Apartment block

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Apartment block

Rašyti  Taiga on Antr. 02 13, 2018 2:38 pm

Taiga kurį laiką spoksojo į atidaryto šaldytuvo vidų. Net jam pradėjus pypsėti, mat per daug šilto oro ėjo į jo vidų, mergina neskubėjo jo uždaryti. Jos mintyse buvo pradėjęs gimti planas, jog reikėtų nueiti į artimiausią parduotuvėlę ir nusipirkti ingridientų, tačiau ružavaplaukė niekaip neapsisprendė, ko ji nori valgyti ir ką ji sugeba pasigaminti. Galiausiai užtrenkusi šaldytuvo duris išsitraukė susisiekimo prietaisą ir pradėjo browsinti įvairių restoranų meniu.
-Kam gamintis pačiam, jeigu gali užsisakyti?
Apsipatenkinus savo genialia idėja išdribo ant sofos vis dar nepaleisdama iš rankų susisiekimo prietaiso. Benaršant tarp gerų 25-iu svetainių su skirtingais meniu, Taigai atėjo garsinis signalas. Jis pranešė apie gautą žinutę. Susidomėjusi mergina greit atsidarė žinutę, padarydama trumpą pauzę nuo maisto paieškos, ir perskaitė jos turinį.
"Žinai kas dedasi pas mus?"
-Pas mus kažkas dedasi?
Garsiai savęs paklausė ir atsidarė dar daugiau tab'ų. Šį kartą prisidėjo Neo Kobe naujienos. Nereikėjo ilgai scrollinti, kad pamatytum vis updeitinamą situaciją apie paslaptingą hackerį, pradingusius žmones underpass tuneliuose ir užsidariusį Plato's Cavern.
"Eeeeeh, kol miegojau tiek daug visko nutiko! Tik dabar perskaičiau, jog kažkas vyksta!"
Mergina Leilai nusiuntė visiškai neinformatyvią žinutę.
avatar

Taiga
Level 5
Level 5

Pranešimų skaičius : 3242

Character sheet
Health:
21/40  (21/40)
MP:
11/11  (11/11)
Effects: Pendant +10 HP; Katana +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Apartment block

Rašyti  Leila on Kv. 02 15, 2018 1:29 pm

Leila toliau žiūrėdama žinias, patogiai drybsojo fotelyje ir gurkšnojo limonadą. Kažkaip jautėsi laiminga tinginiaudama, todėl supypsėjus aparatėliui, kad atėjo nauja žinutė, mergina tik suburbėjo:
-Skaityk
-"Eeeeeh, kol miegojau tiek daug visko nutiko! Tik dabar perskaičiau, jog kažkas vyksta!" - labai kompiuterizuotas moteriskas balsas perskaitė tekstą ir intonaciją parodydavo tik paskutiniame žodyje.
Susimąsčiusi Leila ėmė kramtyti šiaudelio galiuką. Tinginio kaip nebūta, o kilo tik siutas. Iš pradžių susierzino dėl automato balso, bet dabar norėjosi kažką daryti ir įvesti tvarką savo gimtose vietose.
-Skambutis. Taiga.
Laukdama sujungimo, trumpaplaukė atsistojo. Išmetė buteliuką į šiukšlių dėžę ir susirado batus.
-Aš einu į lauką.
Lyg tarp kitko pasakė, vos išgirdusi atsiliepimą. Nedėjo daug vilčių į draugės pasijungimą, bet pabandė. O gal užsitvirtino, kad jei kas nutiks, bent kažkas žinotų. Tuo metu jau varstėsi ir rišosi batus.
avatar

Leila
Level 6
Level 6

Pranešimų skaičius : 203

Character sheet
Health:
35/35  (35/35)
MP:
12/12  (12/12)
Effects: 1 DEF; Pendant +1 Dice Roll; Blasteris +1 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Apartment block

Rašyti  Taiga Yesterday at 2:14 pm

Besivartydama ant sofos su savo susisiekimo prietaisu, Taiga po truputį domėjosi kas vyko mieste. O jame dėjosi labai daug negerų dalykų. Netrukus mergina aptiko video iš gyvos transliacijos. Panašu, jog visi kanalai rodė tą patį vaizdą. Keistas šalmas ir intriguojanti žinutė.
"<...> Mes nepasiduosime jūsų įtakai! <...>"
-Provokacija?
Garsiai savęs paklausė mergina ir jos susisiekimo prietaisas ėmė vibruoti bei groti linksmą muzikėlę. Ekrane rodė Leilos vardą, ji skambino. Ružavaplaukė pakėlė ragelį, bet prieš pat jai pasisveikinant, draugė iš karto pareiškė, jog eina į lauką. Lyg to nebūtų gana, Taigos bute staiga pradingo elektra. Mergina pašoko nuo sofos ir priėjo prie apvalaus lango, bet tamsu buvo ne vien pas ją. Tamsu buvo visame mieste.
-Leila, girdi? Ką tik dingo elektra ir panašu, kad ne vien mano pastate.
Negalėdama patikėti tuo, kas vyko, kalbėjo ružavaplaukė.
-Susitinkam lauke.
avatar

Taiga
Level 5
Level 5

Pranešimų skaičius : 3242

Character sheet
Health:
21/40  (21/40)
MP:
11/11  (11/11)
Effects: Pendant +10 HP; Katana +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Apartment block

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume