Easter Mini Game

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Antr. 04 18, 2017 11:52 pm

[Kad situacijos nesikartotų ir būtų įdomiau, išrinkom dar nepanaudotą skaičių situacijai]

40 - Juno ruošėsi vykti į Velykinį vakarėlį. Nuėjus nusiprausti paaiškėjo, jog dušas užsikimšęs. Ieškant problemos ir besikrapštant prie dušo vamzdis sulūžo ir iš jo iškrito mažas metalinis orb'as. Palietus jį, mergina staiga buvo nuteleportuota į spalvingą kambarį, kuriame buvo tik baldai, kambaryje nebuvo jokių daiktų. Ekrane virš durų pasirodė užrašas: misija - susirasti drabužius ir kelią namo. Kol Juno leidosi į drabužių ieškojimo nuotykius, ją stebėjo visas pasaulis. Pasirodo tai buvo viena populiariausių TV laidų galaktikoje ir merginą matė visi laidos žiūrovai.


! Liko trys nepanaudotos situacijos: 10, 60, 80. Jeigu dar atsirastų norinčių prisidėti, išsirinkite skaičių situacijai iš laisvų, o dėl prizo ridenkite [Specialty dice] vieną kartą.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  kitsuneko on Tr. 04 26, 2017 6:51 pm

*confused išridena dice*
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Tr. 04 26, 2017 6:51 pm

The member 'kitsuneko' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Tr. 04 26, 2017 6:57 pm

[Kad situacijos nesikartotų ir būtų įdomiau, išrinkom dar nepanaudotą skaičių situacijai]

60 - Keliaudamas po galaktiką beieškant skelbime matyto Velykinio vakarėlio, Shiro nusileido Area Enigma planetoje, netoli artimiausio miesto. Miestas buvo apleistas, kai kurie pastatai apgriuvę, vietomis galima pamatyti dar šiek tiek mirksinčias neoninių reklamų dalis. Bevaikščiodamas vaikinas galėjo pastebėti tolumoje judantį nedidelį šešėlį, antrą.. Figūroms pasiekus geresnį apšvietimą paaiškėjo, jog tai į kiškius panašus padarai, tik purvini. Jų akys buvo raudonos, o išsikišę du dantys bei kailis aplink ištepti raudona spalva. Du kiškiai, pastebėję Shiro, pasileido bėgti jo link. Netrukus pasimatė, jog identiški padarai ėmė plūsti iš visų gatvių ir vikriai vijosi vaikiną. Tamsiaplaukis buvo priverstas atsitraukti į artimiausią pastatą - apleistą mokyklą. Kiškiai veržėsi iš paskos užblokuodami kelią atgal. O erdvėlaivis liko pastatytas už miesto.

! Liko dvi nepanaudotos situacijos: 10, 80. Jeigu dar atsirastų norinčių prisidėti, išsirinkite skaičių situacijai iš laisvų, o dėl prizo ridenkite [Specialty dice] vieną kartą.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  kitsuneko on Kv. 04 27, 2017 10:48 am

Tamsios, niūrios vietos jam nepatiko, tačiau jo erdvėlaiviui trūko degalų, tad buvo priverstas nusileisti, rodos, dievo pamirštoje planetoje. Pilka ir niūri, apgaubta tirščiu rūkų, pro kurį retkarčiais sužibėdavo neoninių ženklų šviesos. Tik pastatai ir šviesos bylojo apie čia kadaise buvusią civilizaciją, miestą kuriame virė gyvenimas. Tačiau galbūt tai tik apgaulė? Galbūt naktį šis miestas tampa negyvas... Galbūt. Nenorėjo tikėti, kad nusileido į nepažįstamą miestą , kuriame neras degalų, nei žmonių kurie būtų tokie geri ir padėtų nuskraidinti jo įmantriai išmarginta erdvėlaivį į Velykų vakarėlį.
Eidamas gatve, ieškojo degalinės, ar pastato panašaus į degalinę, vis dėl to jų pastatų dizainai skirsdavosi kiekvienoje planetoje, likdavo tik vienas trapgalaktinis žodis, kuris nurodydavo, kurioje parduotuvėje bus degalų, pigių ar brangių. Tačiau nors ir kiek ėjo, visur matėsi, tik užkalti langai, išdaužytos vitrinos ir purvinos gatvės.
Galėjo girdėti keistus garsus, it graužimą, mekenimą, kuo labiau artėjo prie miesto centro, tuo garsesni šie tapo... Shiro nežinojo ko tikėtis, kokio padaro, didelio ar mažo? Su peiliais pajėgtų kovoti prieš abejus, bet vylėsi, kad tai tebus maži padarai, kuriuos galės nudurti iš vieno karto.
Pasigirdo garsesnis, daug garsesnis žviegimas, o po to ir mažų pėdučių slinkimas asfaltu. Iš po rūko išniro du... Kiškiai? Jie nepriminė gyvųjų, verčiau mirusius, bet nekromancijos dėka atgaivintus: purvini, akys raudonos, išsikušusiais dviem, smailiais dantimis ir išpurvintu kailiuku.
Shiro instinktyviai suėmė savo durklą, kuris visada buvo pridėtas prie kojos. Jeigu jie puls – sudoros vienu pjūviu, galbūt net sutraiškytu negyvas galveles savo aštriu batų kulniuku. Lėtai sumirksėjo it tikėdamasis, kad jeigu sustings, mažieji pakeleiviai tiesiog praeis pro šalį.. Tačiau siaubingai suklydo, nes pasigirdo dar šaižesnis klyksmas. Daugybė akių suspindo rūke, netrukus, vienas po kito pradėjo lysti iš po gatvių, paliktų mašinų, taip pat siaubingai atrodantys kiškiai. Per daug, jų buvo pernelyg daug, pasijuto it įkritęs į skruzdėlyną.
Vienas prieš tokią armiją, nieko nebūtų padaręs, ypač kai net nežinojo ar įpjovimas juos užmuštų, todėl... Neliko nieko kito, kaip tik dėti į kojas. It išbadėję vilkai, paskui jį ėmė irtis ir padarai, tačiau lėčiau, daug lėčiau, negu, kad vaikinas bėgo. Nežinojo kiek ilgai reikės bėgti, bet išvydęs mūrinę tvorą, net atsiduso iš palengvėjimo. Įsibėgėjęs šoktelėjo ant šiukšliadėžės, o tada nė neketindamas sustoti vėl pakilo į orą ir sugriebė aukštos sienos, labiau įtvirtinimo, viršūnę ir lengvai save pritraukė. Dabar buvo pakankamai aukštai, kad negyvųjų padarėlių nagai nesugebėtų jo grybštelti.
Lengviau atsidusęs pajudėjo tvora, nežinojo kur nueis, bet tikėjosi rasti kokią nors gyvenvietę, kurioje veistųsi ne tik raudonakiai kruvinų pūkų kamuoliai.
**
Nežinojo kiek ėjo, turbūt gerą valandą, bet galiausiai priėjo mokyklą. Kai ją pasiekė, kiškiai jau buvo atsitraukę it praradę viltį... Tad galėjo kuo lengviausiai nulipti žemyn, tačiau Shiro to nepadarė, vis dėl to vaikščioti tvora buvo daug smagiau negu įprastu, purvinu, grindiniu. Tačiau... nors ir kaip bandė rasti būdą pasiekti mokyklą, nenusileidus, jo paprasčiausiai nebuvo, toji stovėjo plyname lauke, apsupta medžių. Liūdnai atsidusęs, nulipo nuo aukštumų ir nuošoliavo link pagrindinių durų. Truktelėjo jas. Atidaryta! Tad galbūt ras gyvųjų? Deja, vos pravėrus duris buvo aišku, kad jos jau kelis dešimtmečius niekas nenaudoja, o tuo labiau joje gyvena.
Sustojęs įsiklaus į tylą. Kartkartėmis sugirgždėdavo senos lentos ir pro išdaužytus langus sustaugdavo vėjas, bet išskyrus tų dviejų garsų, daugiau nieko negirdėjo, nei mažų pėdučių judėjimo, nei žviegimo. Nenorėjo tikėti, kad šis pastatas buvo visiškai be gyvybės ženklų... todėl nusprendė apžiūrėti mokyklą.
Pabuvojo visuose kabinetuose, nuo muzikos, iki pat literatūros... Voratinkliai, apleistos knygos, kaip ir visas pastatas. Vilčių neliko, apie gyvybę, bet bent jau buvo vienas. Užsimerkė. Stogas. Turėtų pabandyti užlipti ant stogo. |Tai... Visada būdavo viena saugiausių vietų jo mokykloje, tai kas, kad uždraustų.
**
Atsirėmusi į turėklus stovėjo juodaplaukė mergaitė, įprasta mokykline uniforma. Ji buvo įsmeigusi akis į apačią. Vos išgirdusi nepažįstamojo žingsnius sukluso ir atsisuko visu kūnų į jį.
- Ar žinai... Kur galėčiau... gauti.. degalų? – lėtai, it sėlindamas pratarė vaikinas.
- Sudegink mokyklą, - teištarė mergaitė.
Keistai pažvelgė į juodaplaukę, koks... keistas prašymas.
- Bet aš... neturiu degtukų? – išrietė antakį.
O toji tik šast ir numetė juos jam po kojomis.
Shiro pasilenkė ir paėmė degtukų pakelį.
- Sudegink mokyklą, ir būsi laisvas, - dabar jau su šypsena pratarė.
- Bet ne-
-Sudegink mokyklą! – suklykė.
Suglumo. Kodėl turėtų tai daryti? Juk šis pastatas atrodė gan... Tylus ir nepavojingas, bet... bet... Jeigu toji taip primygtinai to prašo, vadinasi su pastatu yra kažkas negerai, arba su jos galva, vienas iš dviejų, bet verčiau aklai patikės, šia vietine.
Tylomis linktelėjo ir... Laiptais nubėgo žemyn į literatūros kabinetą kuriame buvo gausu knygų. Uždegė degtuką ir įmetė į lentyną. Viena knyga užsiliepsnojo, o vėliau ir kitos, kol galiausiai degė visas kabinetas ir oras? Kodėl dega ir oras? Tačiau nors kambarys ir buvo apimtas liepsnų, jam nebuvo karšta, verčiau... vėsu.
**
Vos tik mirktelėjo, atsidūrė prie savo erdvėlaivio. Jo šviesos buvo įjungtos, o šalia padėti degalų bakai. Pažvelgęs miesto pusėn, išvydo, kad rūko nebeliko ir kad po truputi aušta rytas. Keista. Kokia keista mergaitė, su lyg ta mintimi, įlipo į savo laivą ir pakilo aukštyn.
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 05 22, 2017 6:47 pm


E
aster Event
End

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume