuriuo kovoje kare. Nostalgijos jausmas ir nauji atradimai padėjo įveikti nuobodūlį.
- Nagi, skrisk- paplekšnojo drakonui per šoną, ir šis kaipmat pakilo. Ugnimi kvėpuojantis drakonas skrido per dangaus skliautą, vyras bandė pasiekti žaidimo auksčiausią tašką, ir galbūt jį prakirsti. bet jau dešimt minučių skrido, ir vis dar nieko nepasiekė. "Kaip būtų gerai, būti apačioje" susimąstė, kiek laiko skris žemyn, ir staiga atsidūrė ant žemės. "Oho, tai aš netgi galiu teleportuotis, pagal savo norus, not bad",  baltaplaukis vyras ant juodo drakono pastebėjo kelis pažįstamus veidus ir pakomandavo savo juodajam žaidimo "draugužiui" prieiti arčiau.
- Gal žinot, kaip iš šio žaidimo išeiti? O, ramiau drakoniuk, ramiau- paklausė hex ir gabriel, o pastebėjęs, jog drakonas pradėjo į tolyn stovinčius draugus spjauti ugnį, pradėjo ugniaspjaudį raminti.
avatar

Kiro
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 384

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
7/10  (7/10)
Effects: Šarvai +1 DEF; Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Gabriel on Pir. 09 04, 2017 6:35 pm

Tik išgirdęs merginos kalbas, suvokė, kad ir ji ne ką mažiau pasimetusi.
-Aš nea.. aš iš Neo Kobe...
Gabriel trūktelėjo pečiais kada keliais žodžiais nupasakojo savo situaciją. Apie Hex minimą planetą net nelabai buvo ir girdėjęs, tai dar labiau neturėjo ką pridurti. Ir net perbraukė delnu sau per veidą, nes merginos juodų akių žvilgsnis jautė verstis nepatogiai.
-slėpiausi nuo lietaus ir ten buvo įvairų neveikiančių aparatų. O vienas, kaip ir pas tave. Negi tikrai mes žaidime?
Abejodamas viskuo vaikinas ištiesė ranką virš Hex galvos, mėgindamas paliesti Health bar'ą. Tuo metu kaip tik didžiąją dalį gatvės uždengė tamsus šešėlis. Užvertęs galvą Gabriel išvydo drakoną ir net išsižiojo. Jis taip jį ir stebėjo, kol šis neišnyko ir atsidūrė visai netoli jų. Kažkas kažką šaukė nuo drakono... o tas žvėriukas nusprendė pasispjaudyti ugnimi. Blondinas iškėlė sulenktą ranką lyg gindamasis ir laikydamas skydą bei kažkaip automatiškai pritūpė, ta pačia ranka trenkdamas į žemę. Toje vietoje atsirado aukšta, mėlynos energijos siena, kuri apsaugojo Gabriel ir Hex nuo ugnies.
-Vo ba!
Nusistebėjo blondinas ir žvilgtelėjo sau į ranką. Jis pasuko riešą ir pirštus ratu ir aplink ranką įsižiebė tokia pati mėlyna energija, tik šiuo metu ji pulsavo kaip ugnis.
avatar

Gabriel
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 2618

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
4/6  (4/6)
Effects: Kastetas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Mein on Pir. 09 04, 2017 10:01 pm

Mein atsidūrė spalvotoje aplinkoje. Pixeliai, šviesos, triukšmas, samišis. Viskas atrodė kaip video game.
- Na tai kas toliau?
Paklausė raudonplaukis atsisukdamas į dešinę, kur turėjo stovėti baltaplaukė mergina. Pastarosios ten net nebuvo. Ar išvis ji čia atvyko kartu su Mein? Pati pasiūlė, o dabar nė nematyti.
- . . . kalė.
Sumurmėjęs susikišo rankas į kišenes ir patraukė beribėmis gatvėmis. Kaip log out? Kur išėjimas? Vaikinas norėjo greičiau dingti iš šios vietos.
avatar

Mein
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 1888

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Tatami on Pir. 09 04, 2017 10:17 pm

Ėjo sau vaikinas patenkintas, buvo vakarėlis, į jį įsikibusi gražuolė. Vieną akimirką viskas nice, viskas gražu, kitą... huh? Žaidimas? Vaikinas apsisuko 360 laipsnių kampu. Dar tokio dalyko nematė, iš niekur pasaulis pasikeitė, mergina dingo, na, bent jau drabužiai liko. "Kas per šūdas? O, kažkoks raudonplaukis"
- Klausyk, kas čia per? Ir kodėl tau virš galvos gyvybių stulpelis? ... Oh shit, virš manęs irgi!- visai nebesuprato kas vyksta, ranka pamosikavo, nepavyko. Pagalvojo "Ot turėčiau kardą, gal nuvyčiau", kur buvus kur nebuvus, vaikino rankoje atsirado kardas. "Oh shit, galiu mintimis kurti daiktus? Okay health bar, here you go.." Vaikinas pradėjo kardu mosykuot į savo gyvybių stulpelį, lyg koks riteris, tik nesėkmingai, kardas perėjo kiaurai gyvybes. "Kažkokia nesamonė"
avatar

Tatami
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 96

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
3/7  (3/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Mein on Pir. 09 04, 2017 10:45 pm

Kulniuodamas gatve, išvydo jau kažkada matytą vaikinuką spalvingomis akimis. Sunku buvo jas pamiršti.
- Ooooo! Ką gi mes čia turime. Ar..
Norėjo tęsti, bet buvo pertrauktas Tatami monologo. Pastarasis ėmė mosikuoti kardu, bandydadamas nuvyti HP bar.
- Ė klausy..
-BAM- gavo iš buko kardo šono per galvą ir vos neiškrito ant šono. Atgavęs lygsvarą, čiupo nusiraminusį vaiki už atlapų ir ėmė purtyti.
- ŽĄSINE TU MAN VIS DAR SKOLINGAS!! RODYK KELIĄ IŠ ČIA KOL LIEŽUVIO PER ŠIKNĄ NEIŠTRAUKIAU!!
Pasiutęs kaip gorila rėkė per visą virtualų kvartalą, kol purtė vaikiną. Galiausiai pavargo. Teko paleisti Tatami ir gadyti kvapą. "Video game my ass..."
avatar

Mein
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 1888

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Ash on Pir. 09 04, 2017 10:58 pm

Užduotis buvo paprasta, rasti dingusį paauglį. Su Ash dabartiniais sugebėjimais, tai 5 minučių darbas. Radęs paskutinę žinomą vaikio vietą - jo miegamajame, Ash susikoncentravo ties jo aura ir po kelių sekundžių atsidūrė ten kur jo pėdsakas šviežiausias... teoriškai tai turėjo būti prie pat paauglio, bet magas atsidūrė kažkokiame rūsyje, užgrūstame senoviniais žaidimų automatais, visiškai vienas. Keista, bet priešais stovėjo žaidimų automatas, su blankiai šviečiančiu uždulkėjusiu ekranu. "Start Game" buvo vienintelis užrašas, lėtai ir monotoniškai mirksintis. Ash smalsumo vedamas spustelėjo "start" ir lyg žaibu trenktas atsidūrė visiškai kitokioje patalpoje. Ryškios šviesos, ore sklendžiantys objektai... HP stulpelis...
-Interesting.
Ash lėtai apsidairė, aplink buvo ir daugiau žmonių... drakonas... o šalia jo kelios pažystamos auros. Tai buvo Hex ir Agni. Viskas atrodė labai keistai, labiau panašu į sapną, nei realybę. Atsargiai statydamas kojas, Magas patraukė prie pažystamų, tikėdamasis, kad šie gal žinos kažką.
avatar

Ash
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 3062

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
2/6  (2/6)
Effects: Švarkas +1 DEF; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Hex on Antr. 09 05, 2017 3:08 pm

Kai drakono šešėlis užstojo šviesą abiems Hex ir Gabriel, tamsiaplaukė pakėlė akis viršun ir pamatė didelį drakoną.
-Manau taip, mes žaidime.
Atsakė į blondino klausimą nė nepažvelgusi į jį, mat gyvis atrodė neprognozuojamas. O bloga nuojauta tuoj pat pasitvirtino šiam pradėjus spjaudytis ugnimi. Gerai, jog partneris spėjo greitai sureaguoti ir uždengė abu nuo drakono atakos. Paprastai tokiu metu Hex nė nelaukusi ruoštų kontraataką, tačiau matėsi, jog baltaplaukis drakono šeimininkas nieko blogo nenorėjo. Tamsiaplaukė su raudonakiu kadaise buvo tos pačios komandos nariai, kai gyveno visai kitoje sistemoje. Deja praėjo labai daug metų ir vaikinas buvo per daug pasikeitęs, tad mergina jo neatpažino. O po jo klausimo Hex nusivylusi atsiduso.

Ir jis nežino. Nenuostabu. Turbūt visi dalyviai čia buvo atiteleportuoti netikėtai.

Hex pasuko žvilgsnį į Gabriel, mat šis buvo arčiau ir nereikėjo stovėti užlenkus galvą į viršų. Bet kalbėjo pakankamai garsiai, kad ant drakono sėdėjęs Kiro taip pat galėtų kažką nugirsti.
-Paprastai viskam visada būna priežastis. Tad, jeigu čia patekome, tai reiškias greičiausiai turime kažką padaryti. Tai žaidimas, tai.. reikėtų paieškoti kokio questo ar panašiai.
Išsakė savo mintis tikėdamasi, jog vyrai turės ką pridėti. Panašu, jog visi norėjo išeiti iš skaitmeninio pasaulio. Lyg ieškodama atsakymo, Hex ėmė dairytis po hologramas. Galbūt kažkur buvo kokie nors žodžiai vedantys tikslo link. Bet vietoj kokios nors užuomenos mergina pastebėjo jų link besiartinantį Ash.
avatar

Hex
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 65

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Banshi on Antr. 09 05, 2017 8:25 pm

Vos suprato, kad visa ši erdvė yra netikra, virtuali, Banshi paleido iš rankos savo mylimiausią ginklą ir dar nespėjus jam paliesti žemės, šis išnyko, lyg niekad jo nebūtų buvę. Banshi dairėsi aplink, viskas ką matė, indikavo, kad jis atsidūrė žaidime, šiaip vien HP baro būtų užtekę, bet norėjos įsitikinti. Po truputi pradėjo formuotis žmonių grupelės, greičiausiai bandančios išsiaiškinti žaidimo taisykles. Nemirtingasis kolkas nesiruošė bičiuliautis su niekuo, jei kartais čia pasirodytų koks survival ar hunger games tipo žaidimas... Staiga šovė gera idėja.
-Game manual.
tyliai tarė Banshi tikėdamasis išsikviesti žaidimo taisykles. Jei jau norimas ginklas atsirado rankoje, tai gal ir manualas bus prieinamas...
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 681

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Leila on Tr. 09 06, 2017 9:31 am

Tai turėjo būti eilinis siuntinio pristatymas į kitą planetą. Kaip kiekvieną kartą, Leila palaukė kol paketas bus įkeltas į jos erdvėlaivį ir išskrido. Siuntinys buvo neįprastai didelis. Kažkur žmogaus dydžio. Tačiau ir tokių pasitaikydavo jos darbe. Ji dar įsitikino ar tai ne naminis gyvūnas, apžiūrėjo transportavimo popierius. Kažkoks kolekcionierius įsigijo seną žaidimų aparatą. Viskas buvo gražu, švaru ir tvarkinga.
Mergina ramiai skrido įjungusi autopilotą ir tikrino kitus kurjerių užsakymus kai nei iš niekur į jos erdvėlaivį trenkėsi kosmoso šiukšlė. Nedidelis skardos gabalas sujudino laivą, bet jokios žalos nepadarė. Tik iš niekur viduje pasigirdo mechaninis pyptelėjimas. Leila nekreipė į tai dėmesio. Vienas pyptelėjimas galėjo iš bet kur pasigirsti ir tai neatrodė jai problema kol nesikartoja. Tačiau kažkas buvo nebetaip. Ir netrukus tai pasirodė. Sumirgėjo prietaisų skydelis, o autopiloto ekranas, kuris rodė skridimo kelią, sumirgėjo ir jo vietoje atsirado užrašas "start game".
-Kas per...?
Nesupratusi mergina atsistojo. Ji jau siekė kelių mygtukų, kurie turėtų perkrauti sistemą, bet autopilotas ją aplenkė. Vis dar veikdamas, jis savavališkai atlikinėjo veiksmus ir to užteko, kad žaidimas aktyvuotųsi.
Erdvėlaivį užliejo ryški šviesa, lyg jis būtų įšokęs į hyper erdvę...

Šviesai nurimus Leila su visu erdvėlaiviu atsidūrė ryškių spalvų mieste. Vaizdas atrodė toks keistas ir žemos rezoliucijos, kad mergina spėjo pagalvoti dar niekada nebuvusi tokioje planetoje. Staiga erdvėlaivis ėmė nykti. Kubeliais. Jie skyrėsi ir sklaidėsi bei nyko. Leila liko viena, aukštai virš gatvės. Pasigirdo klykiantis merginos balsas, kada ji krito žemyn.
avatar

Leila
5lvl
5lvl

Pranešimų skaičius : 119

Character sheet
Health:
9/30  (9/30)
MP:
5/9  (5/9)
Effects: Blasteris +1 DMG, Žieminis apsiaustas

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  kitsuneko on Tr. 09 06, 2017 8:16 pm

Vaizdas ėmė mirguliuoti it elektros iškrova, kol galiausiai kūnas paskendo visiškoje tamsoje. Užmerktos akys. Išsprūdęs minkštas kailiukas iš rankų. Nepažįstamas šaltis, padarų balsai.
Persibraukė per plaukus, atmerkdamas akis. Ryški šviesa užpildė jo regos lauką, teko net prisimerkti. Tokioje modernioje planetoje nebuvo jau keletą metų. Vienaip ar kitaip, tai nepanašėjo į šviesomis išmarginta Tokijo miestą.
Žvilgtelėjus sau virš galvos, buvo pastebėta gyvybė? Sveikas kaip meškėnas, kol kas, bet taip bus neilgai. Jeigu jau kuo pasižymėjo, tai bėdų traukimu į save. Nenoromis. Buvo mandagus, bet štai jo žavingas veidelis praeivius užkabindavo ne taip kaip dera.
O kas jeigu tai tik sapnas? Skaidrus sapnas. Jie nesiskiria nuo realybės..
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 06, 2017 8:30 pm

Staiga visame žaidimo pasaulyje, kiekvienoje vietovėje pasimatė didelis holograminis užrašas.

Kovų Turnyras
Start

Dalyviams po kojomis, kad ir kokioje gatvėje jie bebūtų, judančios hologramos pasikeitė į rodykles, kurios vedė į vieną ir tą pačią vietą. O jos vedė į didelę areną. Arenos grindinį taip pat puošė judantys holograminiai efektai, viršuje matėsi kovų sąrašas.

Kiro vs Gabriel |Hex vs Banshi|Tatami vs Ash|Mein vs Leila

Susirinkę turnyro dalyviai galėjo apžiūrėti savo priešininkus prieš prasidedant veiksmui. Keisčiausia buvo tai, jog aplink areną nesimatė jokios publikos. Tą kompensavo daug judančių holograminių efektų aplinkui. Jų buvo tiek daug, kad ilgiau įsižiūrėjus į juos galėjo ir galva apsisukti. Žinoma, veikėjai nebuvo savo realiuose kūnuose, tad tokie dalykai jų neveikė. Galėjo nebent blaškyti dėmesį. Netrukus viršuje atsirado dar vienas užrašas, jis buvo kiek didesnis.

Pirma Kova
Kiro vs Gabriel

Su užrašu kartu pasigirdo ir vyriškas balsas ekspresyviu tonu pranešantis, jog pirmoje kovoje turėjo kautis Kiro ir Gabriel. Pačio pranešėjo niekur nesimatė. Arena nušvito ryškesnėmis spalvomis, o dalyviai turėjo žengti į priekį.

Kaip ir buvo rašyta taisyklėse, dabar vyks turnyras. Nugalėtojas gali būti tik vienas. Kovos bus trumpos, tad tikiuosi kuo įdomesnių ir įspudingesnių postų iš jūsų. Kokiais metodais kovos veikėjai priklauso nuo jūsų vaizduotės. Kovoje yra metamas [Game dice] turintis tris reikšmes: popierius, žirklės, akmuo. Taisyklės tokios: Akmuo laimi prieš žirkles; Žirklės laimi prieš popierių; Popierius laimi prieš akmenį. Iškrentant lygiosioms, kova tęsis iki kol vienas iš veikėjų laimės. Šiame žaidime negalioja veikėjų stats ir skill'ai. Už tai veikėjas turi laisvę susikurti kokį nori ginklą ar kovos techniką. Veikėjui pralaimėjus kovą, jo gyvybės taškai patampa 0. Pasibaigus pirmo etapo kovoms bus skelbiamos antro etapo kovos. Jų bus dvi iš likusių keturių dalyvių. Trečias etapas turės tik vieną kovą, kuri nulems turnyro laimėtoją. Sekmės ir gerai praleiskite laiką!


Paskutinį kartą redagavo Captain, Antr. 09 12, 2017 12:48 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Kiro on Tr. 09 06, 2017 9:05 pm

Taigi, čia kovų turnyras, ir jame reikės įveikti visus čia buvusius asmenis. Gerai, jog Kiro su niekuo nesusibičiuliavo, nes jis mėgins visus juos nugalėti, pirmoji vieta turi priklausyti jam ir jam vienam, kiti neturi vietos šio žaidimo nugalėtojo soste. Baltaplaukis sunaikino drakoną, nukrito ant kelėno ir staigiai pakilo, visai kaip filmuose. Atsistojęs šis nužvelgė jo priešininkus, vieną vyrą ir kitą.... nesuprasi kas ten, tad Kiro nusprendė net negalvoti apie tai. Kaip gražiai visi atsitraukė nuo kovos dalyvių, jiems trims buvo palikta arena, o tai reiškė, jog nereiks nusileisti priešininkams. "Reikia juos sunaikinti vienu metu" pagalvojus, iš jo nugaros išlindo du demono sparnai, vaikinas iškėlė galvą ir iš jo akių išėjo raudoni žaibai, tiesiai į dangų, kaip staigiai atsirado, taip staigiai ir išnyko, o vaikino akys vis dar švietė raudonai. Ranką ištiesė į šoną, joje atsirado ilgas, juodas dalgis, su rubinu jo šerdyje. Už baltaplaukio nugaros susiformavo milžiniškas šešėlis su dalgiu, pati mirtis. Baltaplaukiui užsimojus dalgiu, milžiniškoji giltinė kirto per abu priešininkus "tikiuosi to užteks".
avatar

Kiro
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 384

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
7/10  (7/10)
Effects: Šarvai +1 DEF; Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Tr. 09 06, 2017 9:05 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Banshi on Tr. 09 06, 2017 10:01 pm

Vos Banshi paprašė Manuoal, prie jo priskirdo viea holograma ir išpsjovė jam į veidą sieną teksto smulkiom raidėm apie žaidimo teorija, sąvokas, sandarą ir kitą mėšlą, kuris visiškai nenaudingas ir tik dar labaiau viską painioja. pabandė šiektiek pascrollint, gal užklius už ko naudingo, bet toks informacijos kiekis tik galvos skausmą įvarys, tad nubaidė ranka hologramą ir patraukė pėsčiom.
Praėjo gal penkiolika minučių, vaizdas nelabai keitėsi, bet Banshi nenuobodžiavo, pasirodo čia fantazija pajungta tiesiai į žaidimo kodą, kad ir ką prisigalvotum, viskas vyksta naturaliai ir be jokių suvaržymų. Nori pašokti į viršų 30 metrų, no problem, nori nusileisti, su trenksmu kaip meteoritas, same. Banshi linksminosi, kol staiga iššoko milžiniškas užrašas, iš po kojų pradėjo sekti rodyklės akivaizdžiai vedančios link kažko svarbaus.
Banshi prisidegė cigaretę ir nepersistenkdamas pradėjo žingsniuoti ten kur vedė jį žaidimas. Puškuodamas kaip garvežys, pūtė dūmus, kol priėjo kažką panašaus į areną. Staiga viskas pasidarė aišku. Teks kautis. Banshi šypsojosi, bus linksma, ypač su šio žaidimo taisyklėm.
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 681

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Gabriel on Kv. 09 07, 2017 7:29 am

Kol Gabriel stebėjosi mėlyna ugnimi aplink savo rankas, aplinka vėl šiek tiek pasikeitė. Na ne tiek drastiškai tik. Vaikinui prieš akis mirgsėjo "Kovų turnyras". Ir jei jau jis žaidime, tai galima "nuo dūšios" prisimušti. Nors nebuvo peštukas, tačiau išsilieti po pastarųjų įvykių buvo visai ne pro šalį. Blondinas pastebėjo šviečiančias rodykles visiems po kojomis. Jos vedė tolyn. Tačiau jam žengus žingsnį, jo vedlės išnyko. Tik tada atidžiau apsidairius vaikinas pamatė savo vardą pirmųjų sąraše. Po to tai patvirtino ir balsas. Ir netrukus aplink susidarė arena.
Gabriel teks kovoti prieš du veikėjus. Vienas iš jų pasirodo buvo tas su drakonu. Jo vaizduotė matėsi, kad turėjo sugebėjimų prišaukti ir valdyti galingus dalykus.
"su šituo bus problemų" pagalvojo vertindamas priešininką. 
Netrukus pasirodė ir kitas. Apie naują ... asmenį iš vis nieko negalėjo pasakyti. 
Kadangi jau vienas priešininkas ruošė ataką, suskubo ir jis. Matė kaip drakono savininkas išsikvietė dalgį ir sumaterilizavo pačią mirtį. Galingas ginklas teisingai naudingas tokioje kovoje, bet Gabrieliui reikėjo išsilieti. Jausdamas laisvę muštynėms ir žudynėms, jis nevaržė savo prabudusio pikto koordinatoriaus, kuriam reikėjo atsigriebti už visas skriaudas. Jis leido savo senai malšinamoms emocijoms valdyti jo kūną ir mintis. Todėl netrukus nežinia iš kur atskrido šarvų atskiros detalės ir aplipo vaikiną. Atrodė blondinas dabar kaip koks Iron man'as. Jo rankose atsirado kulkosvaidis su ilga grandine šovinių ir Gabrielius nepasikuklinęs nuspaudė gaiduką. Kulkos lėkė tiek į vieną tiek į kitą priešininką. Ištuštėjus kulkosvaidžiui, jo vietą pakeitė rocket launcheris, kurio raketų turėjo paragauti prieš jį kovojantys. Vėliau automatas, granatos, paprastas pistoletas ir kiti šaunamieji ginklai. Tik lazerinių nelietė.
avatar

Gabriel
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 2618

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
4/6  (4/6)
Effects: Kastetas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Kv. 09 07, 2017 7:29 am

The member 'Gabriel' has done the following action : Dice roll


'Game' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Kiro on Antr. 09 12, 2017 8:38 pm

Baltaplaukio sukurtų dalgio ašmenų kirtis nužudė vieną, tą nevykėlį, kuris atrodė kaip iškrypėlis. Kitas priešininkas buvo rimtesnis, apsišarvavo ir dėl to jo smūgis nesukapojo į gabalus, kraujas nesitaškė pro kraštus, o organai nesubiro į kupetą. Nors, nežinia ar žaidimo erdvėje tai išvis būtų realizuota, visgi Kiro tematė tik realias mirtis. Priešininkui išsitraukus kulkosvaidį, aplink baltaplaukį susikūrė juodos energijos skydas, visos kulkos, raketos, granatos ir kita tiesiog atsimušė ar atšoko, niekas pro šią apsaugą nepraėjo, tada priešininkas dar pašaudė į berniuko palaikus, matėsi, jog Gabriel buvo supykęs ant pasaulio. O galbūt neišpildomas noras laimėti jį apakino. Kai pagaliau Gabriel išvaistė visą savo sukurtą amuniciją, Kiro ištiesė ranką, virš jo atsirado trys milžiniškos ietys ir skriejo į šviesiaplaukį. Tada baltaplaukis sukūrė tornadą ir šis nuvažiuodamas link Gabriel griebė viską į save ir nusinešė. Palikdamas po savimi šio virtualaus pasaulio palaikus.
avatar

Kiro
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 384

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
7/10  (7/10)
Effects: Šarvai +1 DEF; Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Captain on Antr. 09 12, 2017 8:38 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Game' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19675

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Gabriel on Tr. 09 13, 2017 9:43 am

Tikrai kaip apakintas neapykantos visam pasauliui ir dar daugiau, Gabriel šaudė į abu priešininkus. Nors darbavosi iš peties, jis kažkiek matė kaip juoda giltinė perkerta jų nelaimėlį priešininką ir tik blondino šarvų dėka pats liko gyvas. Reikėjo nešti savo kailį kuo toliau nuo drakono valdovo, todėl sunaudojo į jį visą savo žinomą amuniciją. Dėl inercijos dauguma šovinių ėjo ir negyvam kūnui. Bet kas buvo keisčiausia, kad visos Gabriel pastangos sužaloti juodąjį priešininką ėjo velniop. Nei vienas sprogmuo ar kulka neprasibrovė pro jo galingą auros skydą. Negana to, virš priešininko atsirado ietys, kurios buvo paleistos į vaikiną. Jis nukreipė įtemptus delnus žemyn ir netrukus iš ten pasipylė energija. Dar prisidėjo tokia pat jėga paduose ir visa tai padėjo mechanikui pakilti nuo žemės. Levituodamas ore, Gabriel atstatė delnus tiesiai į baltaplaukį bei paleido į jį dar stipresnę, žudančią bangą.
avatar

Gabriel
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 2618

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
4/6  (4/6)
Effects: Kastetas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Rock, Paper, Scissors

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume