Samo dimensija

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Samo dimensija

Rašyti  Stranger on Pen. 12 13, 2013 3:25 pm

Drakono kūnas per visą kelią paliko nemažą kraujo ruožą. Betempiant drakoną per visą dangų nuaidėjo dar vienas staugimas. Šį kartą daug garsesnis ir nuožmesnis. Nuo Samo akmeninio kūno nubyrėjo keletas akmenukų. Dangus užtemo, nes Samas atsidūrė dar vieno drakono šešėlyje. Šis buvo daug didesnis, galimai nukautojo tėvas arba motina. Net būdamas tokio galūno kūne galėjo tilpti ropliui į burną.

Panašu, kad jis nebuvo patenkintas mažylio mirtimi. Grėsmingai nužvelgė samą ir dar kartą garsiai užstaugė iš širdgėlos.

20000HP 5x dice roll 2000 dmg 4000def.

avatar

Stranger

Pranešimų skaičius : 544

Atgal į viršų Go down

Re: Samo dimensija

Rašyti  samotas on Št. 12 14, 2013 1:11 pm

Išgirdęs staugimą, Samas atsisuko ir išvydo nesuvokiamo didžio drakoną. Jis buvo toks įspūdingas, kad akimirką Samas negalėjo atitraukti nuo jo akių. Kiek atsitokėjęs Samas įsmeigė akis į savo rankas ir sugniaužė kumščius. Šiame milžino kūne slypėjo tokia jėga kokios patirti Samui dar niekada nėra teke. Ir tos jėgos ribų jis dar neišsiaiškino.
- Tuojaus pamatysim ko iš tikrųjų vertas šis akmens gabalas!- Sušuko milžinas.
Jei tik kūnas turėtų raumenis, jie visi būtų įtempti iki trūkimo ribos, Samas sukaupė visą galią kuria tik buvo įmanoma išpešti ir atsispyręs, dideliais šuoliais pasilėdo lėkti. Netoliese į dešine buvo tankus miškas, galbūt jame pavyks pasislėpti...
avatar

samotas

Pranešimų skaičius : 100

Atgal į viršų Go down

Puslapis 55 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume