Easter Mini Game

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Sk. 04 16, 2017 1:41 am


E
aster Event

Sulaukus Velykų 2017 buvo sugalvota mini atrakcija tiems, kurie net ir per šventes yra ištroškę nuotykių. Taigi pradėkime žaidimą!

Velykiniame žaidime dalyvauja jūsų veikėjai. Kiekvienam rašytojui bus duodama situacija, į kurią pateks jų veikėjai. Reikės parašyti trumpą istoriją apie veikėją duotoje situacijoje.

Kaip žaisti? Visų pirma jūs parašote į šią temą (galite vieni kitus pasveikinti su šventėmis) ir du kartus ridenate [Specialty dice].

Dice ridenimas:


Pirmoji kauliuko reikšmė nulems, į kokią situaciją patenka jūsų veikėjas. Antroji - prizas. Nes kokios gi šventės be dovanų. Dovana bus įrašyta į veikėjo inventorių. Taigi..

Visus sveikinu su Velykomis!
Pradedame žaidimą!

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Ash on Sk. 04 16, 2017 1:44 am

su Šv. Velykom!
Noriu sexy bunny~ *fingers crossed*
avatar

Ash
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 3062

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
2/6  (2/6)
Effects: Švarkas +1 DEF; Pirštinės +1DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Sk. 04 16, 2017 1:44 am

The member 'Ash' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Hawk on Sk. 04 16, 2017 2:09 am

Velykos! Atėjo Velykos! Visiems linkiu gerų švenčių ir nuotaikos, tačiau žinot ko Velykom trūksta? Proteino. Taigi pamokinsiu jus kaip pasidaryti puikų Velykišką gėrimą. Visu pirma - įdėkime šiek tiek proteino.Žinoma, tokio mažo šaukščiuko neužteks, todėl, kad Velykas paskanint dar labiau mums reikės įdėti dar žiupsnelį proteino. Po viso šito į mixą, kadangi Velykos, galimą įmesti kiaušinių, tačiau, kadangi Hawk alergiška kiaušiniam, ji įdės į mixą bananą. Plius, Neo Kobėj žmonės per Velykas valgo bananus. Taip, kad va. Viskas tinka. Ir aišku, bananą pagardinsime dar vienu proteino šaukšteliu.Tada viską gerai išmaišome. Įsipilame į puodelį ir įdedame dar žiupsnelį proteino.O tada jau galime... Įdėti dar proteino. Ir atsigerti. Skanaus!

avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Sk. 04 16, 2017 2:09 am

The member 'Hawk' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Sk. 04 16, 2017 2:50 am

100 - Ash dalyvavo virtualiame pasimatyme Metaverse populiariausiame klube pavadinimu The Black Sun. Pašnekovės avataras buvo net labai patrauklus. Ji tvirtino, jog taip ir atrodė realiame gyvenime. Pasimatymas praėjo labai sėkmingai, porelė net susitarė, kad reikėtų pakartoti. Pasimatymui pasibaigus magas atsijungė nuo Metaverse ir užsiėmė savais reikalais. Kitą dieną bevaikščiojant Cybertron miesto gatvėmis vyras galėjo pajusti, jog kažkas jį stebėjo. Kažkodėl visą dieną, kad ir kur veikėjas nueidavo, jis vis kažkur tolėliau, atokesnėje vietoje, pastebėdavo tą patį veidą, lyg būtų sekamas..

30 - Neo Kobe planetos populiariausiame klube pavadinimu Outer Heaven vyko Velykinis karnavalas. Kaip žinoma, klubas turi specialią taisyklę - įleidžiami tik tie, kurie buvo paslėpę veidus po kaukėmis. Visi vakarėlio dalyviai elgėsi labai laisvai mat per kaukes nebuvo įmanoma nieko atpažinti. Pačiame vakaro įkarštyje Hawk sėdėjo prie baro gerokai padauginusi alkoholio, liežuvis atsirišo ir iš kažkur atsirado drąsos merginai nebūdingiems veiksmams..

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Hawk on Sk. 04 16, 2017 11:07 pm

Velykos. Net ir per šią šventę Hawk negali ramiai atsipalaiduoti nuo darbo kaip nors praleisdama laiką su numylėtąja Crow. Būtent šią dieną ji gavo užsakymą nužudyti vieną karnavale esantį tipelį. Duotas darbas yra tikrai nelengvas mat karnavaluose būna pilną žmonių. Didelė tikimybė, kad kažkas pastebės nužudymą. Vienintelis geras dalykas apie karnavalus buvo tas, kad juose reikia devėti kaukes, todėl mergina bent neatrodys įtartinai dengdama savo veidą. Hawk buvo pasiruošusi. Ji devėjo puošnią raudoną suknelę, jos veidą slėpė ruda, vanagą primenanti karnavališka kaukė, o visų svarbiausia mergina ant riešo turėjo daiktus materializuojančią apyrankę, kurioje ji laikė savo ginklus. Šitaip ir praėjo pro klubo sargybinius nesukeldama visiškai jokių įtarimų.
Apranga:

Mergina sėdėjo Outer Heaven klube prie pat baro ir ramiai gurkšnojo jau savo 13-ąjį bokalą alaus laukdama tinkamos progos užpulti savo taikinį. Tiesa, prisigerti ji negali dėl savo ligos, tačiau alkoholio skonis panelei patiko. Barmenas net pradėjo į ją žiopsoti savo nustebusiomis akimis, mergina gerią itin stiprų alų, bet nerodo nė menkiausių girtumo požymių. Tik staiga Hawk pajuto nestiprų tepštelėjimą ant savo peties.
- Matau, ponia, gebate puikiai atlaikyti alkoholį. Turbūt laimėtumėte visas gėrimo varžybas.
Žmogus ją užkalbinęs buvo juodu apsiaustu apsigaubęs senas vyriškis, kuris taip pat sedėjo prie baro visai šalia jos, vyrukas mūvėjo visą veidą dengiančią juodą it anglis kaukę. 
- Ko iš manęs reikia? - šaltai paklausė mergina, nemėgo bendrauti su aplinkiniais, o ypač darbo metu. 
- Nagi, nagi, tik daviau jums komplimentą, ne kiekvienas sugebėtų išgerti šitiek alaus ir vis dar būti blaivas.
- Man neįmanoma prisigerti, aš carciphona, - ramiai atsakė Hawk užbaigdama gerti dar vieną bokalą alaus ir pasukdama akis į barmeną, - įpilkit dar vieną.
- Nejaugi? Kad ir ką tas caripcifona reikštų manau sumaišius alų su šituo net jūs tikrai prisigertumėte, - ties tais žodžiais iš po apsiausto vyriškis ištraukė nedidelį stiklinį buteliuką su jame esančiu tirštu keistu violetiniu serumu.
- Tikrai taip manai? - nepatikliom akim pagaliau atsukusi galvą į vyriškį pažvelgė į buteliuką.
- Taip, tiesiog pamėginkit, - atkimšęs stiklinį buteliuką vyriškis įpylė šiek tiek šio violetinio serumo į jos naują barmeno padėtą alaus bokalą. 
Mergina šiek tiek paspoksojo į savo alaus bokalą, jis atrodė visiškai nepasikeitęs, violetinis serumas ištirpo it cukrus arbatoje, neatrodė lyg tai būtų kokie nuodai. Hawk pakėlė bokalą nuo stalo, šiek tiek pauostė, tada dar kartelį pažiūrėjo ir dvejais gurkšniais jį išgėrė tarsi norėdama parodyti, jog priėmė šalia sėdinčio vyriškio iššūkį. Tik buvo keista, kad įpylus serumo alus visiškai prarado savo skonį, šio "alaus" skonis paliko it paprasto vandens.
- Matai, aš visiškai negirt-
Nespėjusi nė pabaigti sakinio Hawk pajuto savo kūną šiek tiek atsipalaiduojant, o akyse pradėjo suktis vaizdas.
- Eeih, kha thu mhan phadarei?! - vos beapverčianti liežuvį piktai prabilo mergina žiūrėdama į vyriškį bei staigiai pakilo nuo kėdės. Ji dar niekada nebuvo patyrusi ką reiškia prisigerti, merginai šis jausmas buvo ypatingai naujas. Vos atsistojusi ji neišlaikydama pusiausvyros drebėsi ant klubo grindų su savo šikna.
- Sakiau, net ir jūs sumaišius alkoholį su mano serumu prisigėrėt, - nusijuokė vyriškis žiūrėdamas į girtą parvirtusią Hawk.
- Juokhiesi iš manhęs?! Nhori į galvą? - vis dar piktai burbėjo. Staiga pakilo nuo žemės, tik šįkart jau šiek tiek atsargiau, kad dar kartą nenuvirstų ir jau nusiraminusi rimtu, ryžtingu veidu prabilo:
- Aš dhirbu, nethuriu laiko shu thavim therliotis.
Girta Hawk nusprendė keliauti į patį klubo vidurį, kur šoko ryškią raudoną kaukę su trejom mėlynom plunksnom dėvintis jos taikinys. Prasispraudusi pro visus ten esančius žmonės mergina pasiekė vidurį ir garsiai išrėkė tam, kad net per klube grojančią muziką raudonkaukis išgirstų jos balsą:
- AGHIRDI THU RAUDHONAS, MHAN THAVE LHIEPĖ NUŽUDHYTI UŽ GHERĄ ATLYGĮ!
Mergina garsiai savo taikiniui prie visų šalia esančių žmonių paskelbė apie ateinančius jos planus ir aukštai į viršų iškėlė ranką, ant kurios dėvėjo apyrankę. Iš jos turėjo susimaterializuoti ilgas plieninis kardas, tačiau apyrankė tik truputėli suspindėjo, o nieko daugiau neįvyko.
- KHAS PHER ŠHUDAS?! KODHĖL TU NEVHEIKI?! 
Nuleidusi ranką ji piktai pažvelgė į savo apyrankę mėgindama suprasti kas jai yra. Tuo tarpu vakinas, į kurį ji kreipėsi pasileido spraustis pro sutrikusius žmones kuo toliau nuo Hawk mat žinojo už ką jo nori mirusio. Vaikinas buvo prasiskolinęs lošėjas, kuris neturi jokios šeimos ar net namo bei kokių turtų, kuriuos galėtų atiduoti už savo skolas. Jis gyveno apgriuvusiame barake, o visus išloštus pinigus pragerdavo baruose. Dėl to daugumą žmonių, iš kurio jis skolinosi norėjo jo mirusio. Vienas tokių ir davė Hawk šį darbelį. 
- KHUR TU BHEGI?! - nespėjusi "sutvarkyti" savo apyrankės pasileido paskui raudonkaukį vaikiną. Mergina bėgo sunkiai laikydama savo pusiausvyra tad bebėgdama atsitrenkė į kone kiekvieną šokantį žmogų, kai kuriuos net parversdavo. Prasispraudęs pro žmones vaikinas pasiekė klube esantį vyrų tualetą, o ten įbėgęs įlindo vieną iš kabinų. Iš paskos atlėkė ir Hawk. 
- Nepashislėpshi nhuo manęs, - nors ir sunkiai, krypčiodama į visas puses, bet eidama artyn kabinų prabilo. Tualete reikalus atlikinėjo keletą vyriškių, tad labai nustebo išgirdę moters balsą. Netrukus Hawk pradėjo darinėti visas kabinas ieškodama savo taikinio, pirmos trys buvo atrakintos, tačiau jos buvo tuščios, o priešpaskutinė buvo užrakinta. Ten turėjo būti tas vaikinas. Hawk šyptelėjo ir pasitelkusi jėgą visiškai išrovė kabinos duris ir numetė jas į šalį, tačiau išvydo ne tai ko tikėjosi, ant tualeto sedėjo visiškai kitas persigandęs vyriškis. 
- KHAS PER VHELNIAS?! Nhešdinkis iš čhia! - piktai išrėkė ir nuėjo tikrinti paskutinės kabinos, ši buvo atrakinta, tačiau kadangi ji buvo prie pat lauko sienos, šioje kabinoje buvo nedidelis į viršų praviras langas. Vaikinas turbūt pro čia ir pabėgo. Dar labiau įniršusi Hawk užlipo ant tualeto dangčio ir jau ruošėsi taip pat lipt pro langą, tačiau netrukus į vyrų tualetą atvyko keletą klubo sargybinių ir vienas vyrukas, kurį Hawk parvertė besisprausdama pro žmonių minią. 
- Štai čia ji, ta pakvaišusi girta boba, kuri stumdėsi ir grasino, jog kažką užmuš! 
Kol vyrukas kalbėjo Hawk pusę kūno jau buvo pralindusi pro langą, o kita pusė, tai yra kojos, buvo viduje. Sargybiniai nesuprasdami į pro nedidelį langą lendančią merginą šiek tiek paspoksojo, o tada staigiai čiupo už abejų Hawk blauzdų ir atitempė ją čia. 
- Khas pher?! - sutrikusi suriko. Neilgai trukus abu sargybiniai ją supakavo ir laikydami merginą už parankės tempė link galinio klubo išėjimo durų. Hawk spurdėjo ir priešinosi, tačiau sargybiniams pasiekus duris ją sviedė lauk iš klubo tiesiai ant kietos žemės. Mergina krisdama tuo pačiu susitrenkė savo galvą į metalinį netoli klubo buvusį šiukšlių konteinerį ir prarado sąmonę. Po to kai prarado sąmonę iš jos susisiekimo prietaiso vienas sargybinis paskambino į vienintelį ten buvusį kontaktą - Crow ir pranešė apie situaciją. Merginą girtą ir be sąmonės Crow parsivežė atgal į namus. Kitą dieną Hawk atsibudo Neo Kobėj savo daugiabučio lovoje ir nieko neprisiminė.
avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Dhara on Sk. 04 16, 2017 11:19 pm

Dhara netyčia užsuka į kažkokią naują temą. Nustebusi apsidairo ir pamačiusi, kad čia viskas išpuošta velykomis, laiminga suplojo rankomis. Tada atsikrenkštė ir lėtai, bet laimingu balsu padeklamavo:
Juk Velykos tai ne Kūčios –
Atsargus būk su margučiais!
Jei netyčia kur paspausi,
Tai bus nuostoliai didžiausi!
Su Šv. Velykom!
avatar

Dhara
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 1303

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Sk. 04 16, 2017 11:19 pm

The member 'Dhara' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 12:17 am

70 - Beyond muziejuje vyksta ekskursija. Dhara, kartu su grupe kitų turistų, sekė paskui žavią gidę. Šiai pasakojant istoriją vienas vaikinas labai įnirtingai apžiūrinėjo senovinį įrenginį, kuris buvo naudojamas Apollo ekspedicijoje, ir ... plonesnioji įrenginio dalis nulūžo. Atrodė, jog niekas to nepastebėjo, tačiau grupei benueidinėjant prie kito eksponato, prie gidės priėjo mergina ir pasakė apie sugadintą modelį. Grupėje turistų prisidirbusio vaikino nebebuvo nė kvapo, o Dhara buvo neteisingai apkaltinta. Jau po kelių minučių prie muziejaus pasirodė Beyond policijos mašina.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Crow on Pir. 04 17, 2017 1:19 pm

Su velykom draugai :)
avatar

Crow
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 196

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šarvai +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 1:19 pm

The member 'Crow' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Kiro on Pir. 04 17, 2017 1:23 pm

Kokios gi vėlykos be bunny girl? :p
Bunny girl:
avatar

Kiro
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 384

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
7/10  (7/10)
Effects: Šarvai +1 DEF; Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 1:23 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 1:29 pm

20 - Metalinėje Dykumoje Velykų dieną kažkas iškrėtė nejuokingą pokštą. Nuo vartų į miestą buvo išdėliotas kiaušinio formos metalinių gabalų takas. Jis nusitiesė nuo miesto vartų tolyn į dykumą. Tą pastebėjęs begrįžinėjantis į miestą po savo kelionių Ryder Elden iš karto informavo žmones apie situaciją. Miestą apėmė panika, mat metaliniai kiaušiniai galėjo pritraukti dykumoje klaidžiojančius milžiniškus kirminus. Buvo surinkta grupė savanorių, kurie išsiruošė į dykumą su planu užkirsti kelią kirminams pasiekti miestą. Šioje komandoje dalyvavo ir Crow.

50 - Transvaal - planeta geriausiai žinoma dėl galaktikoje išgarsėjusių kovų turnyrų. Laimėtojas yra paskelbiamas visoje galaktikoje kaip stipriausias kovotojas, kurias nėra lygių. Kiro pasiekia turnyro finalą ir turi susikauti su paskutiniu priešininku. Arenoje pasirodo jo priešininkas. Tai keturis kartus už Kiro didesnis kiškio formos robotas atrodantis, lyg iš kokio siaubo filmo, o rankoje laikantis morkos formos raketą
[Apkeičiau dice reikšmes, kad situacija nesikartotų]


Paskutinį kartą redagavo Captain, Pir. 04 17, 2017 9:29 pm. Redaguota 1 kartą

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Crow on Pir. 04 17, 2017 5:56 pm

Crow gavo skambutį iš kažkokio vyro, tai buvo keista, mergina neturėjo niekieno kito numerio apart Hawk.
- Klausau?
- Laba diena, ar su Crow kalbu?
- Taip, o kas čia kalba?
- Ryder Elden, tikriausiai nesi manęs mačiusi, tačiau turiu tau darbelio, ar norėtum prisidėti?
- Kas per darbas?
- Kažkoks beprotis išdėliojo kiaušinio formos metalinius gabalus dykumoje, tai gali pritraukti milžiniškus kirminus į miestą, gali kilti grėsmė piliečiams
- Prisidėsiu.
- Gerai susitinkam prie didžiūjų vartų po 20 minučių
- Būsiu.
Mergina ''numeta'' ragelį, ir patraukia pėščiomis link vartų.
------- PO 20 MINUČIŲ-------------
Crow pasirodė prie vartų, ją pasitiko vyriškis, kuris tikriausiai jai ir paskambino.
- Malonu tave matyti, ar turi visą įrangą su savimi?
- Man nereikia įrangos, kovosiu šitaip.
- Oj oj koks pasitikėjimas savimi- Elden atsisuko į kažkokią moterį- Karla, duok jai du kardus-
- Supratau- atsakė Karla ir iš kažkokios dėžės ištraukė du blizgančius kardus, su paauksuotais šonais- prašau- pasiūlė juos baltaplaukei.
- O, iš kur žinojote jog kardai mano specialybė?- nustebo mergina paimdama abu kardus, pažaidė su jais, akrobatiškai pasukinėjo ir patikrino balansą- puikūs kardai, dėkoju-
- Atspėjau, pagal tavo stovėseną atrodė, jog mokėtum jais naudotis- 
- Aišku, tai kas dar bus su mumis?-
- Savanoriai! Ateikit!- pašaukė juos, ir grupelė žmonių atsistojo už Elden nugaros, šis rankos delnu parodė į visą grupę savanorių- jie tau padės.
- Oho kiek jūsų čia daug, tikiuosi nesipainiosit man po kojomis-
Kažkodėl šį Crow pasakymą grupelė priėmė kaip pajuokavimą, nors baltaplaukė visiškai nejuokavo.
- Kada pradedam?- atsisukusi į Elden paklausė mergina.-
- Laukiam dar vieno asmens, o štai ir jis- Elden pažiūrėjo į vyrą su baikerio kostiumu, tamsūs plaukai, ant nosies pleistras- sveikas Aori, kur tiek užtrūkai?-
- O kad būtum matęs tuos kamščius, žmonės bėga kaip pasiutę, nejaugi tu sukėlei paniką visame mieste? Vis dar nemoki užsičiaupti, gi viską sutvarkysim kol tie padarai iki šio miesto daeis-
- Turėjau tai padaryti, negalime būti tikri jog nė vienas nepraspruks-
- Per daug pervertini tuos padarus-
- Ne, aš tiesiog išlieku realistas-
- Kaip pasakysi, gal jau eime iškaršti jiems užpakalius?- Aori nuo savo motociklo šono atidarė kažkokią dėžę ir išsitraukė automatą primenantį ginklą, tačiau ant jo buvo pridėti visokie patobulinimai, tad nebeatrodė kaip automatas, atrodė kaip kažkoks superginklas-
- Gerai, dalinsime jus į dvi komandas, jūs penkiese, eisit rinkti tų kiaušinio formos metalo gabalų, o jūs penki keliausit kovoti prieš metalinius kirminus- parodė pirštu į kiekvieną žmogų ir į kurią komandą jis eina. Ir aišku kaip kiekvienoje istorijoje, pagrindinis veikėjas gauna veiksmo, tad Crow pateko į kovojančią komandą. Apsišarvavusi savo gražiaisiais paauksuotais šarvais, ir dviem kardais rankose, ji jautėsi nuostabiai, beliko tik ištaškyti tuos kirminus.
- Crow, šie kardai nėra metaliniai, nors atrodo lyg būtų pagaminti iš metalo, šie kardai yra pagaminti iš metalą primenančios medžiagos, kurios neveikia magnetai-
- Tą ir pati supratau, girdėjau apie metalinius kirminus-
- Na ką, eime-
---- Komanda patraukė į metalinę dykumą----
Visa grupė žmonių atėjo į metalinę dykumą.
- Manau laikas išsiskirti- pasakė Crow.
- Pritariu, jūs galit pradėti perkelti arba sunaikinti visus metalinius kiaušinius, o mes eime sustabdyti kirminus-
Crow grupė atsiskyrė nuo kitos. Paėjo dar kelis kilometrus, kol pagaliau išvydo metalinius kirminus.
- Oho, ne vienas, bet trys vienu metu! Kas per beprotis sudėjo tuos kiaušinius, jam galvą nukirst!- Pasipiktino Elden.
- Tu Crow tiesa?- paklausė Aori.
- Taip tai aš- 
- Girdėjau sugebi naudoti elementų magiją?- 
Mergina nieko neatsakė, tiesiog koja treptelėjo į žemę ir iš jos išlindo žemės obeliskas, kuris po biškį pradėjo užšalti, tada Crow rankoje atsirado ugnies kambuoliukas kurį ji švystelėjo į obeliską ir visas ledas iškart ištirpo, o žemė pajuodavo ir sukietėjo, tada kaip per karate mergina delnu ištiesusi visus pirštus kirto kaip su kardu orą, ir iš jos rankos nuskriejo oro banga kuri per pusę perkirto tą obeliską.
- Nežinau, gal ir sugebu, tu gal geriau žinai?- paklausė Crow.
- Geriau parodyti negu pasakyti? Matau naudojiesi ''Mažiau kalbų, daugiau darbų'' metodu, man tai patinka, nemėgstu tauškalių kurie moka daug ką pasakyti, bet nieko nemoka padaryti-
- O tavo ir pačio mastymas neblogas, tai ką siūlai?-
- Matai šį ginklą? Galbūt ir atrodo kaip paprastas automatas, tačiau prie jo pritvirtintas sprogmenų svaidytuvas, tačiau jis svaido nepaprastus sprogmenis, o tokius kurie panaikina tam tikru plotu elektrinį lauką maždaug dvidešimčiai sekundžių, tad kol metalinio kirmino neveiks elektrinis laukas, jis tiesiog nukris ant žemės, o tu tuo tarpu savo ugnies elementu sulydysi visus metalo gabalus, tad net atsiradus elektriniam laukui tas gabalas stovės vietoje, tai nebebus pavojingas metalinis kirminas, tai bus tiesiog milžiniškas magnetas, tačiau jis niekur nejudės-
- Supratau, neblogai mastai- crow atsisuko į likusius asmenis- Atsiprašau vyručiai, jūsų nereikės, mes sutvarkysime šį reikalą, galit keliauti valgyti mamytės virtos košės-
Visa grupė bambėdama patraukė atgal, liko tik Crow, Aori ir Elden.
- Tu neisi?
- Turiu visa tai pamatyti savo akimis- atsakė Elden.
- Kaip nori, tik nesusižeisk-
Elden tik nusijuokė ir patraukė paskui juos, tuo tarpu Aori užsitaisė sprogmenų svaidytuvą pritvirtintą prie jo automato. Komanda nuėjo link pirmojo metalinio kirmino kuris tuo metu kažkur skriejo.
- Pasiruošusi?-
- Pasiruošusi tada kada ir tu-
- Gerai pradedu- Aori užsitaisė ir šovė bombą į metalinį kirminą.
Crow apsuko kardus kelis ratus ir juos padegė, tada pradėjo kirsti ir kapoti orą, o iš kardo ėjo ugninės įkaitusios bangos, kurios iškarto išlydė krentančius metalinius gabalus, kurie sudarė metalinį kirminą, po to kai jo magnetinis laukas buvo išjungtas. Tada staigiai jos kardai sušalo į ledą, o mergina ir toliau kapojo orą, šį kart ėjo šaltos bangos, iškart užšaldančios įkaitusį sulydytą metalą, padarydamos visą kirminą vientisą milžinišką magnetą gulintį ant žemės.
- Vienas baigtas-
- Buvo gan lengva- atsakė Crow.
- Liko dar du-
Komanda tą patį padarė su dar dviem kirminais, o po to dar pasirodė septyni, tad teko jiems sutvarkyti ir juos. Kai komanda grįžo atgal, visus metalinius kiaušinius kita grupė jau buvo surinkusi.
- Ačiū už jūsų pagalbą- visiems padėkojo Elden.
- Nėra už ką, buvo gan lengv- merginą nutraukė skambutis į jos susiekimo prietaisą, jai skambino Crow.
Mergina atsiliepė, tačiau kalbėjo kažkoks kitas asmuo, pranešė Crow, jog Hawk yra girta ir jos būvimo vietą.
- Turiu lėkti, labai skubu- pasakė Crow ir patraukė visu greičiu link Hawk, kai ją atrado užkėlė ant motociklo ir parvežė namo, kaip princesę užnešė į jų butą, nurengė ir paguldė patogiai į lovą, o tada ir pati nuėjo miegoti.
avatar

Crow
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 196

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šarvai +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Mein on Pir. 04 17, 2017 11:11 pm

Nu..
avatar

Mein
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 1888

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
5/7  (5/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 11:11 pm

The member 'Mein' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Poppy on Pir. 04 17, 2017 11:12 pm

Tadaaaaa
avatar

Poppy
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 2936

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 11:12 pm

The member 'Poppy' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Pir. 04 17, 2017 11:25 pm

90 - Alton Plaza kvartale, pergrūstoje veiksmo gatvėje Mein prasilenkė su Velykinį kiškio kostiumą vilkinčiu individu. Nuo lietaus permirkęs kiškis neatrodė taip linksmai kaip galėjo. Vis dėl to tokio reginio kiekvieną dieną nepamatysi, todėl vaikinas nejučiomis ėmė sekti šią personą per keisčiausias vietas bei pavojingiausius skersgatvius.

0 - Altissia mieste vyko Velykų šventė. Susirinkę pagrindinėje ir didžiausioje miesto arenoje žmonės dalyvavo įvairiuose žaidimuose. Vienas iš jų buvo didelių plastikinių kiaušinių ridenimas. Žaidimo prizas - atsakymas į bet kokį, labiausiai veikėjo trokštamą, užduotą klausimą. Dalyviai įnirtingai varžėsi dėl laimėjimo kaip tik sugebėjo. Įpusėjus rungtynėms Poppy kiaušinis staiga sustojo užstrigęs ant kliūties kelyje. Neaišku kaip ta kliūtis atsirado. Kiaušiniai riedėjo, laikas bėgo, o prizą žūt būt reikėjo iškovoti.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Kiro on Antr. 04 18, 2017 12:39 am

Kiro šiuo metu buvo Transvaal turnyre, kurio nugalėtojas išgarsėja didžiuliu mastu. Tiesa, jam neblogai sekėsi, kątik nukovė priešininką ir pateko į finalą. Jo naujasis priešininkas buvo robotas triušis, su morka-raketa, gan stiprus priešininkas, kad ir koks mielas atrodytų. Gi nukovė šitiek priešininkų, kad patektų į finalą!
Abu priešininkai atsistojo vienas prieš kitą, didžiulėje arenoje, tarp jų buvo virš dešimet metrų atstumas, žiūrovai plyšavo ir šūkavo, viena dalis sirgo už Kiro, kita už robotą. Kiro fanės dažniausiai buvo merginos, mat vaikinas buvo gan žavus, o dar ir į finalą pateko, tad joms atrodė ir kietas. O už robotą sirgo daugiausia vyrai, ir tokie asmenys kuriems patiko robotai arba brutali naikinanti jėga, mat robotas šaudė raketas, kurios sprogdamos išnaikindavo didžiulį plotą.
- Pažiūrėkim ką gali- pasakė triušiui Kiro, ir nusišypsojo.
- Dėmesio dėmesio, tuoj pat prasidės šio nuostabaus turnyro finalas! Du patys stipriausi šio turnyro kovotai susirems akis į akį, oj tai bus karšta dvikova! Jau ir čia galiu jausti didžiulę įtampą, taigi neviniokim žodžių į vatą ir pradėkim šią nuostabią kovą! Kairėje pusėje stovi žavusis Kiro, tikras merginų numylėtinis!- Po šių žodžių didžiulis būrys merginų pradėjo klykauti, o VIP ložėje buvusios Arwen ir Alice susikabino rankomis, mat tai buvo labai svarbi kova, abi tikėjosi jog Kiro laimės, o Alice visą turnyrą buvo susižavėjusi savo tėčiu- o dešinėje pusėje stovi robotas triušis!!! Tikra naikinimo mašina pasiruošusi suplėšyti kiekvieną priešininką į šipulius, ar net susprogdinti su savo morkomis!- Kita grupė žmonių pradėjo šūkauti.
Arenoje pasidarė karšta, visi buvo pasiruošę išvysti šį nuostabų reginį, ot bus įdomu!
- Taigi pradėkime skaičiavimą, 10.. 9.. 8.. 7.. 6.. 5.. 4.. 3.. 2.. 1.. PRADEDAM!!!!- kartu su komentatoriumi skaičiavo ir žiūrovai-
Kiro iškart atšoko dar dvidešimet metrų atgal, ir atsilošė atbulyn, išvengdamas dviejų raketų kurios praskriejo pro jį ir atsitėškė į barjerą, kuris saugojo žiūrovus nuo tokių atakų. 
Va šitaip atsilošė:
Vaikinas išvengęs atakų pradėjo teleportuotis mažais atstumais išvengdamas dar atskriejančių raketų. 
vo tep va:
''Hmmm, reiktų priartėti, iš toli aš jam nieko nepadarysiu'' pagalvojo vaikinas, išsitraukė durklus, kurie buvo pritvirtinti jam prie rankų ir pasileido bėgti link priešininko, o pats robotas nustojo šaudyti raketas, o jam iš šono išlindo šautuvas nukreiptas į vaikiną, ir kas sekundę šaudavo į jį, vaikinas tas kulkas blokavo durklais.
Šitaip va:
pJrisiartinęs išnyko ir iš nugaros įdūrė abu durklus robotui į nugarą, pradėjo kapoti jį, visaip draskyti durklais, tai nebuvo paprasti durklai, toks metalas visiškai jų nestabdė. Prakirtęs kelis svarbius laidus robotas pradėjo sukinėtis, išsitraukinėti ir vėl įsidėjinėti ginklus, tiesiog pašėlo, kol galiausiai įsijungė susinaikinimo rėžimas. Kiro tai pastebėjęs išnyko ir atsidūrė kitame arenos gale, po kelių sekundžių išgirdo BAAAAAM, robotas susprogo, o jo dalys išsitaškė aplink, laimė žmones saugojo barjeras.
- Nagi nagi nagi, šią kovą laimėjo žavusis merginų numylėtinis Kiro! Kokia audringa ir nuostabi kova, sveikinimai jam! Jo laukia nuostabi ateitis!- merginos tiesiog pašėlo, barjeras išnyko, o Kiro patraukė link išėjimo, susitiko su šeima, apkabino ir pabūčiavo Arwen, o tada paėmė Alice į rankas, ir visa šeima patraukė namo, žinoma Kiro buvo sustabdytas, kadangi turėjo sutvarkyti kelis reikaliukus susijusius su turnyru, tačiau visą tai sutvarkęs, jis prasibrovė su šeima pro fanų būrį ir išskrido namo.
avatar

Kiro
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 384

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
7/10  (7/10)
Effects: Šarvai +1 DEF; Ginklas +3 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Dhara on Antr. 04 18, 2017 7:38 pm

Dhara, pirma kartą buvo Beyond planetoje, todėl pirmiausia nusprendė aplankyti muziejų, koks tikras turistas neaplankys muziejaus, o kadangi ji daugiau jokių tikslų šioje planetoje neturėjo - prisijungė prie vienos iš grupių, kurią vedžiojo gidė. Dharai apžiūrinėjant eksponatus, jos akį patraukė vaikinas.
vaikinas:
Nors šis labai išsiskyrė iš minios, tačiau atrodė, kad niekas į jį nekreipė dėmesio. Dhara, net kelis kartus buvo užsispoksojusi į šį vyrą, mat zuikio ausys ant galvos retas reiškinys. Apžiūrinėjant Apollo ekspoziciją, vaikinas nulaužė vieną iš jos dalių, Dhara įsižiūrėjo į nulaužtąją dalį ir greit pažiūrėjo į vaikinas, kuris lyg niekur nieko patraukė toliau paskui grupę. Nenorėdama būti apkaltinta, Dhara pati nuskubėjo paskui. Grupei sustojus, Dhara pasistengė atsistoti arčiau gidės, kad viską girdėtų, tačiau šios pasakojimą pertraukė, viena iš muziejaus darbuotojų, kuri kažką tai pasakė gidei ir parodė tiesiai į Dharos pusę. Ši sutrikusi apsidairė, aplinkui buvę žmogės prasiskyrė ir sužiuro į merginą. Kai pagaliu paaiškėjo, kad ši yra kaltinama eksponatų sugadinimu, Dhara sutriko ir pradėjo dairytis vaikino, kuris visą tai ir įvykdė:
-Aš nieko nepadariau, čia padarė tas vaikinas... na... su ausim... zuikio ausim...,-pasakė Dhara dairydamasi ir mėgindama surasti kaltininką. Tačiau šio niekur nebuvo:
-Kokį vaikiną? Panele, salės darbuotojai matė, kad Jūs buvote prie eksponato, o iškart po to viena dalis buvo nulaužta. Čia jokio vyro... su zuikio ausimis.... nebuvo,-pasakė gidė sutrikusiu žvilgsniu žiūrėdama į Dhara. Kol moterys visa tai aiškinosi, į muziejų atvyko policija, kuri išgabeno merginą į policijos nuovadą. Dhara nesipriešino, suprato, kad tai į gerą nenuves. Kai tik buvo pristatyta į nuovadą, ją pradėjo tardyti dėl eksponato sugadinimo. Dhara aiškino, kad ji to nedariusi, kad policija pasižiūrėtų stebėjimo kamerų įrašus. Kai mergina suprato, kad nieko čia neišsikovos ir jai pradėjo grasinti kalėjimu, Dhara supanikavo. Užvirė vidinė ugnis, dėl kurios Dhara pašoko iš savo vietos apversdama stalą. Iškart į kabinetą suvirto krūva policininkų. Tiek žmonių, toks adrenalinas, Dhara nebesivaldė. Ji pirmiausia kumščiu trenkė arčiausiam stovėjusiam sargybiniui į veidą, o iškart po to, merginos kūnu plūstant adrenalinui, pradėjo drebėti žemė. Dharos akys įsižiebė, o visa policijos nuovada drebėjo, sienos pradėjo skilinėti. Visi patalpoje buvę žmonės, įsikibo šalia esančių daiktų. Nuo lubų krito betono gabalai, dužo stiklai. Aplinkui buvo chaosas, visi bėgo, cypė ir rėkė. O Dhara ramiai stovėjo kambario viduryje, su šviečiančiomis akimis ir žiūrėjo į vieną tašką.
Staiga Dhara suklupo, jos akys nustojo spindėti, o ši buvo parklupusi ant vieno kėlėno ir giliai kvėpuodama žiūrėjo į žemę. Atgavusi kvapą mergina pakėlė akis. Visa policijos nuovada buvo sugriuvusi, aplink buvo daug lavonų, dulkių ir griuvėsių:
-Ot šūdas,-susikeikė Dhara ir greit pašokusi ant kojų apsidairė. Aplink nieko nebuvo, bet tolumoje girdėjosi sraigtasparnių ir sirenų garsas. Dhara išsigandusi, to ką padarė svetimoje planetoje, kurioje lankosi pirmą kartą, pradėjo bėgti iš įvykio vietos, palikdama už savęs sugriuvusi pastatą su visais bejėgiais žmonėmis.
Prabėgo kelios dienos, visa Beyond planeta buvo sukelta ant kojų, visi ieškojo rudaplaukės merginos, kuri sugriovė visą policijos nuovadą, nužudė daugybę žmonių ir pabėgo iš įvykio vietos. Jos veidas buvo visose žiniose ir stenduose. Dhara slėpėsi ant vieno iš namo stogų. Merginai tekdavo pastoviai keisti savo būvimo vietą, nes aplink miestą skraidė daugybę sraigtasparnių. Pagaliau Dhara, ramiai įsitaisiusi ant vieno iš namo stogų, atsisėdusi į kampą ramiai valgė nesenai pavogtą pyragą. Staiga, merginai ramiai vakarieniaujant, prieš ją nusileido daugybę policininkų, su karine apranga, kurie buvo nutaikę ginklus tiesiai į Dharą. Mergina iš nuostabos, iš rankų, pametė pyragą ir atsidususi pakėlė rankas į orą. Staiga iš minios išniro rudaplaukis vyras, su zuikio ausimis:
-Pasirinkai netinkamą planetą švęsti velykoms,- pasakė vyras.
Staiga Dhara pašoko vietoje ir apsidairė aplinkui. Ji buvo BIT kompanijos erdvėlaivyje pakeliui į Beyond planetą. Prie jos stovėjo viena iš stiuardesių:
-Atsiprašau, kad pažadinau, bet nuo visos įgulos Jums dovanojame šį Velykinį šokoladinį triušiuką,-pasakė mergina su plačia šypsena ir ištiesė jį merginai.
avatar

Dhara
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 1303

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Breeze on Antr. 04 18, 2017 11:26 pm

įdomu :3
avatar

Breeze
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 66

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Captain on Antr. 04 18, 2017 11:26 pm

The member 'Breeze' has done the following action : Dice roll


'Specialty' :
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Easter Mini Game

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume