Fėjų sala okupuota sraigių

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  kitsuneko on Tr. 03 29, 2017 5:03 pm

Fairilinda

Šioje saloje jau metus gyvena sraigės. Jos yra pavojingos ir kandžiojasi, o kitos tiesiog savo šliužėmis įkalina vietos gyventojus. Kai kurie gyventojai jau yra išmokę valdyti sraiges, bet sraigės vis vien sunaikina daugeli kaimų.
Vietos gyventojai ant medžių yra iškabinę milžinišką SOS vėliavą, kurią galima matyti skrendant dangumi.
Vietos gyventojai yra fėjos, daug mažesnės už didžiąsias sraiges. Jų paplitimas yra nykus, tačiau seniau jų civilizacija klestėjo. Fėjos nėra pažengusi rūšis, tad neturi erdvėlaivių kuriais galėtų emigruoti, nei efektingų ginklų kurie padėtų apsiginti nuo kenkėjų.

Fėjų skaičius saloje: 250
Sraigių skaičius saloje: 2000
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Hawk on Tr. 03 29, 2017 5:54 pm

Rūstusis sraigių vadas aršiai šliaužė po sugriuvusį kaimelį. Jis buvo raudonas, įsilindęs į pilką, ypatingai kietą kiautą, kuris atrodė tarsi būtų metalinis. Sraigius atrodė žymiai didesnis už visas kaimelį siaubiančias sraiges, kurios įprastai buvo katino dydžio. Fėjom jis atrodė tiesiog milžiniškas, o ir ištikrųjų, šis sraigius buvo didesnis net už pačius žmones. Po kiekvieno jo šliūžtelėjimo sraigius palikdavo tirštą, tamsiai raudonos spalvos, kraują primenantį gleivių taką.Sraigius atrodė kažkuom nepatenkintas. 

-------------------------------------

Šiandieną Hawk nuotaika buvo kiek linksmesnė nei įprastai. Turbūt džiaugėsi pagaliau išvykusi iš tos prakeiktos Neo Kobės, kurioje niekada nesiliaudavo lyti. Žinoma, miestas, kuriame apsistojo merginai patiko, tačiau nuolat pilantis lietus kartais įgrisdavo. Diena būtų buvusi dar geresnė jei būtų galėjusi atvykti čia su savo mylimąja Crow, tačiau ji buvo užsiėmusi darbu, todėl į šią keistą salą, kurią Hawk norėjo patyrinėti merginai teko keliauti vienai. Atvykusi mergina nuleido erdvėlaivį gana atokioje vietelėje, ant žalios lygios pievutės, tačiau lysti iš erdvėlaivio dar neskubėjo mat buvo pakankamai karšta diena, o erdvėlaivyje oro kondicionieriaus dėka buvo pakankamai vėsu. Pradariusi mėtinių saldainių pakelį vieną įsikišo burnon, tada pakilo nuo sėdynes ir išlipo iš erdvėlaivio. Atsistojusi ant pievutės mergina pažvelgė į žydrą dangų ir susimąstė apie didelę SOS vėliavą, kurią matė beskrisdama link šios vietos. Nors atvyko į šią planetą pailsėti, tačiau smalsumas sukaustė merginą ir dabar ji susidomėjo šios planetos gyventojais todėl nusprendė patraukti link tos pusės, kur matė užrašą.
avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  kitsuneko on Tr. 03 29, 2017 6:44 pm

Fėjos jau seniai buvo palikusios sunaikintą kaimą ir dabar glaudėsi vienintelėje sraigių nepaliestoje salos dalyje – ežere esančioje dar mažesnėje salelėje, kur vos tilpo visas fėjų kaimas, kuris net nebuvo toks didelis, viso labo 300 išlikusiųjų. Dauguma jų buvo jaunos fėjos, senieji mirė kare ar pasiaukojo, kad sulėtintu sraiges.
Neseniai fėjos iš lapų pasistatė namelius ir juose glaudėsi. Kai kurios net apibarstė druska salos pakraščius, kadangi sraiges žalojo druska, bet druskos ištekliai nebuvo begaliniai, tad tik Gaja težino kiek sparnuotosios būtybės atsilaikys prieš negailestingas šliužes.

Liepsnutė – kaimo žiniuonė sėdėjo savo lapų trobelėje, su paukščiukais pagalbininkais, kurie buvo panašaus dydžio į fėjas, būrė ateitį iš klevo sulos likučių ir vandens dumblių. Merkė į skystį rankas ir tepė ant paukštukų. Tik štai, vienas iš jų ėmė ir sublizgo žaliai ir baltai. Sučiulpo kalba, suprantama tik žiniuonei,  ir ištarė vardus : Shiro ir Hawk – išgelbėtojai.


--

Shiro nuobodžiaudamas valdė savo laivą... Tiksliau – buvo įjungęs auto pilotą ir visatos žemėlapyje pažymėjo atsitiktinį tašką. Užsimerkęs išsirinkto tą tašką ir bakstelėjo. Pernelyg nesijaudino, dažniausiai tokie bakstelėjai jį atgabendavo į nuostabaus grožio visatas su draugiškais civiliais, kurie su mielu noru supažindina su savo kultūra.
Kol laivas plaukė pasroviui, vaikinas taisė savo kostiumą, piktas paukštis iš praeito pasaulio buvo sumanęs pasisavinti yukata, bet... nepasisavino, o viso labo suplėšė. Galbūt nebuvo jau tokie ir svetingi tie padarai, bet juodaplaukio pozityvumui nebuvo ribų.
Netrukus laivas ėmė leistis ir nusileido kaip tik šalia kito laivo, pamanęs, kad tai yra stovėjimo aikštelė.
Jaunuolis pakėlė akis ir išvydo pro langą pastatytą kitą erdvėlaivį. Vadinasi atvyko į salą pilną gyventojų, padarė išvadą ir padėjęs savo darbą, paspaudė išėjimo mygtuką.
Durelės atsidarė ir pro jas išėjo Shiro, apsivilkęs savo raudoną yukatą, tik šį kartą ji buvo išmarginta drugeliais, kaip bebūtų jų nebuvo per daug, viso labo trys vidutinio dydžio drugiai, išsiuvinėti blizgančiu siūlu. Prie šlaunų buvo pritvirtinti du durklai, o rankoje kaip visada laikė savo popierinį skėtį, jį taip pat naudodavo kaip ginklą.

Vilkimas šis drabužis:
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Hawk on Tr. 03 29, 2017 7:52 pm

Senasis kaimelis buvo visiškai nusiaubtas, tačiau baigus griauti, sraigių armija ten fėjų nerado. Va kodėl visų jų vadas, didysis raudonasis sraigius buvo toks nepatenkintas. Vienu akies mostu jis sukvietė visas kaimelyje esančias sraiges ir kažką savo akimis padirigavo. Tai buvo ženklas, kurį suprato ten buvusios sraigės. Reikia žūtbūt tas fėjas rasti. Po truputį sraigių pulkas pradėjo skirstytis į visus šonus ir visai neilgai trukus kaimelyje beliko tik vienas vadas. Nors sraigės iš prigimties - lėti padarai, tačiau šį kartą jos judėjo greitai.

Hawk jau buvo palikusi savo erdvėlaivį stovėti kuriam laikui, kai prie jo priskrido Shiro. Pasirodo mergina nusileido visai netoli ežero. Vos perėjus per mišką Hawk išdygo prie didelio ežero ir apsidairė. Tolėliau buvo galima pamatyti labai nedidelę salelę. Ji buvo akmens dydžio, mergina turbūt vos ten tilptu abi savo kojas padėti. Savo geromis vanago akimis ji pastebėjo kaip salelėje skraidžiojo keletą keistų būtybių primenančių drugelius, tačiau iš tokio atstumo nebuvo galima įžiūrėti kas tiksliai ten per padarai buvo. Susidomėjusi pamatytu vaizdu Hawk ištiesė savo apyrankę ir sumaterializavo pripučiamą valtį, kurią kažkada senai buvo įsikišusi į apyrankę. Žinoma, valtis buvo išsileidusi tad merginai teks ją pripūsti. Prisėdusi prie ežero krašto ji susirado vietą, kur yra pučiamas oras ir įnirtingai bandė pripūsti šią valtį. 

Kaip atrodo pripūsta valtis:

Tuo tarpu, išsiskirsčiusios sraigės jau pasklido po laukus griaudamos viską, kas po kiautu papuola. Dvi pasimaišė ir po Shiro kojomis. Viena buvo pilka, su raudonos bei juodos spalvos apvaliu kiautu, o kita - žalsva, su kalną primenančiu rudu, smailiu kiautu. Abu šliužai rodė savo aštrius dantis ir buvo pasiruošę užpulti vaikinuką, bet kurią akimirką. Ir štai. Staiga rudakiautis sraigius priartėjo dar arčiau prie Shiro ir krimstelėjo į jo koją.Raudonkiautė sraige - 5 HP
Rudakiautė sraigė - 5 HP
avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Captain on Tr. 03 29, 2017 7:52 pm

The member 'Hawk' has done the following action : Dice roll


'Battle' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  kitsuneko on Tr. 03 29, 2017 10:31 pm

Liepsnutė jau buvo pranešusi kitoms fėjoms, kad į salą gali atvykti svečių iš kito pasaulio. Net paskyrė dvi drąsiausias fėjas pasitikti išgelbėtoju. Abiem įteikė vieną didelį pergamentą, kurio dydis buvo it tikro žmogiškojo lapo, kad svečiai įskaityti galėtų ir pasiuntė jas skristi už salelės ribų.

Abi karingosios fėjos džiaugsmingai sušuko ir apsiginklavusios kalavijais, paėmė siuntinį į rankas ir nuskriejo palikdamos kaimelio laikinąją pastogę.
Netrukus jos abi išvydo ryškią valtį ir žmogų, merginą. Kaip jos abi apsidžiaugė! Tačiau teko dar šiek tiek paskristi, nes salelė buvo pačiame ežero viduryje, o šis juk platus.
Galiausiai pailsusios, nusileido ant valtelės šono ir padėjo pergamentą. Vieną iš karių, nieko nelaukdama pačiupo lapą ir priskriejo prie nepažįstamosios veido.

--
Shiro jau norėjo šokti tyrinėti kaimyninį erdvėlaivį, kaip tik išvydo dvi sraigės. O sraigės! Sraigės jam patiko, jos buvo gan miel- tačiau išvydo jų dantis, net šiurpas perėjo per nugarą. Dantytos sraigės! Kaip bjauru... Turbūt jų burna buvo tokia pat glinti ir bjauri kaip ir.... Sraigius jam įkando. Katino dydžio sraigius! Bet viena laimė, kad nieko nepažeidė.
Nepatenkintas pačiupo savo abu peilius ir dūrė abiem sraigėm vienu metu. O paskiau dar kartą ir dar kartą.
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Captain on Tr. 03 29, 2017 10:31 pm

The member 'kitsuneko' has done the following action : Dice roll


#1 'Battle' :


--------------------------------

#2 'Battle' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Hawk on Pen. 03 31, 2017 2:59 am

Rudakiautei sraigei pavyko krimstelėti į Shiro koją, tačiau turbūt įkando taip nestipriai, kad šis nieko nepajuto. Sraigės nebuvo įpratusios dobti žmones, tačiau jei reikėdavo, jos galėdavo padaryti nemenką žalą. Tuoj po sraigės puolimo paleido atakas ir vaikinas. Vienu peiliu jis perrėže rudakiautės sraigės kiautą šitaip į ją įsmeigdamas, kitu peiliu stipriai subadė raudonkiautę. Iš abiejų sraigių, įsmeigtose vietose pasipylė tirštas mėlynas kraujas. Rudakiautė sraigė, kuri patyrė daugiausia žalos krito ant žemės nebegalėdama pajudėti, tačiau raudonkiautė dar nežadėjo pasiduoti. Ši šoktelėjo nuo žemės it koks triušis ir įkando į Shiro ranką. 

Shiro - 20/20 HP
Rudakiautė - 1 HP
Raudonkiautė - 3 HP

Tuo tarpu Hawk jau buvo pabaigusi pūsti savo valtį ir jau ruošėsi plaukti į salą, kurioje matė tas keistas būtybes. Tik staiga į valtį nutūpė tie patys matyti drugeliai, pasirodo jie - fėjos. Išvydusi naujas drauges Hawk šyptelėjo. Fėjos jai atrodė it mieli padarėliai. Ypač kai jos buvo tokios mažos. 
- Sveikos, - švelniu balso tonu prabilo. Netrukus viena priskraidino pargamentą prie pat Hawk veido. Paėmusį lapą į rankas mergina žvilgtelėjo, tačiau nelabai suprato kodėl fėjos šitai atnešė. Ant lapo buvo nupiešta sraigė, o po apačią aprašyta jos anatomija. Prieš paklausdamas fėjų apie šį dalyką mergina dar kiek pamąstė, tačiau išmąstyti nesugebėjo.
- Kodėl jūs man rodote sraigių kūno dalis? - paklausė Hawk.
avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  kitsuneko on Pen. 04 07, 2017 9:19 pm

Sraigės dar gyvos! Na ir storakiautės, o manė, kad jas užmuš iš pirmo karto! Bet nė nespėjus atsikvėpti viena iš sraigių vėl šoko ant jo, nieko nelaukdamas vaikinas atkišo peilio ašmenis ir nusprendė perpjauti sraigės minkštąją dalį. Vos sustabdęs sraigė nuo įkandimo, nusprendė su kitu peiliu smogti leisgyvei sraigei. Įdėbė akis į jas. Tikėjosi, kad to užteks, bet... Jau nebelaukė, kad šios parodytų kokių nors gyvybės ženklų.
Nubėgo pas save į erdvėlaivį ir įsidėjo net penkis pakelius druskos, vis dėl to nesvarbu kokia sraigė, visoms druska buvo mirtina. Užsimetęs ant pečių kuprinę, rankoje laikydamas vieną iš pakelių striktelėjo iš erdvėlaivio ir pribėgo prie sraigių nelaimėlių. Apibarstė jas druska ir nubėgo gilyn į mišką, nepamiršdamas įjungti erdvėlaivio apsauginio rato.

Fėjos susižvalgė, kai mergina jų paklausė apie sraiges...? Nebuvo įstikinusios apie ką toji kalba, net suglumo. Joms nebuvo įsakytą, kad turės kalbėti su užsieniečiais, manė, kad viskas bus savaime aišku. Viena iš fėjų, mėlynoji, nusprendė rankų mostais apibūdinti sraiges, bet galiausiai tiesiog su savo ietimi parodė į sraigės paveikslėlį, it norėdama pasakyti „mes jų nemėgstame, jas reikia žudyti“

Tačiau dar nespėjus visko deramai išaiškinti, prie ežerėlio atbėgo Shiro, šiek tiek glitnus dėl sraigių, bet ne ką mažiau energingas. Išvydęs Hawk, net nusišypsojo, jo geroji draugė! Kovotoja!
- Hawk! – džiaugsmingai sušuko pribėgdamas ir apkabindamas iš už nugaros, atrodo vos nepargriovė. – Kaip laik -, - nė nespėjo paklausti, kaip išvydo du laumžirgius primenančius žmoniškus pavidalus ir... lapelį su sraige. – Tai... šios fėjos medžioja sraiges? Bet jos tokios didelės! – nusistebėjo. – Ar... čia visai ne taip?
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Captain on Pen. 04 07, 2017 9:19 pm

The member 'kitsuneko' has done the following action : Dice roll


#1 'Battle' :


--------------------------------

#2 'Battle' :

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19676

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Hawk on Kv. 04 13, 2017 9:42 pm

Nuo paskutinių Shiro kirčių abi sraigės krito negyvos. Shiro peiliai buvo per aštrūs, kad palikt nors vieną šliužą dar kažkiek alsuojantį. Hawk tuo tarpu iš fėjų gestų suprato, kad jos nemėgsta sraigių, tačiau nepamačiusi kaip tos sraigės atrodo savo akimis ši tik nusijuokė. Turbūt mažytės sraigės tikrai atrodo aršiai panašaus dydžio fėjoms. 
- Jei jūs manęs prašote pagalbos, tai mielai galiu jas visas jums sutrypti, - nusivalydama ašarą iš juoko prabilo fėjom mergina. Netrukus pajuto stiprų apkabinimą, kuris vos panelės nepargriovė. Ši staigiai atšoko nuo vaikino, o merginos apyrankė suspindėjo jau mėgindama sumaterializuoti ginklą. Žudikės instinktai veikė puikiai. Tačiau pasirodo merginai nereikėjo šitaip atsargiai sureaguoti. Ją užklupo Shiro, jos puikus pažįstamas! Nuleidusi ranką, ant kurios buvo apyrankė mergina šyptelėjo ir kumščiu trinktelėjo vaikinui į petį.
- Nemėgstų tokių siurprizų, išgąsdinai.
Jos išraiška iš šypsenos pasikeitė į nuostabos, kai išgirdo, jog vaikinas žino kažką daugiau apie sraiges.
- Ką turi omenyje "jos tokios didelės"? Jau buvai su jomis susitikęs? - pasiteiravo, mat vaikino šnekos šiek tiek sudomino merginą.
avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  kitsuneko on Pen. 05 05, 2017 5:34 pm

Shiro tik šmaikščiai nusijuokė, kai išvydo, kad Hawk jau ketino jį pulti. Žinojo, kad ši mergina stipri ir su mielu noru vėl susikautų, tačiau šioje saloje, to verčiau nebūtų daręs. Per jaunuolio koją bėgo gleivių pėdsakas paliktas sraigės, didokas, visas lopas.
- Taip, jos daug didesnės už paprastas sraiges! – linktelėjo ir ranka parodė į savo koją kurią norėjo sužiaumoti sraigė. – Šitokį paliko viena sraigė, o mane puolė dvi, jos turėjo dantis ir... keistus kietus kiautus... Jos... ir tokios šlapios... glitnios... pasijutau it prastame nešvankiame filme! – net nusipurtė pagalvojęs, kas būtų jeigu susidurtų su kokiomis penkiomis ar net dešimčia sraigių.
Pirštų galiukais iš fėjų pasiėmė lapelį su sraigių anatomija. Išties... Visai kaip paprastos sraigės! Vadinasi ir druska jas veiks visai kaip ir paprastas sraiges. Net išsišiepė. Buvo patenkintas savimi, toks patenkintas, kad galėjai pamanyti, kad naują dviratį išrado.
- Mums reikia druskos ir bus viskas baigta, - pasakė. – O tu druskos turi...? Turbūt turi, mes visi turime, - šyptelėjo, jau kurpdamas mintyse planą.

Fėjos nė nespėjo savo žodžių paturėti ar net gestais ką pasakyti, jos tik atidavė lapą ir toliau stebėjo uždangiečius. Nežinojo ką jie kalba. Kalbos barjeras buvo... Bet jos abi vylėsi, kad naujieji draugai rezga planą kaip sudoroti sraiges, vis dėl to rodos... jaunuolis jau buvo su jomis susitikęs. Persimetusios keletu žodžiu, viena iš fėjų linktelėjo ir cyptelėjusi vėl nuskriejo per ežerą link mažosios salelės.

Liaunas balselis, atkreipė juodaplaukio dėmesį ir jis... išvydo kaip fėja vis tolsta ir tolsta. Pakraipė savo galvą.
- Kaip manai, ten jų kaimas? – tarstelėjo, įmerkdamas kojų pirštų galus į vandenį, šiltas, galėtų lengvai nuplaukti iki tos salelės stūksančios ežero viduryje.
avatar

kitsuneko
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 43

Character sheet
Health:
10/10  (10/10)
MP:
1/5  (1/5)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Hawk on Pir. 05 22, 2017 10:58 pm

Hawk sukrizeno išvydusi gleivėtą Shiro koją. Išklausiusi vaikino pasakojimą apie sraiges dabar tiksliai žinojo, kad tos sraigės didesnės nei įprastos mažos šliužės ir jos gali grėsti pavojų. Mergina garsiai sukvatojo išgirdusi komentarą apie tai kaip vaikinas jautėsi it nešvankiame filme.
- Dabar nekantrauju sutikti tas sraiges kuo greičiau. Bus juokinga pamatyti kaip aplink tave raitosi gleivėti dideli kiautėtieji šliužai, - vien įsivaizdavusi apie tai mergina pradėjo dar garsiau juoktis. Shiro pradėjus galvoti planus apie sraigių išnaikinimą Hawk šyptelėjo ir parodė į savo apyrankę.
- Druskos, sakai?
Iš apyrankės susimaterializavo penkių kilogramų dydžio druskos pakuotė. Tai buvo tik pavyzdys. Mergina savo apyrankėje gali laikyti bet ką. Tai it milžiniška, niekad nesibaigianti talpykla. Druskos ten buvo daug, daaug daugiau.  

Netrukus merginos dėmesys pakrypo į tolstančią fėją. 
- Turbūt. Nori pasižiūrėti? Vienaip ar kitaip ruošiausi ten vykti, - prabilo, tačiau nė nelaukdama atsakymo mergina įšoko į oranžinę valtį ir pradėjo irtis tolyn. Nors ir pati nuplaukti galėjo, tačiau Hawk nenorėjo sušlapti drabužių. Žinoma, ne dėl to, jog rūpinasi savo apranga, o dėl to, kad vaikščioti šlapiais drabužiais būtų didelis skausmas subinėj. Neilgai trukus mergina pajuto, jog priplaukė tą mažą salelę.
avatar

Hawk
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 183

Character sheet
Health:
8/10  (8/10)
MP:
5/5  (5/5)
Effects: Šalikas +1 DEF

Atgal į viršų Go down

Re: Fėjų sala okupuota sraigių

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume