Adventures in abandoned places

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Adventures in abandoned places

Rašyti  Gabriel on Antr. 04 18, 2017 6:18 pm

Šilta popietė. Lengvas vėjelis... 
Ir tai viskas ką būtų galima pasakyti apie šią vietovę. Žmogaus seniai apleista zona. Tik gamta pamažu bando atsikovoti savo žemę ir teises į viską aplinkui bei dar toliau.

Gabriel buvo girdėjęs, kad šioje vietoje buvo statomas vienas iš jį sudominusių filmų, todėl vienas iš tikslų - apsilankyti čia. Piniginė leido tik dabar pasiekti šią mažą svajonę. Tačiau vaikinas neapsidžiaugė kada pamatė vaizdą. 
Spoiler:
Pastatai baigė griūti. Visur voliojosi nuolaužos ar šiaip šiukšlės. Tik vėjas ir gal kokie vaiduokliai sukinėjosi po žiauriai apgriuvusią filmavimo aikštelę. O ko norėti? Pats filmas, kurį Gabriel matė ir tai buvo iš antikvarinio erdvėlaivio, kurį kažkada gavo remontuoti.
Ir vis tik, po tokios kelionės, jau nebesinorėjo apsisukti ir keliauti atgal. Peržengęs kelias nuolaužas vaikinas keliavo pagrindine gatvele. Turbūt. Kaip ir filme, ieškojo salūno. Nors visos raidės buvo išblukusios ar tiesiog nukritusios, iš bendro vaizdo nustatė, kad bent jau šis pastatas turėtų būti ko jis ieškojo ir atsargiai užėjo vidun. 
Kaip nebūtų keista, jam patiko dulkėmis nuklota scena. Girždančios grindys dar labiau pabrėžė atmosferą ir ore pasijuto įtampa. Gal ir ne dėl tų laikų dvasios, o dėl pavojaus įlūžti, bet Gabriel šyptelėjo pats sau ir tada patempė mažos grifkos sruogą, lyg gėdydamasis savo šypsenos. Jis, atsargiai statydamas kojas, nuėjo prie neaiškios spalvos baro, nupūtė nuo jo dulkes bei pavalė rankove ir tada toje vietoje pasirėmė per alkūnes. 
-Barmene, stiklą viskio!
Šūktelėjo ir krūptelėjo nuo sugirgždėjusios langinės dėl papūsto vėjo. Suvaidinęs, kad gavo taurę, jis apsisuko atsiremdamas į barą nugara bei nužvelgė išvartytus stalus ir kėdes. Kai kurie baldai buvo net sulūžę.
avatar

Gabriel
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 2618

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
4/6  (4/6)
Effects: Kastetas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume