Custom Gear

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Pen. 8 09 2017 - 19:36

Anton pasisuko į Banshi, kuris atsisveikinęs su svečiu grįžo prie "nugalėtojų" benamių komandos. Jis atrodė susidomėjęs.
-O ką tu gali pagaminti?
Paklausė benamis nužvelgdamas ginklų dalis padėtas ant stalo. Jis neturėjo vaizduotės ginklų konstravimui. Kiti penki benamiai tuo tarpu mėgavosi šilta patalpa su stogu virš galvos. Retą naktį gaudavo pasislėpti nuo lietaus, bet šį kart dar ir šiltoje švarioje vietoje. Kaip žmonės, dar ir pavalgė prie bendro stalo. Šis įvykis buvo kažkas neįtikėtino benamių gyvenime.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Pen. 8 09 2017 - 21:57

Banshi šyptelėjo ir priėjęs prie darbastalio išsideliojo priešais save visas dalis, kurias sunešė benamiai. Dabar parodys, kaip iš šlamšto galima padaryti šį tą naudingo.
-Kuo tu vardu? - Kreipėsi į šalia stovintį žmogų, paimdamas į rankas ginklo dalį su +1 dmg.
-Anton? Malnu, aš Banshi. - Paspaudė Antonui ranką ir kibo prie darbo.
-Jei žinai ką darai, net ir iš visiško šlamšto, galima padaryti šį tą naudingo.
Banshi susirinko iš pažiūros niekam tikusias dalis, dalį jų su metalais įmetė į lydymo krosnį, o likusias išardė iki paskutinio varžtelio. pagrindinį ginklo akcentą, nusprendė palikti toks koks yra. kardo geležtė atrodė gerai išsilaikiusi, tik reikėjo šiektiek pagalasti ir nupoliruoti. Praktiškai viskam dirbtuvėse buvo reikiama įranga, net molekulinis skaidytuvas ir visa lentyna senų knygų ir rankraščių iš jau neatmenamų laikų.
-Kol metalas išsilydys, manau spėsiu sutvarkyti kardo geležtę. - pakomentavo savo sekančius veiksmus ir ėmėsi darbo.
Su šiuo ginklu Banshi nusprendė eiti klasikiniu keliu, pagrinde rankų darbas. Po ilgos pertraukos buvo visai naudinga prisiminti pradmenis. Iš pradžių nuvalė visas rūdis nuo geležtės su metaliniu šepečiu, tada išlygino visus korozijos išgrtaužtus griovius, ir gerai išgalando ašmenis. Visą restauravimo procedūrą spėjo atlikti, kol išsilydė prieštai sumestos dalys. Meistras turėjo nemažai ruošinių įvairaus stiliaus kardo apsaugoms lieti, tad nesukdamas daug galvos išsirinko paprastesnę, bet labai efektyvią.
-Klasikiniai kardai turėdavo apsaugas rankom, kad priešininkas nenukirstų pirtštų ar visos plaštakos, kai jų ašmenys praslysdavo. - Paaiškino, kam buvo skirta dalis kurią jis ketina gaminti. Užpylė formą skystu metalu ir paliko atvėsti iki padorios temperatūros. kol dalis vėso, paruošė kardo rankeną, apipindamas ją diržu, kuris kadaise kabėjo prie kažkokio tai šaunamojo ginklo. Kai atvėso išlieta dalis, Banshi ją išsilukšteno iš formos ir kruopščiai nuvalė su į dantisto įrankį panašiu gražteliu.
Visos dalys paruoštos.
Banshi užmovė kardo apsaugą, tada rankeną, viską užtvirtino keliom plieninėm kniedėm, kurias užkalė su kūju. Baigtą ginklą padėjo ant stalo priešais save.
-Kaip ir sakiau, neįspūdingas.

[skill: Master Artisan - +1 dmg pagrindinis ir 4 be stats]
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Št. 9 09 2017 - 13:33

Benamis trumpam sutriko kai Banshi pasiteiravo jo vardo. Jis buvo pirmas žmogus, kuris iš vis kreipė dėmesio į "nenaudingąją" visuomenės dalį. O dar ir vardo paklausė ir pats prisistatė.
-An-Anton.
Išlemeno ir kukliai paspaudė vyrui ranką. Žinoma viskas buvo Banshi iniciatyva. Dabar žinojo kaip kreiptis į savo "išgelbėtoją". Kažkodėl mintyse sušvietė, jog galbūt tai nebuvo laikina malonė iš vyro. Galbūt išeitų susitarti, įsidarbinti pas jį. Galbūt.. ir gautų savo kambariuką, kuriame galėtų gyventi. Anton nebuvo išrankus. Būdamas tokioje situacijoje, kokioje buvo, neturėdamas nieko, ką galėtų pavadinti savo, jis svajojo apie kukliausius dalykus. Banshi kibo į darbus, o Anton susidomėjęs jį sekiojo ir stebėjo ką šis darė. Giliai širdyje norėjo būti naudingas. Nieko neišmanė, bet bent daiktus padavinėti galėjo. Tačiau dirbtuvių savininkas puikiai sukosi ir pats. Du kiti benamiai, kurie ilsėjosi kiek atokiau, pamatė kaip Banshi ėmėsi darbo bendraudamas su Anton. Jausdami konkurenciją nenorėjo, kad "kolega" pataptų labiausiai megiamu šeimininko. Pasikėlę iš vietų jie taip pat priėjo prie Banshi, stebėjo ką jis darė.
-Kas čia vyksta?
Paklausė vienas iš vyrų, nors aiškiai matėsi, jog Banshi kažką gamino. Likę trys benamiai tiesiog mėgavosi stogu virš galvos ir šiltu prieglobsčiu. Nekreipdami dėmesio į aplinkinius, mat suvokdami, jog viskas buvo laikina, jie saldžiai miegojo.

MISSION COMPLETE: Craft 1 item. Banshi meta [Reward dice].

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Antr. 12 09 2017 - 0:44

Banshi prisidegė cigaretę ir su pasitenkinimu išpūtė dūmus į viršų.
-Nuo šiol aš čia gaminsiu ginklus.
Tvirtai pareiškė savo poziciją aplink susirinkusiems benamiams, kuriems turbūt buvo nei šilta nei šalta dėl tokio pobūdžio verslo, jų rajone, vistiek blogiau būti jau nelabai gali. Bent jau kolkas. Prisitraukė arčiau peleninę ir nukratė pelenus.
-Man reikia pastovaus dalių tiekimo. Kaip matot, net ir iš pažiūros bevertis šlamštas, gali virsti į šį tą naudingo. - Pasiemė kardą į vieną ranką, kol kalbėjo, ir primerkęs akį patikrino ar tikrai lygiai gavosi.
-O jei viskas gerai klosis, kaikuriems pasiūlysiu ir pastovų darbą. - žvilgtelėjo prima į Anton, kuris atrodė labiausiai susidomėjęs, o tada nužvelgė ir likusius. Žmonėms kurie velniai žino kiek laiko gyveno gatvėje, kažkoks pastovus uždarbis galėjo būti kaip išsigelbėjimas, o kaip tik šiuo metu Banshi tai ir siūlė.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Antr. 12 09 2017 - 0:44

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Reward' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Pen. 15 09 2017 - 22:04

Iš šlamšto gaminti ginklus atrodė nesuvokiama. Bent tokiems siauro požiūrio visuomenės šiukšlėms. Bet vienas iš jų šypsojosi. Pagaliau gyvenimas jam suteikė šansą judėti į priekį, kažko pasiekti. Jis nutaikė viltingą žvilgsnį į Banshi.
-Jeigu tik suteiksi galimybę, būsiu ištikimas darbuotojas. O galbūt gyvenimas mane apdovanos, būčiau tavo mokinys!
Suvokdamas, kad truputi peržengė ribą vaikinas nutilo. Kiti du benamiai žvelgė į Anton su ironiškomis šypsenėlėmis veiduose. Vaikinui už nugaros jie kikeno.
-Na ir prisikalbėjo. Viskas vis tiek priklauso nuo to, kiek tu naudingas.
-O naudingas būsi nešdamas ginklų dalis.
Abu benamiai taip pat nenorėjo prarasti galimybės dar kartą praleisti naktį po pastoge. Tad ir pastovus darbas jiems atrodė labai viliojantis pasiūlymas. Vis gi tai reiškė geresnes gyvenimo sąlygas. Gaila likę trys vyrai miegojo ir negirdėjo viso pokalbio.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Pir. 9 10 2017 - 0:00

Banshi užsitraukė dūmą ir gudriai šyptelėjo, bet net nekėtino drausminti besišaipančių benamių.
-Gyvenimas savaime niekam nieko neduoda, aš taip pat. Jei padėsit man, aš padėsiu jums, viskas labai paprasta.
Dėl Anton noro mokintis amato nemirtingasis daugiau nieko nesakė, laikas parodys ar verta jį apmokyti.
-Gerai smagu su jumis šnekėti, bet esu nusivaręs nuo kojų. Už tų durų prie motociklo yra keli čiūžiniai, galit juos pasiimt.
Banshi baigė rūkyti ir užgesinęs cigaretę nuėjo į savo kambarį. Galva buvo sunki, vos prigludus prie pagalvės Banshi pasijuto lyg smingantis į begalybę, fizinis darbas vargina... po minutėlės užmigo.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Pir. 9 10 2017 - 16:10

Benamių ilgai tikinti nereikėjo. Visi, kas dar nemiegojo, nukulniavo į šeimininko nurodytą vietą ir pasigriebė po čiužinį. Tik nė vienas neketino miegoti lauke, tad susitempė viską į vidų ir tiesiog kas kur rado vietos, ten ir išsitiesė. Iš ryto Banshi pažadino maisto kvapas. Pasirodo išsimiegojusi kompanija jau spėjo patikrinti dirbtuvių šaldytuvo turinį, o kurie ingridientai tiko, tuos ir išsiėmė gaminimui. Tiesa, atrodė, jog visi darbavosi. Vienas nuvalė stalą, kitas sunešiojo suolus ir kėdes, ką rado atsisėsti. Du dėliojo indus ant stalo, o likusieji rūpinosi maistu. Žinoma, tai nebuvo kulinarinis šedevras, tačiau valgoma. Benamiai nebuvo išrankūs.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Antr. 14 11 2017 - 0:04

Banshi senokai nejautė gaminamo maisto kvapo vos tik atsikėlęs, pastaruosius kelis dešimtmečiu praleido gyvendamas vienas, o ir pusryčiai tapo gan retas malonumas, tad šį kartą buvo visai malonu prabusti su tokiu nostalgišku jausmu. Paprastai Banshi miega gan trumpai 3-4 valandas per parą ir tas stegiasi paskirstyti bent jau į du kartus, bet dabar smigo geroms 8 iš karto, tad jautėsi kaip koks meškinas po žiemos miego, sunkus ir lėtas. Tuo tarpu svečiai buvo darbingi iš pačio ryto, Banshi to nesitikėjo.
-Pilni energijos iš pačio ryto. - pagyrė benamius eidamas per dirbtuves link didelės knygų lentynos. Tokios kolekcijos, kaip pas Banshi niekur nerasi, kaikurios knygos gal net senesnės nei pats nemirtingasis, ar bent jau jų turinys, nemaža dalis jų buvo perspauzdintos kelis kartus, o su šiuolaikinėm technologijom, išsaugoti tekstą ant trapių lapų tapo vieni juokai. Visos knygos iki vienos buvo vienaip ar kitaip susijusios su Banshi mėgiamu amatu. Nuo paprasčiausių kalvystės technikų ir medžio apdirbimo iki teoretinių elementų modeliavimo ir juodosios magijos. Reikia kuo greičiau pradėti prekybą, bet tam reikės prisiminti, kelias senokai primirštas technikas. Banshi pasiemė kelias knygas ir nusinešė ant savo darbo stalo. Jos buvo visiškai mokslinio pobūdžio, apie medžiagų atsparumą, lydinių savybes ir molekulinę fiziką. Atsivertė visas tris knygas ir pradėjo kažką rašinėti ant blanknoto, po minutėlės, suglamžė jį ir išmetė, tai pasikartojo dar kelis kartus, kol svečiai pusryčiavo, galiausiai meistro veide šmėstelėjo šypsena. Tai ką prirašė suvedė į kompą simuliacijai, rezultatas 97%, po kelių mažyčių korekcijų rezultatą išgrynino iki 99,99%, o tai jau buvo priimtina.
-Guys! - šūktelėjo Banshi benamiams jo dirbtuvėse. - Man reikės daugiau dalių, žymiai daugiau, ir už tai galit gauti pastovų stogą virš galvos.
Greitai, bet dailyraščiu ant lapelio surašė nedidelį skelbimą.
"Ieškomi Scavengeriai.

Penki kurie pristatys daugiausiai kovinės technikos dalių,
gaus pastovią gyvenamąją vietą, sveikatos draudimą, sočią vakarienę
ir žinoma atlyginimą tiesiogiai proporcingą atliktam darbui.
Tiems kuriems nepavyks patekti į penketą, taip pat bus atlyginta.
Dalis pristatyti tiesiogiai Banshi, į Custom Gear iki rytojaus vakaro.

Custom Gear savininkas
Banshi."


Išėjęs pakabino skelbimą ant garažo vartų.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Tr. 15 11 2017 - 23:09

Kai Banshi atsikėlė, benamiai jau sedėjo prie stalo ir ruošėsi valgyti. Vyras galėjo pastebėti, kad prie stalo buvo paruoštos septynios vietos, o tik šešios vietos užimtos.
-Pusryčiausi, bose?
Pasiteiravo vyresnis vyras. Jo balsas buvo labai žemas ir sodrus. Bet Banshi nuėjo prie knygų, tad truktelėję pečiais svečiai pradėjo valgyti. Patys gi ir pasigamino. O energijos dienai reikėjo. Prie stalo buvo gan tylu, juk visi buvo nepažįstami, o kai kurie net turėję konfliktų dėl teritorijos. Dabar visi ramiai sedėjo prie to paties stalo ir vaišinosi komandinio darbo vaisiais. Jausmas tikrai buvo kitoks, negu jie buvo pratę. Netrukus pasirodė Banshi su kreiva šypsenėle veide. Benamiai išklausė vyro kalbos ir sužiuro į skelbimą. Didelėmis akimis sekė kiekvieną išspauzdintą žodį. "Penki" tik tiek galėjo gauti pastovų darbą ir pastogę. Tuo pat metu šeši svečiavosi dirbtuvėse. Vienas iš vyrų staiga išbėgo pro duris laukan. Bėgo taip greitai, lyg nuo to priklausytų jo gyvybė. Du atsisėdo pabaigti pusryčių, norėjo išnaudoti visas galimybes. Dar du vyrai pasiėmė po miegmaišį, kuriuos naudojo nakvynei ir lėkštę su maistu. Apsirūpinę resursais ir nieko nepasakę išėjo iš dirbtuvių. Vienintelis Anton neskubėjo. Jis priėjo prie Banshi ir susidomėjusiu žvilgsniu užklausė paskutiniu metu taip rūpimo klausimo.
-Jeigu atnešiu dalių, gal galėsiu paskaityti vieną iš tų knygų?
Vaikino klausimą girdėjo ir kiti. Vienas benamis suprunkštė sedėdamas prie stalo ir godžiai kimšdamas maistą. Vos nepaspringo iš juoko.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Kv. 16 11 2017 - 1:14

Banshi žvilgtelėjo į Anton, kuris vis rodė susidomėjimą šiuo amatu.
-Jei pateksi į penketą, laisvu laiku galėsi skaityt kiek nori.
Tai pasakęs Banshi akies kraštu žvilgtelėjo į nusijuokusį benamį.
-Jei turėsi potencialo, kas žino, gal priimsiu ir į mokinius.
Suteikęs Anton vilčių, nemirtingasis nusisuko ir pakėlė nuo stalo dar vakar pagamintą kardą. Persimetė jį už nugaros ir nuėjo tiesiai prie motociklo, tyliai miegančio prie garažo sienos. Gan tradiciškai atrodantis metalo žirgas, miegojo giliu miegu trukusiu ilgiau nei penkis dešimtmečius, bet vos Banshi prisilietė prie jo, šis iš karto prabudo ir užriaumojo, lyg dar vakar būtų lakstęs Neo Kobe gatvėmis.
Banshi apžergė motociklą ir kelis kartus pasukęs gazo rankeną užkęlę apsukas, sukeldamas labai daug triukšmo uždaroje ir gan mažoje patalpoje. Savotiškas ženklas likusiems, kad bosas ruošiasi išvažiuoti ir pats laikas neždintis. Banshi spustelėjęs mygtuką ant motociklo panelės, atidarė garažo vartus, ir kai visi pasišalino, dar užlaužė akseleratorių ir dideliu greičiu išlėkė iš Custom Gear.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Kv. 16 11 2017 - 21:13

Anton labai apsidžiaugė po Banshi žodžių. Akyse įsižiebė ugnelė, o pats vaikinas atrodė, jog įgavo vilties. Bet Banshi jau ruošėsi keliauti, tad vaikinas liko stebėti jo beišeinančio. Šeimininkui palikus dirbtuves, susijuokęs benamis kaip tik pabaigė savo porciją.
-Tu žinai, kad jis tave tiesiog mulkina. Priims į mokinius? Nejuokink! Tu net nepapulsi į penketuką, pažiūrėk.
Vyro žodžiai nebuvo visiškai tušti. Abu benamiai žvilgtelėjo pro langą, o ten - tuščia. Senai skelbimą perskaitę vietiniai benamiai jau senai buvo išsiskirstę ieškoti reikiamų dalių. Anton suprato, ką vyras turėjo omenyje, bet tai nereiškė, jog dėl to turėjo pasiduoti. Užsibrėžė tikslo ir jį pasieks. Tvirtu žvilgsniu pažiūrėjo į pašnekovą ir pareiškė.
-Pamatysi, aš paliksiu gatves ir pradėsiu prasmingą gyvenimą!
Po tų žodžių jis išėjo iš dirbtuvių nepabaigęs savo pusryčių porcijos. Po dar kelių minučių dirbtuvėse nieko nebebuvo.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Kv. 19 07 2018 - 20:54

Banshi grįžo į dirbtuves jau vakarėjant, tad aplink jau trynėsi keli benamiai. Spustelėjęs mygtuką atsidarė garažo vartus ir dusliai urzgiantis motociklas ramiai įvažiavo vidun. Vartai užsidarė vos savininkas pateko vidun. Kol neprasidėjo visas chaosas dėl diena prieš paskelbto konkurso, Banshi turėjo susitvarkyti savo kraupią išvaizdą. Eidamas pro dirbtuves padėjo nupirktą ginklą ant darbastalio, vėliau teks jį demontuoti. Nusivilko sugadintus marškinius ir išmetį juos į šiukšlių dėžę, kelnes taip pat, kovoti su kraujo dėmėm, nebuvo jokio noro... Žaizdos krutinėje pėdsakai praktiškai dingo, liko tik neryškus randas, kuris prisidėjo prie begalės kitų, vagojančių nemirtingojo kūną. Jau senokai Banshi neteko atlikti pilnos regeneracijos, tad visą kūna puošė įvairaus dydžio ir formų randai.
Pasileidęs karštą vandenį duše, ilgai šveitė nuo savęs sukrešėjusį kraują, kol pavyko viską nusiplauti. Vos išėjęs iš dušo prisidegė cigaretę, įtraukė kelis dūmus ir tik tada pasiemė rankšluostį. Persirengė. Žvilgtelėjo į laikrodį, jau šiektiek vėluoja pasitikti savo naujos komandos, tad daugiau nedelsdamas, išėjo iš dirbtuvių įvertinti to ką sugebėjo rasti vietiniai.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Kv. 19 07 2018 - 21:56

Užėjęs į savo dirbtuvių vidų Banshi kažkuriuo metu greičiausiai užsuko ir į patalpą, kurioje buvo apsistoję benamiai. Jų daiktų nebeliko, kaip ir gulto, kuris priklausė namo savininkui. Nepaisant to, gatvėje jau rinkosi benamiai. Anton taip pat šį kartą pasirodė anksti. Jo veidą puošė plati šypsena, o purvinose rankose jis laikė nudėvėtą išsipūtusį krepšiuką. Iš pažiūros tik šeši benamiai kažką su savimi turėjo. Visi kiti laikėsi kiek atokiau nuo pastato įėjimo, lyg nedrįstų artintis. Vien jų žvilgsniai meldė išmaldos ir pasigailėjimo. Šį kartą susirinko tik dešimt benamių. Vienas iš jų pabeldė į dirbtuvių duris.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Kv. 19 07 2018 - 22:17

Banshi žinoma dingusio gulto nepastebėjo, ne tas galvoj, užtat vakare lauks siurprizas... Einan link durų shopo šeimininkas išgirdo beldimą, ir pačiu laiku. Pravėręs duris pamatė apie 10 veidų, kurie panašu kad šį bei tą sugebėjo atkasti, likę lūkuriavo kiek atokiau. Jų žvilgsniai nemirtingojo visiškai nejaudino, jis greičiau mirs nei duos išmaldos už nieką, o tie kas pažysta Banshi žino, kad mirtis jam artimiausiu metu tikrai negresia.
-Šiektiek daugiau jūsų nei tikėjausi. - šyptelėjo Banshi. - užeikit.
Pravėrė duris ir pradėjo įleidinėti visus kurie  sugebėjo rasti kažką naudingo. Tie kurie atėjo tuščiomis sulaukė tik tuščio nemirtingojo žvilgsnio, lyg jie net neegzistuotų.  Anton atrodė ypatingai patenkintas savim, dėl jo Banshi abejonių neturėjo, jau ankščiau matėsi potencialo liepsna akyse. Jų buvo 6. Kai visi suėjo vidun, Banshi uždarė duris, kad pašaliniai nematytų ir negirdėtų kas vyksta viduje. Nusivedė visus benamius prie didelio stalo, kuris buvo apšviestas viena silpna kabančia lempute. Visi sustojo aplink jį, įskaitant ir Banshi.
-OK, kaip ir buvo parašyta skelbime, penki iš jūsų gaus pastovų darbą Custom Gear dirbtuvėse. Toli gražu ne svajonių darbas, bet manau sutiksit, kad geriau nei gatvė.
Šyptelėjo, nors žinojo, kad vienam iš jų teks likti už durų.
-Taigi, parodykit, ką galima rasti tamsiose Neo Kobe gatvėse.
avatar

Banshi
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 702

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects: Šautuvas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Kv. 19 07 2018 - 23:33

Šeši išrinktieji gavo galimybę ir vėl pabūvoti po pastoge. Kai kam tai buvo pirma proga, buvo ir tokių, kurie dirbtuvėse jau lankėsi kartą. Likusiems keturiems deja buvo negailestingai užtrenktos durys prieš pat nosis. Jie pasiliko šalti tamsiose Neo Kobe gatvėse. Tuo tarpu šešetukas paklusniai nusekė pastato savininką iki didelio stalo ir ėmė ant jo krauti surastus lobius. Anton atrodė ypatingai pasitikintis savimi. Greitai apsidairęs į kolegų turtą, atskleidė ir savąjį ištraukęs iš apdriskusio krepšiuko gan geros būklės gauntletą. Ant jo buvo vos keli įbrėžimai. Benamis B ant stalo padėjo nedideliam peiliukui priklausiusią rankeną. Ji buvo purvina ir nubrozdinta. Benamis C pademonstravo nedidelį kirvuką. Jo rankena buvo aiškiai pakeista į moderniau atrodančio dizaino. Benamis D ištraukė revolverio cilindrą ir dviejų skirtingų šaunamųjų ginklų apkabas. Vienoje vis dar buvo likusi paskutinė neiššauta kulka. Benamis E apvertė skylėtą maišelį iš kurio iškrito snaiperio ginklo vamzdis ir scope (optinis taikiklis). Benamis F iš kišenės išsitraukė apibraižytus durklo ašmenis ir taip pat padėjo juos ant stalo, kad Banshi galėtų geriau viską apžiūrėti.

Gauntletas +2 DMG
Peilio rankena (komponentas)
Kirvis +1 DMG
Revolverio cilindras ir dvi šaunamųjų ginklų apkabos (trys komponentai)
Snaiperio ginklo vamzdis ir scope (optinis taikiklis) (du komponentai)
Durklo ašmenys (komponentas)

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20484

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume