Outer Heaven

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Tr. 08 16, 2017 9:59 pm

Gyl žiūrėjo į ant žemės klupintį Tatami didelėmis akimis. Jos veide buvo plati šypsena. Besikankinančio vaikino vaizdas jai teikė malonumą. Bejėgis kraujo baloje, ėmė rekti ant jos iš atiduodamas keismams paskutines savo gyvenimo sekundes. Šviesiaplaukė negalėjo sulaikyti juoko. Bet jos glorious moment nutraukė Mein. Lyg būtų atsakingas už ją, ne tik, kad nutempė nuo aukos, bet dar ir įsodino į atskridusį taksi.
-Bye bye.
Dar spėjo pasakyti mergina mojuodama aukštai iškeltu ginklu. Vairuotojas žvilgtelėjo į situaciją pro langą, išpūtė akis, žandikaulis atvypo. Nuleido žvilgsnį į merginą sėdėjusią gale. Ginkluota. Sustingęs vyras nejudėjo iš vietos ir laukė, nenorėdamas veltis į jokias intrigas. Per tą laiką iškvietė greitąją išsiūsdamas koordinates.

Mein paliko žalią liepsną ant Tatami kūno. Liepsna labai greitai ėmė didėti ir plėstis po abi sužalotas kojas. Virš žaizdų stipriai liepsnojo. Žiūrint į kojas pro judančią liepsną, buvo galima pamanyti, jog žaizdos traukėsi. Su laiku pasimatė, jog jos tikrai gyjo. Ir kuo mažesnė žaizda buvo, tuo silpnesnė liepsna ruseno. Mein jau buvo spėjęs įlipti į taksi, kai visos žaizdos išnyko nuo Tatami kūno. Kaip ir skausmas.

Vos Mein įsėdo į taksi, automobilis iš kart pakilo į orą.
-Tai kur jus gabenti?
Gyl nusiėmė liūto kaukę ir papurtė galvą bandant atstatyti plaukų padėtį. Ji pasakė vairuotojui adresą ir turbocycle šovė pirmyn. Netrukus jie jau buvo vietoje.

Tatami +12 HP
Mein toliau rašo į Underpass.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19619

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Tatami on Tr. 08 16, 2017 10:30 pm

Automobiliui pajudėjus vaikinas liko išsižiojęs.
- WHAT THE ACTUAL F*CK JUST HAPPENED HERE- negalėdamas suprasti, kas per mėšlas čia tik ką nutiko, vaikinas nusprendė apie tai nebegalvoti, atsistojo ir patraukė į Outer Heaven vidų. Visas sveikas, tik su skylėtomis kelnėmis ir batais. Patraukė tiesiai prie barmeno.
- Tu man kai ką turėjai pasakyti, kol ta boba neįsiveržė vidun- vaikinas pasitaisė plaukus, mat jie buvo sukritę jam ant akių, nuo visų tų nesamonių lauke.
avatar

Tatami
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 92

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
4/7  (4/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Captain on Tr. 08 16, 2017 10:40 pm

Tatami į Outer Heaven vidų nebepateko. Klubas buvo uždarytas likusiam vakarui ir greičiausiai dienai. Jokių darbuotojų nesimatė aplink. Pro langus nelabai buvo galima įžvelgti, bet pagrindinės salės vidus buvo suniokotas ir apdergtas krauju. Netrukus į įvykio vietą prisistatė greitoji. Automobilis nusileido prie šaligatvio ir du medikai išlipo. Pamatę kraują ant kelio, jie patraukė jo link ir netoliese pastebėjo stovintį Tatami. Vaikinas atrodė sveikas, bet jo apranga iškruvinta.
-Ar jums reikia pagalbos? Kas čia įvyko?
Pasiteiravo vienas iš medikų. Pranešimą gi turėjo gauti ne be reikalo.

_________________
Come play my game
I'll let you win
avatar

Captain

Pranešimų skaičius : 19619

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Tatami on Tr. 08 16, 2017 10:54 pm

Vaikinas stovėjo ir žiūrėjo, kaip medikai atvyksta. Jiems prisistačius vaikinas patraukė pečiais.
- Man nebereikia, laimei kažkoks medikas pasirodė aplink- vaikinas nieko nenorėjo pasakoti, o ir pagalbos jam nebereikėjo, tad susikišo rankas į kišenes ir nuėjo. Jam galvoj vis skambėjo žodžiai ''bye bye'', ''mes dar pasimatysim, šiukšle'' su tokia mintimi vaikinas patraukė atgal pas savo 'gerą draugą' dirbantį Plato Cavern, tas bent į klausimus atsakinėja.
avatar

Tatami
3lvl
3lvl

Pranešimų skaičius : 92

Character sheet
Health:
20/20  (20/20)
MP:
4/7  (4/7)
Effects:

Atgal į viršų Go down

Re: Outer Heaven

Rašyti  Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 44 Previous  1, 2, 3, 4

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume