Alton Plaza [Landing site]

Puslapis 1616 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Antr. 04 10, 2018 4:03 pm

Stebėti Gabriel buvo gan įdomu, tad vaikinas dažnai galėjo pajausti tylų dievaitės žvilgsnį karts nuo karto pasisukantį į jį. Kadangi ant galvos buvo užmestas kapišonas, Violet nusprendė įsipatoginti ir pilnai apsirengė vaikino striukę. Mat iki tol ji tiesiog gulėjo ant pečių. Kol komandos nariai tarėsi dėl tolimesnių veiksmų, dainininkės akys šokinėjo nuo vieno kalbančiojo iki kito. Mintys apie kitos laiptinės paiešką vargino, bet mergina negalėjo skūstis. Vis dėl to jie ją išgelbėjo iš labai nemalonios situacijos su baisiais tipais. Neturėdama ką veikti, Violet tiesiog trypinėjo vietoje karts nuo karto pasisukdama ir žvilgtelėdama į laiptų apačią kiek išėjo jų pamatyti.
Pokalbio įkarštyje visi galėjo išgirsti dviejų asmenų žingsnius. Jie sklido iš apačios ir lėtai kilo į viršų.

Moteriškas balsas:
-Manai tai gera idėja?
Vyriškas balsas:
-Kodėl gi ne? Visi vis tiek bus nulipę į apačią ieškoti išėjimo. Geriau grūsiesi pro jų minią?
Trumpa pauzė ir vėl moteriškas balsas:
-Hai hai, kaip visada tu esi teisus.
Nusijuokė.
-Na, bent niekas mums nesutrukdys.
Juokas.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20138

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Sk. 04 15, 2018 11:35 am

-Tai tada nuspręsta, mes einam į pačią apačią,-pasakė Dharą ir nužvelgusi visą savo grupę, šyptelėjo ir patraukė žemyn. Tačiau mergina padėjo vos porą žingsnių, po kurių, iškart išgirdo žingsnius ir poros balsus. Ji atsisuko į Hex, tada pažiūrėjo į Violet, po to iškart pakėlė akis į Gabriel ir dar kartą nuleido į Violet, tarsi vaikinukui parodydama, kad ją užstotų ir apgintų, kad niekas jos neatpažintų. Tada greit atsisuko į priekį. Stovėti buvo nelogiška, todėl Dhara pradėjo eit į priekį įtempusi ausis ir stengdamasi išgirsti pokalbį geriau, po truputi leisdamasi vis žemiau, mergina tikėjosi nesutiksianti problematiškų žmonių, o tik geranoriškus, kurie sutiks padėti, nes tikėjosi išgauti iš artėjančios poros daugiau informacijos apie padėtį apačioje.
avatar

Dhara
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 1319

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Sk. 04 15, 2018 6:01 pm

Pajudėjus Dharai, pradėjo laiptais leistis ir jis, o merginai sustojus, pasielgė taip pat kaip ji. Blondinas judėjo šalia Dharos, nes norėjo užtikrinti saugumą iš priekio. Kadangi jie patys leidosi nuo viršaus, tai iš ten nejautė gresiančio pavojaus, o va apačia nepasitikėjo. Ir pasirodo ne be reikalo. Nors geriau įsiklausius į kalbas, tai žodžiai atrodė buvo tariami kvailos įsimylėjelių porelės.
Užteko akimirkos, kad visi susižvalgytų. Gabriel suprato rudaplaukės mestą akių kontaktą. Jis leido merginai kiek nutolti į priekį. Tuo metu pats atsistojo grynai priešais Violet, atsukdamas jai plačią savo nugarą.
-A..aš atsiprašau... bet pasistenki..t.. l-la-laikytis manęs kiek galima arčiau... už nugaros... pabandykit pasislėpti...
Turbūt pirmą kartą gyvenime taip mikčiojo. Dar prieš nieką nebuvo toks pasimetęs ir dar niekada nesibaimino taip paliesti kito asmens. Jam už nugaros stovėjo tikra dievaitė.
Vaikinas neskubėdamas pradėjo leistis laiptais žemyn.
avatar

Gabriel
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 2645

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
2/7  (2/7)
Effects: Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pir. 04 16, 2018 1:20 pm

Hex buvo skeptiškai nusiteikusi dėl kelio tęsimo pasirinktais laiptais, bet kadangi komanda pajudėjo žemyn, ji nuo jų neatsiliko. Kažkuriuo metu buvo pagalvojusi, jog galėtų atsiskirti ir nubėgti paieškoti kito išėjimo, bet galiausiai atmetė strategiją, nes tai galėjo ne tik apsunkinti visos komandos darbą, bet ir sugaišti daugiau laiko. Juk nebuvo aišku, kuris kelias atves juos iki tikslo greičiau ir saugiau. Garsai iš apačioje buvusių aukštų vis garsėjo, o netrukus kažkas prakalbo visai po jais. Komanda staiga trumpam sustingo ir susižvalgė. Tamsiaplaukė žvilgtelėjo į Violet, bijodama, kad ši nepasielgtų kaip nors nenuspėjamai, ir tada į laiptus, kur netrukus pasirodė tarpusavyje besišnekučiuojanti porelė. Hex susikišo rankas į striukės kišenes ir žingsniavo tolyn, lyg niekur nieko. Tikėjosi, kad jų grupė nesukels jokio įtarimo ir sėkmingai prasilenks su nepažįstamaisiais.
avatar

Hex
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 93

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
3/8  (3/8)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pir. 04 16, 2018 1:33 pm

Violet lipo kartu su savo gelbėjimo komanda žemyn tikėdamasi nesutikti jokių fanų ar kitų asmenų, kurie galėtų atkreipti į ją dėmesį. Visi nuotykiai vargino dainininkę. Pagrobimas, dingusi elektra, o dabar ir iš pastato ramiai išeiti nebegali. Tačiau nesiskundė ir netrukdė nepažįstamiesiems daryti savo darbo. Vis dėl to laukė, kol kažkas atsiųs gelbėjimo komandą jos surasti. Beliko tik ištrūkti iš pastato, o tada viskas turėjo pasidaryti lengviau. Bet dar viena kliūtis pasirodė anksčiau, negu komanda tikėjosi. Visiškai nesipriešindama pasitraukė Gabriel už nugaros ir išklausė jo mikčiojimo. Tai privertė dievaitę šyptelėti. Mergina nieko neatsakė, bet uždėjo delną blondinui ant nugaros ir sekė jį nuleidusi galvą žemyn, kad plaukai ir kapišonas uždengtų jos veidą.

Porelė nustojo kalbėtis ir pakėlė akis į viršų pamatę, jog grupelė dangoraižio lankytojų leidosi žemyn ir reikės prasilenkti. Laiptinėje degė tik blanki rausva avarinė šviesa, tad matomumas buvo prastokas. Bet vis dėl to peržvelgęs kompaniją Gabriel bendraamžis šyptelėjo ir sustojo pasikalbėti.
-Yo, seni, tau ir pasisekė. Kur keliauji su šiomis trimis gražuolėmis?
Jo partnerė taip pat sustojo, bet nelabai patenkinta peržvelgė savo draugą bei sutiktą kompaniją. Jai konkurencija su kitomis moterimis nepatiko, o viena likti irgi nenorėjo.
-Jeigu leidžiatės žemyn iki pagrindinio išėjimo, tai jums nepasisekė. Ten tokia masė žmonių, kad kelias atsilaisvins tik po geros pusės dienos. Arba kol atvyks apsauga ir sukontroliuos situaciją.
Pakomentavo mergina norėdama sutrumpinti pokalbį su nepažįstamaisiais.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20138

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Dhara on Pir. 04 16, 2018 2:51 pm

Matydama, kad komanda puikiai susitvarkė su Violet užstojimu, Dhara tik šyptelėjo. To ir reikėjo tikėtis iš komandos. Mergina ėjo viena iš pirmųjų, šalia Gabriel, kad užstotų Violet iš šono. Kai pagaliau prieš juos išniro porelė, Dhara nužvelgė juos akimis nuo galvos iki kojų. Vaikino komentaras privertė Dhara susiraukti ir sugniaužti kumštį. Prakalbus jo draugei, ji išklausė jos žodžius, viduje atsiduso ir įjungė patį durniausią ir nekalčiausią veidą pasaulyje:
-Ten tikrai tiek daug žmonių? Ką mums daryti, aš bijau čia pasilikti man klaustrofobija,-baikščiu balsu pasakė Dhara, jos akys buvo didelės ir baimingos, o viduje ji vimčiojo nuo pasišlykštėjimo savo suvaidintu balsu:
-Gal Jūs žinote kokį kitą išėjimą, aš norėčiau kuo greičiau iš čia išeiti,-Dharos akys pasidarė ašarotos, didelės ir žiūrėjo tiesiai į merginą su vaikinu.
avatar

Dhara
Level 2
Level 2

Pranešimų skaičius : 1319

Character sheet
Health:
15/15  (15/15)
MP:
6/6  (6/6)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Gabriel on Pir. 04 16, 2018 4:19 pm

Gabriel visa nugaro užkaito nuo Violet delno. Beliko tik melstis, kad nepradėtų žliaugti prakaitas, nes per maikę labai lengvai pasijustų ir būtų per daug žiauru jo dievaitės atžvilgiu.
Vaikinas tikėjosi, kad su artėjančia porele jie lengvai prasilenks, tačiau jo norai neišsipildė. Negana to, jį dar užkalbino. Ir taip sudėtingai, kad taip greitai paprastai neatsakysi. Čia reikėjo atsargiai rinktis žodžius... kad nesukelti įtarimo ir kad vėliau negauti į kailį nuo savo komandos. Blondinas tik žvilgtelėjo į porelę savo surauktais antakiais ir instinktyviai atmetė ranką atgal, delną uždėdamas ant Violet šono, lyg mėgindamas ją dar labiau paslėpti iš kitos pusės nei stovėjo Dhara. Laimei pastaroji mergina prašneko ir beliko tikėtis, kad tema bus nukreipta jiems reikiama linkme. Nors merginos perkreiptas verkšlenimas nustebino Gabriel ir jis nustebęs pasuko žvilgsnį į rudaplaukę. Pasijautė, jog tuoj liks atsakingas už visas savo tris merginas, kas jo situaciją dar labiau apsunkintų. Bet Dharos paskutinis klausimas suteikė vilties, ir jis suklusęs laukė atsakymo.
avatar

Gabriel
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 2645

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
2/7  (2/7)
Effects: Kastetas +2 DMG; Met +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Hex on Pir. 04 16, 2018 4:42 pm

Kažkodėl nujaučiau, kad to neišvengsim.

-Tch..
Eidama gale savo komandos išleido praktiškai kitiems negirdimą nepasitenkinimo garsą matydama kaip porelė sustojo priešais juos ir pradėjo pokalbį. Išklausė abiejų vaikino ir merginos žodžių, o pastarieji patvirtino Hex spekuliacijas. Nusileisti iki apačios bus nelengva šiuo keliu. Antra viltis buvo, kad porelė išsigąs jų kompanijos ir norės pasišalinti. Juk Gabriel visada buvo susiraukęs, o tamsiai apsirengusi tamsi mergina tamsiomis akimis irgi neprisidėjo prie lengvai prieinamų asmenybių. Bet staiga Dhara prakalbo nesavu balsu ir sumalė kažkokią nesamonę. Pakėlusi antakį Hex nužvelgė nepažįstamuosius, gal suveiks. Pati tylėjo ir stebėjo kaip rutuliosis veiksmas. Jeigu reikės, įsikiš.
avatar

Hex
Level 3
Level 3

Pranešimų skaičius : 93

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
3/8  (3/8)
Effects: Durklas +2 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Captain on Pir. 04 16, 2018 5:19 pm

Dhara geriau įsižiūrėjusi į laiptinėje sutiktą porelę galėjo pastebėti, jog jie galėjo būti bendraamžiai. Vyras buvo raudonų paaugintų, bet pečių nesiekiančių plaukų. Šie šiek tiek suvelti, bet atrodė stilingai apkritę veidą ir ausis. Vilkėjo jis tamsiai raudonas kostiumines kelnes ir juodus pusiau prasegtus marškinius. Ant krūtinės buvo tatuiruotė, bet jos matėsi tik nedidelis lopinėlis. Jo kompanionė buvo šviesiaplaukė, plaukai tik šiek tiek lenkė pečius, ji vilkėjo trumpą juodą suknelę. Kitais žodžiais tariant - tipiniai prabangaus dangoraižio svečiai, kuriuos galėtum sutikti brangiame restorane arba kazino. Jų daiktai greičiausiai buvo palikti viename iš viešbučio kambarių, mat nieko su savimi jie lyg ir neturėjo.

Raudonplaukis besišypsodamas taip pat nužiūrėjo sutiktą kompaniją. Nors kreipėsi į Gabriel, į jį žiūrėjo mažiausiai. Visiškai praignoravo jo surauktus antakius, nusukdamas akis į Hex, bet ir ši tamsi mergina neskleidė draugiškų emocijų. Staiga prakalbo Dhara nukreipdama visų dėmesį į save. Jos trumpas vaidinimas sukėlė nepažįstamajam vyrui didesnę šypseną. Šis priėjo prie merginos ir švelniai, bet drąsiai paėmė jos ranką. O kitos rankos pirštu perbraukė jai per skruostą, lyg norėdamas įsitikinti, jog ši nepradėjo verkti.
-Nesijaudink, brangioji. Aš tave išgelbėsiu. Galim nueiti į kokią erdvesnę patalpą: baseiną, restoraną, klubą, kur tik nori - visur tuščia! O ten palauksime, kol mano asmeninis pilotas atskris su sraigtasparniu mūsų paimti.
Bekalbėdamas su rudaplauke vaikinas netyčia pastebėjo jai ir Gabriel už nugarų besislėpusią merginą. Jos kojas ir taip matė belipant laiptais, bet niekaip negalėjo pamatyti jos veido per kapišoną. Nespėjus jam užsiminti apie tai, jo draugė priėjo prie jo ir Dharos. Piktai pasižiūrėjusi į abu, savo ranka greitai išskyrė juos. Šviesiaplaukė atrodė aiškiai nepatenkinta savo draugo elgesiu.
-Baik meilintis kiekvienai sutiktai moteriai. Negi nematai, kad ji meluoja!?
Priešingai negu raudonplaukis, mergina pastebėjo kaip keitėsi Dharos emocijos iš surauktų antakių ir suspausto kumščio iki staiga nenaturaliai nutaisyto balso ir apsiašarojusių akių. O kad užbaigti reikalus su grėsmę kėlusiomis merginomis (Gabriel ne konkurentas), atsakė į rudaplaukės užduotą klausimą.
-Sekmės tokio ieškant. Neabejoju, kad visur kur galima išeiti, bus užplūsta masės žmonių, kuriems kaip ir jums rūpi nešdintis iš čia. Bet žinot ką? Susiskambinau su drauge, o ji pasakė, kad net neverta mums taip skubėti palikti šio pastato. Pasirodo mieste pilna nusikaltėlių ir žmogžudysčių, gatvėse chaosas, elektra dingo visoje planetoje. Ar bent šiame mieste. Taip, kad galit susirasti dar kitų neužokupuotą vietelę ir palaukti, kol atvyks apsauga gelbėti liftuose užstrigusių nelaimėlių.
Išsakė viską piktoku tonu kuo greičiau, kad galėtų nusitempti savo draugą toliau nuo nepažįstamųjų merginų.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 20138

Atgal į viršų Go down

Re: Alton Plaza [Landing site]

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1616 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume