Kažkur kitoje planetos pusėje nuo miesto

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Kažkur kitoje planetos pusėje nuo miesto

Rašyti  Captain on Kv. 01 07, 2016 9:46 pm

Mark prabudo jausdamas kažką besiremiant jam į krūtinę. Pramerkęs akis jis pamatė susigūžusią Fają. Kadangi bijojo, kad atsikeldamas prižadins elfę, jis liko gulėti švelniai ir atsargiai glostydamas jai galvą.

Mark su Faja atokiame Terminos kampelyje dviese praleido visą savaitę. Nuo pirmosios nakties miegoti jie persikraustė į lovą, miegojo kartu. Rytais Mark darydavo mankštą, kažkuriuo metu prikalbino ir Fają palaikyti jam kompaniją. Ką veikti buvo kiekvieną dieną. Maistą reikėjo susigaudyti patiems, todėl teko nemažai žvejoti. Vienu metu porelė ėjo medžioti žvėries į miškelį. Ten mėlynplaukiui teko susiremti su vilku. Susirėmimą užbaigė įsikišusi Faja, bet Mark neketina pripažinti, kad ji jį "išgelbėjo" iš situacijos. Trečiąją atostogų dieną atėjo didelė audra. Abiems teko praleisti laiką namelyje, kur buvo prikaupto maisto. Tačiau naktį audra nunešė nemalio stogą, todėl kitą dieną teko jį taisyti. Ramius vakarus kovotojai praleido prie laužo. Mark vis pagrodavo kažką su gitara. Bei supažindino merginą su keliais paprastais žaidimėliais braižant simbolius ant smėlio. Atėjus savaitės galui Mark paliko namelį tvarkingą ir nunėšė savo daiktus į erdvėlaivį. Būtų nunešęs ir elfės daiktus, tačiau mergina jų su savimi nebuvo pasiėmusi. Netrukus abu išskrido iš šio ramaus žemės lopynėlio.

Dar gali atostogų savaitės įspūdžius parašyti ir iš Fajos perspektyvos. Neapsiribok tuo, ką parašiau ir prifantazuok

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Kažkur kitoje planetos pusėje nuo miesto

Rašyti  Faja on Št. 01 09, 2016 6:38 pm

Faja su Mark atokiame kampelyje prabuvo tik dviese. Visą savaitę. Pirmomis dienomis mergina jautėsi susikausčiusi ir tik retais atvejais užsimiršusi pasielgdavo impulsyviai. Dažniausiai tai būdavo koks nors vaikiškas poelgis. Juk sunku nesielgti kvailai prie asmens, kuris labai patinka. Todėl kad ir kiek besitvardytumei, netikėtai nutinka tokia situacija, kur negali įvertinti pavo poelgio ar suspėti pagalvoti kaip tai turėtų atrodyti iš šono kitiems.
Pirmą naktį kada jie kartu miegojo lovoje, elfė galvojo, kad išsikraustys iš proto. Ji nebuvo ant tiek pavargusi kaip pirmą dieną, todėl negalėjo paprastai atsijungti ir užmigti ar nerūpestingai apie ką nors pašnekėti su Mark. Jai trūko oro, o smegenys įtemptai dirbo ir vertė širdukę daužytis kaip pasiutusią kadangi Markas miegojo šalia ir tai jau buvo specialiai jų abiejų priimtas sprendimas.
Už tai sekančią dieną Faja jautėsi kaip kosmose. Dėl miego trūkumo šiek tiek liejosi visas vaizdas ir daiktai slydo iš rankų. Vienu momentu, išsprūdus kirviui iš rankos, jis vos nesužalojo Marko. Gerai, kad vaikino puiki reakcija liepė jam patraukti koją ir kirvis, ašmenimis įsmigo į žemę. Faja tą dieną daugiau nebegavo jokių įrankių ir besispardanti buvo nunešta į lovą. Jos kaprizai greitai baigėsi kai miegas pasičiupo merginą, o nuovargis atėmė susikaustymus dėl buvimo kartu vienoje lovoje. Nuo to karto elfė nebesureikšmindavo Marko artumo. Ji net įprato miegoti tvirtame glėbyje įsikniaubusi į vyrišką krūtinę. Tiesa, tą naktį kai uraganas nuplėšė jų namelio stogą, Faja būtų sugavusi ir savo rankomis pasmaugusi vėją, jei tik jis bent kiek turėtų žmogiškų bruožų. Bet netikėta situacija leido dar labiau pažinti Mark ir mergina liko už tai dėkinga. Nors ir tuo metu spėjo prisikrizenti žiūrėdama į miesto vaikio pastangas susitvarkyti su gamtos stichija. Čia tas pats kaip ir prieš tai kovoje su vilku. Elfė tą kartą nesikišo ir iš tolo stebėjo kovą. Iš pradžių laikė rankas sukryžiavusi ant krūtinės, po to susirietusi ir delnais įsirėmusi į kelius vos laikė juoką, matydama linksmą kovą. Nežinia ar vaikinui ji atrodė linksma kaip Fajai, todėl pastebėjusi, kad jau peržengiamos ribos, mergina įsikišo į kovą. Iki pat jų atostogų pabaigos Markui buvo tai prikaišiojama, kadangi vaikinas to nesutiko pripažinti, o elfė mėgavosi dar vienu atrastu jo bruožu.
Kuo labiau apsiprato Faja prie Mark, tuo ji laisviau prie vaikino elgėsi ir dažniau šypsojosi. Kiekviena diena buvo pilna nuotykių, o lengvas adrenalinas versdavo elfę krizenti. Už tai vakarai buvo rimti. Mergina idėmiai klausydavosi Mark žaidimų aiškinimo ir susikaupusi stengdavosi juose laimėti. Pralaimėjimų nuoskaida puikiai nusiplaudavo išgirdus vaikino muziką.
Paskutinį rytą, Faja prabudo pirmoji. Per tuos kelis rytus ji įsigudrino pajausti kada vaikinas nubunda, todėl tyliai nusišypsojo atsibudusi anksčiau už jį. Jos planuose buvo dar kartą pamatyti miegančio vaikino veidą ir jį mintyse pasidėti prie visų kitų išraiškų, matytų šiame atokiame kampelyje. Elfiškų refleksų pagalba ji sėkmingai, neprižadindama Mark, nuo jo atsitraukė. Nesusilaikiusi švelniai pasivogė bučinį ir iškart atsikėlė bei išskubėjo į lauką. Nenorėjo, kad vaikinas išvystų kokia ji išraudusi iki pat ausų galiukų.
Nepastebimai greitai prabėgo paskutinė diena ir jie iškeliavo.

Faja
6lvl
6lvl

Pranešimų skaičius : 2565

Character sheet
Health:
791/791  (791/791)
MP:
145/145  (145/145)
Effects: +20 DEF; Šarvai(2) +28 DEF, +191 HP; Crystal's Ring +1 dice roll, Pocket Watch, Clothes Rack, Bag; Peilis +30 DMG, +1 Dice Roll

Atgal į viršų Go down

Re: Kažkur kitoje planetos pusėje nuo miesto

Rašyti  Captain on Sk. 01 10, 2016 4:01 pm

Fajai 60 XP už RP

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Kažkur kitoje planetos pusėje nuo miesto

Rašyti  Sponsored content Today at 6:02 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume