Uostas

Puslapis 1415 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 11 30, 2016 11:51 pm

Kol kiti nukreipinėjo Stein dėmesį, baltaplaukis jau suko kitą planą. Tačiau to eigoje visos Evės paleistos kulkos kliuvo būtent jam. Iš pradžių jos skriejo į daktarą, tačiau kažkokia jėga jas nenaturaliai pakreipė į baltaplaukį. Vyras suprato, kad tai buvo dar vienas triukas. Iš karto po to Stein norėjo įmūryti priešininko galvą į uosto grindinį, tačiau atsitiko kai kas kito - baltaplaukis tai padarė daktarui. Vyrai susikeitė vietomis ir būtent daktaras atsidūrė ant žemės [Tables Turn]. Baltaplaukis vyras dar pasirūpino, kad Stein pasmigtų giliau į žemę, negu turėjo, o po to greitai atšoko keliais metrais atgal. Bet atsikvėpti nebuvo kada, nes Evė pakeitė savo taikinį. Visa kulkų lavina skriejo į vyrą. Visų jų išvengti tiesiog nebuvo galimybės. Kol vyras bėgo iki artimiausios dėžės, keturios kulkos vis tiek spėjo susmigti į jo kūną. Nuo kitų jis prisidengė dėže. Vos šūviai aprimo vyras paleido kelis adatos formos sukietėjusius kraujo lašus į Evę. Tai buvo per daug greiti ir smulkūs dalykai, kad mergina galėtų jų išvengti. Adatos susmigo į šviesiaplaukę ir per visą jos kūną perėjo didelis skausmas. Baltaplaukis vos iškišęs galvą iš už dėžės kampo stebėjo kas vyksta kovos lauke. Tuo tarpu Kiro jau buvo prisiartinęs prie Stein ir suko varžtą jo galvoje.

[Use Copy: Tables Turn - nukreipia Stein ataką į patį Stein]

[Pirmas dice Stein, kiti du Evei]
Captain carried out 3 launched of one Level5 (Image not informed.) :
, ,

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Antr. 12 06, 2016 11:17 pm

Ataka nepavyko. Stein su pakaušiu rėžėsi į žemę ją suskaldydamas. Keltis daktaras neskubėjo. Tai buvo lėtas ir nerangus procesas. Būtent tuo metu Kiro vėl puolė. Vaikinukas šiek tiek nuvertino patyrusį priešininką. Pastarasis stodamasis atsisuko tiesiai į puolantį Kiro ir priemė jo spyrį su veidu. Akimirką, kol batas rėžėsi į daktaro nosį, buvo galima matyti Stein šypseną. Vyras nė nepasijudino iš vietos ir vaikinukas tiesiog atsispyrė tolyn. Stein nepajudėjus iš vietos, ietis turėjo rėžtis į žemę, tačiau daktaras pats akimirksniu atsidūrė priešais skriejantį ginklą ir jį sugavo. Ranka liko sužalota, bet iš Stein šypsenos galima buvo daryti išvadą, jog žala daug rūpesčių šiuo metu jam nekėlė. Žemė po daktaro kojomis sutrupėjo. Greitai judėti iš vietos tapo sudėtinga, tačiau būtent tam Stein sugavo ietį. Kiro artėjant priešininko link, mintis apie varžto pasukimą teko pamiršti, nes į jį dideliu greičiu skriejo jo paties ietis.
Paleidęs ietį, Stein nieko nelaukęs ėmė  akimis ieškoti baltapūkio, su kuriuo sąskaita dar nebuvo suvesta. Išbridęs iš sutrupėjusios žemės, daktariūkštis nustatė išskirtinai rūstoką veidą Evei. Paprastomis sąlygomis žmogus būtų dėkingas už pagalbą, tačiau šiuo atvėju tai buvo tarsi bandymas atimti iš žveries grobį. Vargšė Eve ne tik adatas gavo atkentėti, bet ir netikėtą Stein spyrį į veidą. Viskas įvyko žaibiškai. Laiko buvo nedaug, tik sekundžių klausimas kada Kiro su mergiote vėl imsis veiksmo. Ilgiau nedelsęs daktaras puolė baltapūkį, tiesia linija, tarsi prašytusi į dantis. Tai buvo puiki proga priešininkui counter-atakuoti. (sakykim kad baltapūkis trenkė tiesiog kumščiu į artėjantį daktarą, jei nieko prieš). Kumštis dėje nepasiekė Stein. Daktaras prieš pat oponento akis tiesiog dingo ir atsiradęs iš šono trenkė su alkūne bei keliu į priešininko ranką, ją suspausdamas kaulus laužančia jėga.
[pirmas Kiro, antras Evei, like baltapūkiui]

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 12 06, 2016 11:17 pm

The member 'Dr.Stein' has done the following action : Dice roll


'Level5' :

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Tr. 12 07, 2016 6:41 pm

Eve969 ginklai sukosi paskui baltaplaukį, kai šis judėjo link dėžių. Staiga, vos tiks spėjo pastebėti adatėles, jos susmigo į merginos kūną. Jos kūną nuvėrė toks skausmas, kad ji net išleido verksmingą skausmo garsą, o tada net nespėjo pamatyti, kaip Stein pajudėjo ir staiga jo koja baigėsi jos veide, šio skausmo mergina nepajuto taip kaip adatų, nes nuo įsmigusių adatų, jai vis dar krėtė skausmo bangos per kūną. Eve969 žengė vos kelis žingsnius atgal, kai Stein pataikė į veidą. Ji žinojo, kad Stein nesivaldo ir kad vienintelis būdas sustabdyti jį yra nužudyti baltaplaukį, o tada jau bus žiūrėt. Todėl giliai įkvėpė ir jos akys suspindo nuo piktumo. Ji apsuko ginklus rankose, įsidėjo naujas apkabas ir su pykčiu akyse ištiesė ginklus į baltaplaukį:
-Mirk šūdo gabale tu,-pasakė ji per sukąstus dantis ir eidama prie baltaplaukio ir Stein, kuris buvo užlaužęs jo ranką, paleido didelę šūvių laviną į baltapūkį.


[Use: Double trouble]

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 12 07, 2016 6:41 pm

The member 'Eve969' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 12 07, 2016 7:14 pm

Baltaplaukis iš už savo priedangos stebėjo veiksmą. Stein liejo pyktį net ant dviejų kovotojų, kurie iš pradžių atrodė, jog yra jo bendrininkai. Bet greit jų atsikratęs daktaras pasileido bėgti tiesiai į priešininką. Baltaplaukis suprato, kad jį pamatė besislepiantį ir smogė artėjančiam Stein. Tačiau ranka nepasiekė priešininko. Kai vyras susigaudė kas vyksta, daktaras jau stovėjo jam už nugaros. O dar nespėjus baltaplaukiui net atsisukti, pasigirdo garsus "TRAKŠT". Stein sulaužė priešininko sveikąją ranką. Vyras jau ruošė kontraataką iš besiformuojančio kraujo iš savo kitos rankos, tačiau Evės kulkos pasiekė jį greičiau. Kulkų lavina tiesiog ištaškė vyro kūną. Pusė baltaplaukio veido buvo suniokota taip, kad nelabai atpažintum. O kitose kūno vietose buvo didelės žaizdos, iš kurių upeliais veržėsi kraujas. Baltaplaukis ėmė kristi žemyn, bet prieš pat veidu pasiekiant žemę pasiliko kabėti Stein prie kojų, mat daktaras vis dar laikė užlaužtą jo ranką.

Kova baigėsi.

Per visą tą laiką aplink kovos zoną spėjo prisirinkti nemažai darbininkų. Atokiai sustoję vyrai iš tolo stebėjo kas vyksta uoste. Nė vienas nedrįso artintis mat besiautėjanti kompanija atrodė labai nenuspėjama.

+50 xp visiems už RP

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Pir. 12 12, 2016 8:45 pm

Stein akyse žybėjo pasitenkinimas ir kraujo troškimas. Daktaras tiek sukeltu, tiek sukeliamu skausmu mėgavosi ir kuo toliau tuo labiau įsivažiavo. Plačiau iššiepė dantis, išplėtė akis laukdamas baltapūkio smūgio į galvą, tačiau to taip ir neįvyko. Suvarpytas kulkų lavinos, priešininkas susmuko ant žemės - Stein jį paleido. Daktariūkštis atsisuko į Evę jau be šypseno veide. Žvilksnis tiesiog virė įtūžiu. Ši auka nebuvo Evė. Stein pradėjo eiti merginos link. Jei ne baltapūkis, tai jo žudikas dabar turėjo patenkinti daktaro kraujo troškimą. Pastarasis dideliu greičiu atsirado prie merginos ją parblokšdamas ant žemės ir užsilipdamas ant jos. Šiuo metu nebebuvo svarbu, ką darė Evė. Daktaras nesisaugodamas priėmė visus merginos smūgius, jos nepaleisdamas. Stein suglaudė pirštus, ištiesė delną ir pirštų galus pridėjo merginai prie krutinės. Veide gryžo šypsena, pirštai vis stipriau ėmė remtis į odą pradėdami kelti vis stipresnį skausmą. Daktaras tiesiog ketino pasiimti priešininkės širdį.

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Pir. 12 12, 2016 8:45 pm

The member 'Dr.Stein' has done the following action : Dice roll


'Level5' :

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Pir. 12 12, 2016 9:43 pm

Kai pamatė negyvą baltapūkį, Kiro nuleido galvą.
- Štai ir nuėjo mano darbas šuniui ant uodegos- sušnibždėjo sau po nosimi.
Staiga daktaras užpuolė eve, tačiau vaikinukas net nesureagavo. Buvo giliai paskendęs savo mintyse. Kai jau Daktaras prispaudė ranką prie merginos krūtinės, Kiro žabiškai atsirado jam prie šono ir spyrė į krūtinę, tada jo energijos ietis persiformavo atgal į dalgį ir priartėjęs kirto stein į kaklą.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Pir. 12 12, 2016 9:43 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Antr. 12 13, 2016 11:49 am

Eve969 giliai kvėpavo, jos rankos drebėjo, kaip ir jose buvęs ginklas, šį kartą jau jinai perspaudė su ataka ir savo įniršiu. Mergina iškvėpė oro, nuleido ginklą. Jos akys nukrypo į Stein, iš kurio rankų išslydo lavonas. Kai daktaras atsisuko į ją, Eve969 instinktyviai žengė žingsnį atgal, jos akys pasimetė, ji pažiūrėjo į lavoną, tada į daktarą, ji nuoširdžiai tikėjo, kad jis nepuls savų, ypač iš įgulos. Kai Stein pradėjo eit link jos, Eve969 pakėlė ginklą:
-Stein, nedurniuok, nužudėm priešininką, dabar galime skirstyt...,-mergina nespėjo pabaigt sakinio, nes daktaras labai greit priartėjo prie jos ir ją paguldė. Ji trinktelėjo į žemę ir aiktelėjo, nes šito nesitikėjo. Kai daktaras ją prirėmė ji nežinojo ką daryti, norėjo instinktyviai gintis, bet žinojo, kad tai dar labiau įsiutins beprotį. Bet pamačiusi, kad Stein pakėlė ranką link jos ji greit pakėlė savo ginklą, ir nutaikė į daktarą, tiksliau į jo galvą:
-Stein, paleisk mane, aš tau nieko nedariau!!!,-užriko mergina ir tada pajuto milžinišką skausmą krūtinėje. Nuo to skausmo, stengdamasi jo išvengti Eve969 pradėjo šaudyti į Stein. Jos akys buvo išplėstos ji žiūrėjo į daktarą, nes skausmas raižė visą kūną.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 12 13, 2016 11:49 am

The member 'Eve969' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 12 13, 2016 8:46 pm

Vos Stein paleido lavoną ir pripuolė prie Evės, prie mirusio baltaplaukio kūno nepastebėtai pasirodė tas pats darbininkas, kuris uždėjo shieldą Kiro ir Evei kovoje. Vyrukas apžiūrėjo baltaplaukio būklę. Tikrinant jo pulsą pridėjus pirštus prie kaklo vyro akys staiga išsipūtė, tačiau šią miną jis išlaikė labai trumpai. Atsargiai nuleidęs vyro galvą ant grindinio ir atsistojęs darbininkas pakėlė akis į vis dar vykstančią kovą. Tik šį kartą visi buvo prieš daktarą, o daktaras prieš visus.
-Metas visą tai baigti.
Sau panosėje sumurmėjo vyras. Jis lėtais pasyviais žingsniais artinosi kovotojų link. Evė gulėjo ant žemės Stein prispausta, o Kiro šokinėjo aplink bandydamas sužaloti daktarą. Tačiau menki jo smūgiai priešo net nepajudino iš vietos. Darbininkas taip pat nepastebėtai, naudodamasis tuo, kad visi buvo susitelkę į savo asmeninę kovą, prisiartino prie trijulės. Jis nutaikė progą kai Kiro atsitraukė nuo Stein kaklo. Ir taip niekam nesimaišydamas pridėjo savo išskleistą delną daktarui prie krūtinės, širdies pusėje. Vos po akimirkos vieta, ant kurios buvo uždėtas vyro delnas, tiesiog išsprogo palikdamas daktaro kūne didelę apvalią skylę. Gyvybiškai svarbiausias organas buvo tiesiog sunaikintas. Kiro, Evė, Stein ir pats darbininkas buvo aptaškyti riebiais kraujo lašais. Grindinys taip pat nusidažė tamsiai raudona spalva.
-Baigta.
Pasakė darbininkas ramiu tonu nuleisdamas savo ranką žemyn.

Stein -300HP nepaisant DEF

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Antr. 12 13, 2016 9:13 pm

Kiro bandė kažką padaryti stein, tačiau jam sunkiai sekėsi. Tada tas žmogus, kuris jį ir Eve sustiprino priėjo prie Stein. Kai jis šiam uždėjo ranką ant krūtinės, Kiro tik stebėjo ir po sekundėlės Stein širdis išsitaškė. Kiro kilstelėjo antakį, tokio vaizdelio nesitikėjo. Jo šešėlis susijungė su juo ir jo forma grįžo į įprastinę.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Antr. 12 13, 2016 9:43 pm

Eve969 jautė milžinišką skausmą krutinėje, kai Stein į ją bandė sukišti savo pirštus, nors ji matė Kiro pastangas, už kurias ji buvo jam dėkinga, ji negalėjo niekaip pasipriešinti tam. Bet staiga prie jos su Stain priėjo vyras, kuris prieš tai kažką tai sušėrė Eve969. Mergina išplėtė akis ir jau norėjo žiotis, kad nedarytų, bet staiga Stein širdis sprogo. Eve969 pradėjo cypti, kraujo pateko ir į jos burną ir ant veido. Ji visa drebėdama gulėjo ant žemės žiūrėdama į vyrą:
-K...ką tu padarei???,-užriko ji piktai jos akys degte degė, nors Stein ją ir mušė, bet tai buvo jos įgulos narys.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Antr. 12 13, 2016 10:15 pm

Visos Kiro ir merginos atakos ėjo veltui. Smūgiai, kulkos, ašmenys smigo į daktaro kūną, bet nesigebėjo prasiskverbti pro medicininius siūlus, kurie dengė visą vyro kūną. Stein ant tiek buvo susikaupęs ties Evės sunaikinimu, kad nieko aplink daugiau nematė. Staiga vyra krūptelėjo. Iš burnos pasipylė kraujo vaizdas sumirguliavo. Net ir patyręs daktaras kaip Stein nespėjo susivokti kas įvyko ir be givybės ženklų tėškėsi su veidu į žemę šalia Evės. Tik po kelių akimirkų vyro kūnas sudrebėjo. Tuomet dar kartą. Širdis po truputi ėmė įgauti ritmą, plakti. Skylė krutinėjė taip pat pradėjo vertis alchemijos dėka. Stein staigiai pramerkė akis ir iš lėto ėmė stotis ant kojų, vis dar palikdamas Evę ant žemės. Krūtinė po smūgio buvo apdraskyta, bet ne taip kaip priešininkas tikėjosi. Skylės korpuse nebuvo. Daktaras šiek tiek pakėlė ranką nežinomais tikslais ir... Susmeigė sau į krutinę. Viskas neatrodė taip baisiai. Ranka pataikė tarp medicininių siūlų, kurie dengė visą kūną, ir palindo po oda, ten kur širdis. Šitaip Stein ištraukė savo užmuštą širdį ir numetė ją ant žemės. Tai nebuvo žmogaus širdis. Net ir ne gyvūno. Širdis buvo juoda tarsi anglis, apdžiuvusi ir apvarvėjusi juodu krauju. Tai ir buvo trigger vedantis Stein į beprotybę pastaruosius metus. Tai buvo širdis kurią Stein labai senai gavo iš nežinia ko būdamas Mount Pyrei.
Stein žvilgsnis buvo pasikeitęs, o ir pats daktaras jautėsi tarsi būtų pabudęs po labai ilgo sapno. Galima buvo įžvelgti vyrą, kuris stojo į Isaac įgulos gretas.
Daktaras atsitraukė nuo Evės ir neskubėdamas peržvelgė viską kas įvyko, tarsi bandydamas patvirtinti ar atmintis nemeluoja. Tuo metu net ir durniui buvo aišku, kad padėtis pasikeitė - Stein sutramdytas.
[use: Heart]

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 12 13, 2016 10:20 pm

Darbininkas matė kaip Kiro grįžta į savo originalią formą. Tuo tarpu Stein nukrito ant žemės, o Evė užklykė. Vyras neturėjo ką pasakyti nė vienam ir apsisukęs tiesiog nužingsniavo prie baltaplaukio sutaršyto kūno. Jį pakėlęs ir persimetęs per petį vyras apsisuko ir kaip tik tuo metu pamatė kaip Stein išmeta kažkokį juodą šlapią daiktą iš savo krūtinės. Žaizda greit susilopė pati tais pačiais siūlais, kurie kovos pradžioje puolė baltaplaukį. Nustebęs vyras stabtelėjo ir liko stebėti Stein, mat šis atrodė kaip visai kitas žmogus. Ar bent pasikeitusi atmosfera tai indikavo.

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Antr. 12 13, 2016 10:35 pm

Kiro stebėjo visą šį reikalą, nė nesusverdėjo pamatęs kaip daktaras išmetė juodą širdį iš savo kūno. Tačiau jam kilo klausimas, kodėl jis gyvas be širdies, o galbūt jis jų turi daugiau?
Dabartinis Stein atrodė ramesnis, protingesnis. Nebe tas pats beprotis, kuris puolė savus. Kiro priėjo prie jo, pliaukštelėjo per nugarą.
- Na, nusiraminai? O dabar galbūt sutvarstysi mums žaizdas, kurias pats ir pravėrei?- Su linksma gaidele šipsodamasis pasakė Kiro. Ore buvo jausti geresnė atmosfera, o ir Kiro juokelis buvo skirtas jai praskraidrinti. Na, žinoma Kiro dėl žaizdų sutvarstymo nejuokavo, jo kita forma jam leido nejausti skausmo, tačiau dabar visos žaizdos skaudėjo be perstojo.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Tr. 12 14, 2016 1:52 pm

Eve969 gulėjo ant žemės sustingusi, ji vis dar buvo šoke, ypač po to kai nukrito Stein šalia jos. Vyrui atsistojus ji negalėjo patikėti savom akim, visi šie įvykiai, kurie įvyko per pastarąją minutę, ją tiesiog sukrėtė. Visi, ją supę žmonės, elgėsi kažkaip antgamtiškai, nors ir pati nebuvo pats paprasčiausias žmogus. Ji vis dar šoke atsistojo ir su rankove nusivalė veidą. Ji pažiūrėjo į Stein, kuris atrodė visiškai kitoks nei buvo prieš tai, jo akys buvo pasimetusios, tarsi jis pats nebūtų žinojęs ką darė. Bet Eve969 labiau rūpėjo ne Stein, nes pagaliau jis atrodė ramesnis ir nežadantis nieko užmušti, o vyras, kuris suteikė jam su Kiro papildomų jėgų ir pats sugebėjo išsprogdinti Stein krutinę. Mergina greit pasivijo vyrą. Nenorėjo rizikuoti prieš jį šokinėjant, bet turėjo jam klausimų. Ji sustojo už vyro ir tarė:
-Manau, Jūs turite informacijos tokios, kokios mums reikia.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Tr. 12 14, 2016 6:37 pm

Susideliojęs įvykius galvoje, šiek tiek pasuko varžtą. Tik po kelių sekundžių po Kiro klausimo, Stein galiausiai teikėsi atsisukti į vaikį.
- Sounds fair. But first..
Po Evės žodžių, tarsi prisiminė jog toks dalykas kaip Isaac ir komanda egzistuoja. Daktaras patraukė darbininko link. Per tą laiką spėjo ir cigaretę prisidegti.
- Tai ilgai neužtruks.
Prabilo pasiekęs savo tikslą.
- Po šito, galėsim eiti savais keliais.
Stein uždėjo ranką ant baltapūkio galvos. Galima buvo pamanyti, kad nieko nevyksta, tačiau tuo metu daktaro smegenis užpildė visa įmanoma informacija kurią šis nešiojo savo smegeninėje.
[use: Information Extract]

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 12 14, 2016 10:48 pm

Vyras pastovėjo, paspoksojo į Stein ir Kiro. Pastarojo elgesys nenaturaliai greitai persimainė ir vyrai jau šnekučiavosi ramiai ir draugiškai. Nusprendęs, kad pamatė viską, ką galėjo pamatyti, vyras apsisuko ir nešdamasis baltaplaukio kūną permestą sau per petį ėmė miesto aikštės link. Tik staiga jam kelią pastojo Evė. Vyras visai nenorėjo atsakinėti į jokius klausimus, tačiau kol kas nusprendė nesipriešinti. Nespėjus jam nė žodžio pratarti, prie jų prisistatė ir Stein. Daktaras be jokio perspėjimo uždėjo ranką ant baltaplaukio galvos. Darbininkas instinktyviai pasiruošė bet kokiam netikėtam veiksmui ne vien iš Stein, tačiau ir iš kitų dviejų. Visą laiką stebėjęs kovą jis suprato vieną - visi jie nenuspėjami.
-Ką darai?
Ramiai pasiteiravo vyras daktaro, mat nesuprato, ką šis sumanė. O nežinia neveda prie protingiausių ar pozityviausių išvadų.

Tuo tarpu Stein sužinojo, kad baltaplaukis kartu su keliais kitais buvo atsiųstas į Terminą iš Cybertrono. Jie turėjo užduotį įgabenti specifinį preparatą į planetą ir praplatinti jį vietiniams gyventojams. Tikslas buvo, kad kuo daugiau Terminos gyventojų panaudotų preparatą. Visi baltaplaukio kolegos, kartu ir vyras, kuris jį dabar laikė, įsidarbino kaip darbuotojai uoste ir iškrovinėjo dėžes su begale preparato egzempliorių. Planas buvo visą tai įsiūlyti Lisai, mat jos parduotuvė mieste buvo populiariausia. Preparatą vyrai apibūdino kaip vaistą nuo depresijos, įkraunantį energijos ir pozityvo. Realiai kiekvienam gyventojui jie kalbėjo tai, ką jie norėjo girdėti. Svarbu buvo, kad jie jį suvartotų. Preparato poveikis sulėtino žmonių smegenų procesus. Pavartoję minėtojo serumo asmenys aptingdavo, prarasdavo motyvaciją galvoti, kovoti, stengtis, tapdavo labai pasyvūs viskam. Užfiksuota apatija, emocijų trūkumas. Idealus preparatas masių kontroliavimui. Vyrai nežinojo kas jiems davė šią užduotį. Jų grupė užsidirbdavo pinigus vykdydami užduotis iš įvairių asmenų. Su jais ne visada būdavo susisiekiama gyvai, ne visada užsakovai prisistatydavo, tačiau visada sumokėdavo, nes daugiau nebuvo žmonių, kurie apsiimdavo padaryti bet kokį darbą neklausinėdami ir nesigilindami į detales ir priežastis.

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Kv. 12 15, 2016 3:33 pm

Stein patraukė ranką ir atsiduso išpūsdamas dūmų debesį.
- This is gonna get complicated..
Sumurmėjo sau po nosimi ir pakėlė galvą į darbuotoją.
-Dėje negaliu leisti tau išeiti. Manau gali mums padėti.
Iš pradžių buvo galima pamanyti, kad tai grasinimas. Nuniokotas Terminos uostas betkurią akimirką galėjo vėl tapti karo zona. Tuomet Stein pridūrė.
- Be abėjo už pagalbą bus atsilyginta.
Stein gavęs visą informaciją iš baltapūkio suprato, kad grupuotė su tokia ilga nešvarių darbelių isotrija greičiau mirtų nei pasiduotų.

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Kv. 12 15, 2016 5:25 pm

Kiro priėjo prie stein ir kitų. Pamatė stein uždėjus ranką ant lavono galvos.
- Ką čia darai?- paklausė daktaro- ir šiaip negerai jog jis mirė, mano darbas buvo sužinoti jo planus- bemastydamas pridūrė.
Vaikinas galvodamas trepsėjo koja, bandė sumastyti kokį būdą vis dar pabaigti darbą.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Kv. 12 15, 2016 6:41 pm

Eve969 nustebo, kai Stein priėjo prie vyro, ji nejučiom priartino ranką prie ginklo. Bet kai šis palietė baltaplaukio galvą, ji nustebus pažiūrėjo į Stein. Ji suprato, kad jis kažką su baltaplaukiu daro. Jam atitraukus ranką, Eve969 stebėjo baltaplaukį, tarsi tikėdamasi, kad jis stebuklingai prisikels. Bet niekam neįvykus, o Stein žodžiams nuskambėjus kaip grasinimui, mergina įsitempė ir tikėjosi blogiausio, bet vėl daktaras ją nustebino, pasakydamas apie atlygį. Mergina klausiamai pažiūrėjo į būsimąjį pagalbininką arba priešininką. Ji suprato, kad Stein tikslai yra tokie patys kaip ir jos - gauti informacijos apie tai kas vyksta šioje planetoje.
Prisiartinus Kiro, mergina atsisuko į jį:
-Atsiprašau už tokius nemalonumus, tikrai negalvojau, kad taip bus, bet manau, dabar Stein padės tau gaut informacijos, kurios reikia,-pasakė ji su šypsena ir jau rimtesniu veidu atsisuko į vyrą, kuris laikė baltaplaukį.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Kv. 12 15, 2016 11:28 pm

Vyras nenuleido akių nuo Stein iki kol jis neatsitraukė nuo baltaplaukio lavono. Šiam pasitraukus pasidarė kiek lengviau, tačiau ne pakankamai. Atrodė, jog ši trijulė dar kažko iš jo norėjo. Vyras nusuko akis nuo Stein į Kiro, tada į Evę. Suprato tik tiek, kad jiems iš jo reikėjo kažkokios informacijos.
-Ar sutiksiu priklauso nuo darbo pobūdžio ir atlyginimo.
Tiesiai šviesiai atsakė vyras vėl atsisukdamas į daktarą. Jų rimti žvilgsniai susitiko. Buvo aišku, kad vyras bet kam nepasirašys.

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Sponsored content Today at 6:07 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1415 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume