Custom Gear

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Pen. 09 08, 2017 7:36 pm

Anton pasisuko į Banshi, kuris atsisveikinęs su svečiu grįžo prie "nugalėtojų" benamių komandos. Jis atrodė susidomėjęs.
-O ką tu gali pagaminti?
Paklausė benamis nužvelgdamas ginklų dalis padėtas ant stalo. Jis neturėjo vaizduotės ginklų konstravimui. Kiti penki benamiai tuo tarpu mėgavosi šilta patalpa su stogu virš galvos. Retą naktį gaudavo pasislėpti nuo lietaus, bet šį kart dar ir šiltoje švarioje vietoje. Kaip žmonės, dar ir pavalgė prie bendro stalo. Šis įvykis buvo kažkas neįtikėtino benamių gyvenime.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19619

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Pen. 09 08, 2017 9:57 pm

Banshi šyptelėjo ir priėjęs prie darbastalio išsideliojo priešais save visas dalis, kurias sunešė benamiai. Dabar parodys, kaip iš šlamšto galima padaryti šį tą naudingo.
-Kuo tu vardu? - Kreipėsi į šalia stovintį žmogų, paimdamas į rankas ginklo dalį su +1 dmg.
-Anton? Malnu, aš Banshi. - Paspaudė Antonui ranką ir kibo prie darbo.
-Jei žinai ką darai, net ir iš visiško šlamšto, galima padaryti šį tą naudingo.
Banshi susirinko iš pažiūros niekam tikusias dalis, dalį jų su metalais įmetė į lydymo krosnį, o likusias išardė iki paskutinio varžtelio. pagrindinį ginklo akcentą, nusprendė palikti toks koks yra. kardo geležtė atrodė gerai išsilaikiusi, tik reikėjo šiektiek pagalasti ir nupoliruoti. Praktiškai viskam dirbtuvėse buvo reikiama įranga, net molekulinis skaidytuvas ir visa lentyna senų knygų ir rankraščių iš jau neatmenamų laikų.
-Kol metalas išsilydys, manau spėsiu sutvarkyti kardo geležtę. - pakomentavo savo sekančius veiksmus ir ėmėsi darbo.
Su šiuo ginklu Banshi nusprendė eiti klasikiniu keliu, pagrinde rankų darbas. Po ilgos pertraukos buvo visai naudinga prisiminti pradmenis. Iš pradžių nuvalė visas rūdis nuo geležtės su metaliniu šepečiu, tada išlygino visus korozijos išgrtaužtus griovius, ir gerai išgalando ašmenis. Visą restauravimo procedūrą spėjo atlikti, kol išsilydė prieštai sumestos dalys. Meistras turėjo nemažai ruošinių įvairaus stiliaus kardo apsaugoms lieti, tad nesukdamas daug galvos išsirinko paprastesnę, bet labai efektyvią.
-Klasikiniai kardai turėdavo apsaugas rankom, kad priešininkas nenukirstų pirtštų ar visos plaštakos, kai jų ašmenys praslysdavo. - Paaiškino, kam buvo skirta dalis kurią jis ketina gaminti. Užpylė formą skystu metalu ir paliko atvėsti iki padorios temperatūros. kol dalis vėso, paruošė kardo rankeną, apipindamas ją diržu, kuris kadaise kabėjo prie kažkokio tai šaunamojo ginklo. Kai atvėso išlieta dalis, Banshi ją išsilukšteno iš formos ir kruopščiai nuvalė su į dantisto įrankį panašiu gražteliu.
Visos dalys paruoštos.
Banshi užmovė kardo apsaugą, tada rankeną, viską užtvirtino keliom plieninėm kniedėm, kurias užkalė su kūju. Baigtą ginklą padėjo ant stalo priešais save.
-Kaip ir sakiau, neįspūdingas.

[skill: Master Artisan - +1 dmg pagrindinis ir 4 be stats]
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 677

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
2/6  (2/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Št. 09 09, 2017 1:33 pm

Benamis trumpam sutriko kai Banshi pasiteiravo jo vardo. Jis buvo pirmas žmogus, kuris iš vis kreipė dėmesio į "nenaudingąją" visuomenės dalį. O dar ir vardo paklausė ir pats prisistatė.
-An-Anton.
Išlemeno ir kukliai paspaudė vyrui ranką. Žinoma viskas buvo Banshi iniciatyva. Dabar žinojo kaip kreiptis į savo "išgelbėtoją". Kažkodėl mintyse sušvietė, jog galbūt tai nebuvo laikina malonė iš vyro. Galbūt išeitų susitarti, įsidarbinti pas jį. Galbūt.. ir gautų savo kambariuką, kuriame galėtų gyventi. Anton nebuvo išrankus. Būdamas tokioje situacijoje, kokioje buvo, neturėdamas nieko, ką galėtų pavadinti savo, jis svajojo apie kukliausius dalykus. Banshi kibo į darbus, o Anton susidomėjęs jį sekiojo ir stebėjo ką šis darė. Giliai širdyje norėjo būti naudingas. Nieko neišmanė, bet bent daiktus padavinėti galėjo. Tačiau dirbtuvių savininkas puikiai sukosi ir pats. Du kiti benamiai, kurie ilsėjosi kiek atokiau, pamatė kaip Banshi ėmėsi darbo bendraudamas su Anton. Jausdami konkurenciją nenorėjo, kad "kolega" pataptų labiausiai megiamu šeimininko. Pasikėlę iš vietų jie taip pat priėjo prie Banshi, stebėjo ką jis darė.
-Kas čia vyksta?
Paklausė vienas iš vyrų, nors aiškiai matėsi, jog Banshi kažką gamino. Likę trys benamiai tiesiog mėgavosi stogu virš galvos ir šiltu prieglobsčiu. Nekreipdami dėmesio į aplinkinius, mat suvokdami, jog viskas buvo laikina, jie saldžiai miegojo.

MISSION COMPLETE: Craft 1 item. Banshi meta [Reward dice].

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19619

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Banshi on Antr. 09 12, 2017 12:44 am

Banshi prisidegė cigaretę ir su pasitenkinimu išpūtė dūmus į viršų.
-Nuo šiol aš čia gaminsiu ginklus.
Tvirtai pareiškė savo poziciją aplink susirinkusiems benamiams, kuriems turbūt buvo nei šilta nei šalta dėl tokio pobūdžio verslo, jų rajone, vistiek blogiau būti jau nelabai gali. Bent jau kolkas. Prisitraukė arčiau peleninę ir nukratė pelenus.
-Man reikia pastovaus dalių tiekimo. Kaip matot, net ir iš pažiūros bevertis šlamštas, gali virsti į šį tą naudingo. - Pasiemė kardą į vieną ranką, kol kalbėjo, ir primerkęs akį patikrino ar tikrai lygiai gavosi.
-O jei viskas gerai klosis, kaikuriems pasiūlysiu ir pastovų darbą. - žvilgtelėjo prima į Anton, kuris atrodė labiausiai susidomėjęs, o tada nužvelgė ir likusius. Žmonėms kurie velniai žino kiek laiko gyveno gatvėje, kažkoks pastovus uždarbis galėjo būti kaip išsigelbėjimas, o kaip tik šiuo metu Banshi tai ir siūlė.
avatar

Banshi
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 677

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
2/6  (2/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Antr. 09 12, 2017 12:44 am

The member 'Banshi' has done the following action : Dice roll


'Reward' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19619

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Captain on Pen. 09 15, 2017 10:04 pm

Iš šlamšto gaminti ginklus atrodė nesuvokiama. Bent tokiems siauro požiūrio visuomenės šiukšlėms. Bet vienas iš jų šypsojosi. Pagaliau gyvenimas jam suteikė šansą judėti į priekį, kažko pasiekti. Jis nutaikė viltingą žvilgsnį į Banshi.
-Jeigu tik suteiksi galimybę, būsiu ištikimas darbuotojas. O galbūt gyvenimas mane apdovanos, būčiau tavo mokinys!
Suvokdamas, kad truputi peržengė ribą vaikinas nutilo. Kiti du benamiai žvelgė į Anton su ironiškomis šypsenėlėmis veiduose. Vaikinui už nugaros jie kikeno.
-Na ir prisikalbėjo. Viskas vis tiek priklauso nuo to, kiek tu naudingas.
-O naudingas būsi nešdamas ginklų dalis.
Abu benamiai taip pat nenorėjo prarasti galimybės dar kartą praleisti naktį po pastoge. Tad ir pastovus darbas jiems atrodė labai viliojantis pasiūlymas. Vis gi tai reiškė geresnes gyvenimo sąlygas. Gaila likę trys vyrai miegojo ir negirdėjo viso pokalbio.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19619

Atgal į viršų Go down

Re: Custom Gear

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume