Uostas

Puslapis 1315 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Tr. 09 14, 2016 3:44 pm

Eve969 pradėjo klausytis ką sako vaikinas, kuris pasakė puikų pastebėjimą apie komandos nesutarimus. Bet visas tas šurmulys aplinkui pritraukė merginos dėmesį, bent jau klausos, nes akių ji negalėjo atitraukti nuo baltapūkio, kad jo nenuleistų ant žemės. Pagaliau įsikišus daktarui į pokalbį, Eve969 tikėjosi kad jis apsiramints, bet tik spėjusi pajusti vėjo gūsį, kuris apskriejo nuo Diane puolimo, o merginai net nespėjus sureaguoti ji buvo nublokšta. Ji pajuto didelį smūgį į krutinę ir suprato, kad tai buvo daktariūkštis, nes tik jis buvo čia toks supykęs ant viso pasaulio. Mergina, net neteko oro, kai tokį smūgį gavo į krutinę, o kelias minutes net nekvėpavo. Mergina atsitrenkė į žemę ir tai jai suteikė lyg antrą kvėpavimą. Aišku, kadangi prarado akių kontaktą su vaikinu, tai jis ir nukrito žemyn. Eve969 gulėjo ir žiūrėjo į dangų kurį laiką, o tada atsistojusi greitai akimis susirado daktarą:
-Tu bjaurybe, kam reikia pulti savo kolegas,-pasakė Eve969 ir išsitraukė savo šaunamuosius ginklus, ji jau pamiršo, kad aplink buvo daug žmonių, jos akys buvo įsmeigtos į vyrą, kaip ir ginklai buvo nutaikyti į jį. Mergina pulti nenorėjo, nes žinojo, kad taip nublokšti galėjo tik dvigubai ar net trigubai stipresnis žmogus.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Diane on Tr. 09 14, 2016 5:55 pm

Stein žaibiškai priartėjus Diane iš reflekso ištraukė trumpają kataną ir perrėžė priešininkui po pažastimi. Tačiau tai paliko ją visiškai atvirą puolimui ir netikėtas smūgis į saulės rezginį ją nubloškė. Skriedama atgal ji pradėjo nebejausti kūno, kelis kartus atsitrenkė į žemę, kol galiausiai atsitrenkė į dėžę. Nuo smūgio jai apsvaigo galva, jos akys užsimerkė ir ji pateko į gilią tamsą. [Nualpo]

Diane
1lvl
1lvl

Pranešimų skaičius : 91

Character sheet
Health:
89/100  (89/100)
MP:
54/100  (54/100)
Effects: +5 DMG; Rune +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 09 14, 2016 5:55 pm

The member 'Diane' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Tr. 09 14, 2016 6:08 pm

Vaikinas nesitikėjo tokio puolimo nuo Stein, mat tikėjosi jog jis bus jo pusėje. Jį parbloškė atgal tiek, kol jis atsitrenkė į sieną. Nuo smūgio į sieną, jam iš burnos pasipylė kraujas. Parkritęs ant žemės Kiro atsiklaupė, išspjovė kraują, ir tą akimirką šalia jo atsidūrė nematytoji mergina. Kuri jam pasirodė gan patraukli. Tačiau nebuvo laiko galvoti apie tokius dalykus.
Nusprendė atiduoti savo paskutines jėgas kad išgelbėti merginą, su didžiuliais skausmais krutinėje bei nugaroje Kiro šiaip ne taip ropojo link merginos. Su ranka palietė jai petį, ir po ja atsirado magiškasis ratas, su įvairiais simboliais bei ornamentais. 
[Use skill: Disappear]
Po sekundėlės mergina išnyko iš visų uoste buvusių asmenų akiračio. Tik vienas Kiro žinojo, jog toli jos išsiūsti negalėjo, tad ji vis dar kažkur Terminoje. Tad vaikinas labai tikėjosi jog mergina saugi, ir nepakliūs į jokias blogas rankas, bei kas nors ja pasirūpins. Mat ji atrodė lyg būtų be samonės, nes net nekrustelėjo po Kiro prisilietimo.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 09 14, 2016 11:19 pm

Baltaplaukis žvilgtelėjo į pasirodžiusį darbininką, bet nusprendė dar patylėti nenorėdamas atkreipti į save dėmesio ir vengdamas kištis į grupelės veiksmus, kad neišprovokuotų ko nors nereikalingo. Iš pradžių jis stebėjo kaip jie pykstasi tarpusavyje. Stein atrodė visai išėjęs iš proto, nes pradėjo pulti saviškius. O jie lyg atėjo kartu vienu tikslu. Bent taip atrodė iš pradžių. Kai įvyko konfliktas tarp daktaro ir Evės, o to pasekoje ji atleido orą kuris laikė baltaplaukį, vyras tikėjosi nusileisti ant kojų. Tačiau nespėjus jam pasiekti žemės prie jo pripuolė pamišęs daktaras ir puolė jį bandydamas įmūryti į žemę. Ir būtų pavykę, jeigu ne baltaplaukio greiti instinktai. Jis atstatė rankas priekin, kad apsaugotų savo veidą nuo nemalonaus pasibučiavimo su grindiniu. Tuo tarpu atbula koja spyrė Stein. Ne tam, kad jį sužeistų, bet tam, kad padarytų tarp savęs ir jo šiokį tokį atstumą.

Tuo tarpu darbininkas viską stebėjo. Matė kaip buvo nublokšta ką tik atėjusi Diane, kaip buvo sužalojami Evė su Kiro, kaip Diane buvo išteleportuota, kaip baltaplaukis nusileido ant žemės ir susidūrė su Stein. Apsvarstęs situaciją jis prisiartino prie sužeistų Evės ir Kiro kol daktaras buvo užsiėmęs kitais reikalais. Darbininkas ėmė eiti merginos link. Abiejuose jo delnuose ėmė formuotis šalsvi apvalios formos energijos rutuliukai. Nieko nesakydamas vyras priėjo prie šviesiaplaukės ir tą rutuliuką tiesiog sugrūdo merginai į krūtinę. Žinoma Evė nepajuto to kaip fizinio daikto, tačiau pajuto kaip keista energija suima jos visą kūną. Nespėjus jai nieko pasakyti, vyras jau artinosi link Kiro. Priėjęs padarė tą patį nepaisant to vaikinas priešinosi ar ne. Tai padaręs darbininkas atsisuko atgal į vykstančią kovą tarp Stein ir baltaplaukio vyro. O Evė su Kiro pradėjo jausti kaip visa energija jų kūnuose sukyla. Nors visos žaizdos ir skausmai išliko, tačiau jėgos ir net su kaupu verste vertė judėti. Negana to aplink abu atsirado po žalią permatomą rutulio formos barierą, kurie gaubė abu veikėjus, lyg jie būtų jų viduje. Energijos burbulas judinosi kartu su viduje esančiu kūnu.

Evei: energijos barieras nublokuoja 50% gautos žalos, energija kūne suteikia +20 DMG, efektai galioja 10 ėjimų
Kiro: energijos barieras nublokuoja 80% gautos žalos, energija kūne suteikia +3 Dice Roll ir +10 DMG, efektai galioja 10 ėjimų


Padaręs bent minimalų atstumą tarp savęs ir Stein, baltaplaukis atsistojo ant kojų ir atsisuko į užpuoliką.
-Panašu, kad tavo draugai nėra patenkinti tokiu komandiniu darbu.
Pašaipiai jam tarė vyras leisdamas sau šiek tiek atsikvėpti mat viskas įvyko labai greitai. Patraiškęs krumplius vyras karčiai šyptelėjo priešininkui.
-Matau tavo norą susiremti ir jį priimu.
Paprastai pasakė ir greit atsispyręs nuo žemės nusprintino iki Stein. Vos jį pasiekęs baltaplaukis kumščiu vožė daktarui į veidą. Energijos banga nuo smūgio pasijuto ir aplinkiniams.

Baltaplaukis vyras: 6 lvl; 600 HP, 100 MP; Effects: +50 DMG, +3 Dice Roll, +40 DEF
Skill: Copy: nukopijuoja priešininko manevrą/skill/ataką. [20 MP]

Captain carried out 1 launched of one Level5 (Image not informed.) :

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Pir. 09 19, 2016 4:40 pm

Netikėtai prie veiksmo prisijungęs mestiestis susilaukė Stein dėmesio. Dar vienas parazitas, kurį Stein nekantravo sutraiškyti. Nieko nuostabaus, kad tolimesni Stein planai buvo nutraukti smūgio į galvą. Daktaras nuo inercijos staigiai atsilošė atgal ir pačiuožė kelis centimetrus atgal. Baltapūkio nuostabai, po smūgio į Stein veidą, kažkas liko prilipe prie jo kumščio. Pastarajam nebuvo daug laiko susivokti. Prilipęs dalykas ėmė skilti ir tarsi voratinklis viniotis aplink jo kūną. Tai būvo medicininiai siūlai, kurie tarsi gyvi lindo iš daktaro siūlių esančių ant jo kūno. Stein atsilošė į priekį ir iššiepė kruvinus dantis. Kuo ilgiau baltapūkis tempė gumą gindamasis nuo siūlų, tuo mažiau laiko turėjo pasiruošti sekančiam etapui. Stein kūnas dar labiau įsitempė, oda šiek tiek paraudo, tarsi kūno temperatūra būtų pakilusi. Šiuo metu nebebuvo svarbu ką darė baltapūkis. Stein dar didesniu greičiu nei prieš tai vožėsi į priešininką su kakta į kaktą. Smūgis buvo pakankamai stiprus kad abu varžovus paslėptų dulkių kamuolyje iš kurio po kelių sekundžių išniro Stein. Pastarasis sustojo, nuleido rankas leisdamas joms kabaliuoti tarsi lelės ir akylai permetė akymis aplinką. Vargše Eve tuo metu atrodė rimčiausiai nusiteikusi. Būtent ko daktariūkščiui ir reikėjo.
- Eveeee..
Užtęsė merginos vardą net į ją nežiūrėdamas, bet eidamas link jos. Lėtai, nuo vienos kojos ant kitos, šitaip svirduliuodamas į šonus tarsi pingvinas artėjo link savo aukos. Ir vienas šių lėtų nerangių žingsnių nepasiekė žemės. Stein tiesiog dingo sukeldamas dar vieną vėjo "sprogimą" ir rėžėsi tiesiai į Evę. Daktaras viena ranka laikė merginą prispaudęs prie aptrupėjusios sienos ir bandė ją pasmaugti. Galima buvo matyti kaip Stein akyse iš lėto dingsta sveikas protas. Lieka baimė, pyktis, noras įrodyti sau apie savo paties egzistavimą.

[use: Inner gates x3]
(Visi dices baltapūkiui, paskutinis Evei)

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Pir. 09 19, 2016 4:40 pm

The member 'Dr.Stein' has done the following action : Dice roll


'Level5' :

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Kv. 09 29, 2016 11:24 am

Eve969 greit sugebėjo pamatyti, jo judesius, kol vyras nespėjo dingti, Eve969 pradėjo šaudyti iš savo revolverių ir pradėjo trauktis atgal. Kai Stain pagavo ją už kaklo ir atrėmė į sieną. Mergina pradėjo dusti ir gaudyti orą. Ji pakėlusi savo revolverius atrėmė į daktaro pilvą:
-Daktarėli, atsipeikėk ką puoli, aš nenoriu su tavim pyktis, turim vieną tikslą nenukrypkime nuo jo ir pabaikime šią misiją,-pasakė Eve99 dusdama ir pasiruošusi šauti jei daktaras nepatrauks rankos nuo jos kaklo.

[[Double trouble]]

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Kv. 09 29, 2016 11:24 am

The member 'Eve969' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Kv. 09 29, 2016 5:18 pm

Vaikinas klupėdamas ant žemės kaupė jėgas jog galėtų atsistoti, kol prie jo nepriėjo nepažįstamasis vyriškis. Jis kažką sugrūdo į Kiro, tai buvo žalias energijos rutulys. Vaikino kūnas pasidarė šiltesnis, jausdamas jėgas grįžtančias, jis atsistojo. Jautėsi stipresnis nei kada nors, aplink jo kūną spinduliavo žalias barjeras.
Kiro veide atsirado demoniška šypsena, suspaudė dalgį rankoje ir ištiesė ranką į šoną su dalgiu. Jo akys sekundėlei sužibėjo [Skill use: ghost] ir jis apžiūrėjo aplinką. Pastebėjes daktarą jo šypsena dar labiau prasiplėtė, jis su laisvąja ranka palietė dalgio ašmenį ir braukdamas per jį ant dalgio atsirado magiškieji simboliai, lyg runos. Pirštui daėjus iki dalgio galo magiškieji simboliai pradėjo švytėti raudona spalva.
 Kiro atsispyrė ir žaibišku greičiui du kartus užsimojo dalgiu. Iš dalgio išėjo dvi raudonos didelės bangos kurios skriejo link daktaro nugaros. Bangoms atsitrenkus pasirodė dulkių debesis tad Kiro nepastebėjo ar jo atakos pataikė į daktarą. Tačiau vis dar judėdamas žaibišku greičiu priskriejo prie daktaro ir spyrė jam iš apačios į kaklą, šios atakos pataikymo atvėju daktaras turėjo nuskrieti tolyn, palikdamas Eve ramybėje.
- Maniau esi mūsų pusėje, o dabar puoli savus- sušuko vaikinas daktarui, ir jo šypsena dingo.- Dabar pasigailėsi- pasakė ir jo akys dar kartą sužibėjo, o ir demoniškoji šypsena grįžo.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Kv. 09 29, 2016 5:19 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 10 04, 2016 8:27 pm

Stein atsakas į smūgį kumščiu buvo ganėtinai brutalus. Krūva vos matomų medicininių siūlų žaibišku greičiu ėmė skrieti į baltaplaukį. Tuo momentu jis suprato, kad kova iš arti nenaudojant ginklų su šiuo priešininku bus per daug sudėtinga. Nors vyras traukėsi, siūlai jį ne tik siekė, bet ir pasiekė. Daktaras staiga išnyko iš akiračio, nes visą dėmesį perėmė mintys kaip išsikapstyti iš nemalonios situacijos. O sugalvoti būdą reikėjo akimirksniu. Vyras išsitraukė peiliuką, kurį turėjo užsikišęs už diržo, ir ėmė kapoti juo "orą". Iš tikrųjų jis taikėsi į vos matomus siūlus, kurių buvo tiesiog per daug. Bet kad ir kaip greitai jis malėsi su peiliu rankoje, siūlai vis tiek vyniojosi aplink jo kojas ir rankas. Kad ir kiek vyras traukėsi, jie jį sekė. Laiko nebuvo, jo priešininkas tiesiog stovėjo, kol baltaplaukis kapojo siūlus. Tuo momentu jis buvo atviras pašalinėms atakoms. Tai buvo didžiausia silpnybė, kurią galėjo turėti karys. Staiga nepažįstamojo judesiai pakito. Ranka pradėjo taikytis tik į tuos siūlus, kurie lėkė į jo kojas. To pasekoje siūlai visiškai apvyniojo jo laisvąją ranką. To vyras net nesistengė išvengti, nes atsiginti viso skaičiaus būtų tiesiog neįmanoma. Nutaikęs tinkamą momentą kai turėjo akimirką jis paėmė ir nusikirto savo ranką žemiau alkūnės. Kaip tik ta jos dalis buvo apvyniota. Rankos gabalas šleptelėjo ant žemės, kraujas šilūkštelėjo žemyn. Normaliai to nebūtų užtekę, bet vos po šio manevro siūlų ataka išblėso. Stein tuo metu jau turėjo kitą taikinį.
Tik viena baltaplaukio rankos dalis kraujavo nevaldomai ir ji gulėjo ant žemės vyrui prie kojų. Tuo tarpu iš kabančios rankos galūnės visas bėgęs kraujas nepasiekė žemės. Išbėgus pakankamam kiekiui kraujo, jam besidriekiant žemyn ėmė formuotis trūkstamoji rankos dalis. Netrukus vyras galėjo ją judinti, lyg nieko nebūtų nutikę. Tuo metu Stein jau kovojo ne vien su Eve, bet ir su įpykusiu Kiro. Šie du kariai nepažįstamojo visiškai nedomino kaip ir jų santykiai su Stein. Ši kova turėjo būti tarp jo ir daktaro, taip ir bus. Kiek "pramankštinęs" atsinaujinusią ranką vyras pradėjo įdėmiai stebėti kovą ir laukė tinkamo momento įsikišti. Evė šaudė į Stein negalėdama pasprukti iš jo gniaužtų. Tuo momentu keista dalgio ataka skriejo į daktarą iš kitos pusės. O po dar kelių akimirkų - spyris. Tai buvo šansas! Baltaplaukis mostelėjo ranka per orą ir nuo jo pirštų galų išsitiesė į adatas panašios formos iš kraujo. Su rankos mostu jos buvo paleistos skrieti į taikinį. Keturios "adatėlės" žaibišku greičiu skriejo į Stein ir susmigo jam į kaklą.
Captain carried out 4 launched of one Level5 (Image not informed.) :
, , ,
Tuo tarpu Evei ir Kiro padėjęs darbininkas pasiliko stovėti savo vietoje ir stebėjo vykstančią kovą, į kurią dėmesį kreipti pradėjo ir aplinkiniai.
-Ką jūs ten darot!? Netrukdykit darbų ir eikit spręsti reikalų kitur!
Pasigirdo Terminos darbininkų šūkavimai iš tolo.

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Antr. 10 11, 2016 9:48 pm

Galima buvo pamanyti, kad Stein milžinišku greičiu judėdamas link Eves išvengė visų kulkų iki kol atsidūrė prie merginos. Realybė buvo kiek kitokia. Daktarui nustojus judėti, galima buvo matyti, kad viena kulka kliudė vyro kaktą, viršugalvį, kur trūko nedidelio gabalo kaulo. Tai nebuvo vienintelis sužalojimas. Kulkos taip pat kliudė šonkaulius ir... dantis. Stein trūko kelių priekinių dantų, mat pastarasis gaudė kulką dantimis. Kadangi mažas būdamas pieno daug negėrė, dantys nesugebėjo pilnai suspausti skriejančios kulkos, nors smarkiai sušvelnino impact. Evė kalbindama Stein, galėjo iš jo akių suprasti, kad daktaras jos jau nebegirdi - protą pilnai užtemdė įtužis. Revolveriam įsirėmus į pilvą, vyriškio gniaužtai stipriau suspaudė merginos kaklą. Su kreiva šypsena veide būtų ir toliau smaugęs merginą, tačiau įsikišo Kiro. Vaikino ataka dalgiu kliudė Stein ranką, kuri laikė Evę. Nuo smūgio alkūnė vos neišsilenkė į priešingą pusę, gniaužtai paleido Evę. Ilgai nieko nelaukęs, daktariūkštis palankstė ranką sukeldamas šlykštų traškėjimą ir ėmė dairytis kaltininko dulkių debesyje. Ilgai ieškoti neteko, mat pastarasis pats prisistatė ir apdovanojo Stein "tablete" į kaklą. Dėje spyris nebuvo toks stiprus kaip ataka dalgiu ir vyras vos pastebimai pajudėjo atgal.
- I.. found.. you..
Iškošė pro skylę dantyse ir sugriebė Kiro koją kol šis nespėjo atsitraukti. Sugniaužė kumštį su sužeista ranka (kurios alkūnė jau buvo patinusi) ir užsimojo trenkti. Atakoje buvo sukaupta visa tuo metu turima Stein jėga. Vožė dideliu greičiu vaikinukui į galvą tačiau nepataikė. Kumštis praskriejo kelis centimetrus į šoną, kita ranka paleido Kiro koją, o pats Stein kaip maišas dribo su veidu į žemė vos kartu neprispausdamas vaikinuko. Daktarui atsidūrus ant žemės galima buvo pamatyti keturias adatas susmigusias į jo sprandą. Kurį laiką uostą užplūdo tyla. Ji tęsėsi gal minutę. Tuomet daktaro koja sujudėjo, rankos ėmė šliaužti korpuso link ir atsirėmė į žėmę. Daktaras stojosi ant kojų.
Spoiler:
Stein battle theme
Pastarsis neatrodė patenkintas. Didžiausios žaizdos po truputi traukėsi, adatos pačios iškrito iš kaklo. Dantys formavosi kiek lėčiau mat nebuvo butini kovai. Vyro akys kaip pamišusios ėmė ieškoti ant ko išsilieti. Laimei Kiro buvo ne taip jau ir toli. pasiemęs akmenuką nuo žemės, kulkos greičiu sviedė jį į vaikinuką. Būtų ir toliau puolęs Kiro, tačiau instinktai ir sukaupta kovos patirtis neleido to daryti kol kovos lauke buvo baltapūkis. Pasinaudodamas nespėjusia išsisklaidyti dulkių priedanga, Stein galėjo dingti baltapūkiui nepastebėjus. Daktaras atsirado už priešininko ir šiam nespėjus pilnai susivokti kas vyksta, headlock'ino. Jėga buvo pakankamai stipri, kad nuo smaugimo, pačio Stein kaulai šiek tiek įskilo keliose rankų vietose.
[use: Surgery]
[Pirmas dice Kiro, kiti - baltapūkiui]

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 10 11, 2016 9:48 pm

The member 'Dr.Stein' has done the following action : Dice roll


'Level5' :

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Antr. 10 11, 2016 10:53 pm

Vaikinukui atrodė, jog jo spyris turėjo nuskraidinti daktarą toli nuo jo, tačiau pasirodo daktariūškis daug kietesnis riešutėlis, negu jis manė. Nors jo koją ir sugriebė, į šitokią Kiro būseną negalėjo pataikyti. Kiro buvo visiškai susikaupęs į daktarą, joks smūgis nebūtų jo nustebines. Tuo labiau pigus smūgis iš rankos, rodos pats praskriejo pro vaikiną. Kiro galvojo dar šiek tiek pažaisti su daktariūkščiu, išmėginti jo pilnas jėgas, tačiau tąsai paleido jo koją ir nudribo ant žemės. 
 Dūmai jau buvo šiek tiek prasisklaidę, tad Kiro pastebėjo raudonas adatas daktaro kakle. Vos tai išvydęs akis nusuko į baltapūkį, pagaliau sužinojo kažką apie jį. Jis kažkaip valdė kraują, tačiau nežinojo šio įgudžio ribų, tad mėgins jį akylai stebėti ir bandyti suprasti šio įgudžio ribas, bei silpnybes.
 Ilgai apie tai galvoti neteko- daktaras vėl stovėjo ant kojų, ir užsimojo su akmenuku į Kiro. Jeigu ne sulėtintas vaizdas, ir Kiro nebūtų galėjes skaityti priešininko veiksmų- po akimirkos gulėtų negyvas, su skyle krutinėje. Pradėdamas judėti į šoną dar prieš akmenukui paliekant daktaro ranką, ir judėdamas žaibišku greičiu, per plauką išvengė akmenuko. Kuris nuskriejo į sieną, ir iš garso galėjai suprasti- jog toje sienoje dabar skylė. Po šio pigaus triuko, norėjo sukapoti daktarą, tačiau kai atsisuko jo jau nebebuvo.
 Kiro žvilgsnis nulėkė į Eve, tačiau ji buvo viena, daktaro ten nebuvo. Tad sekantis žvilgsnis nusekė į baltapūkį. Daktaras jį buvo surakinęs, ir iš baltapūkio veido išraiškos galėjo suprasti, jog surakinimas buvo skausmingas. ''Nejaugi jis mane taip nuvertina, kad nukreipė dėmesį, kad kovotų su baltapūkiu?'' mintis sklandžiojo Kiro galvoje. O vaikinas buvo savo geriausioje formoje, ir tai nekėlė jokio įspudžio daktarui. 
 Kiro širdyje skleidėsi įsiūtis. Nuvertinimo jis nepriims, ne jau ne. Vaikinas šiek tiek nulenkė galvą, užsimerkė. Dar tokio pažeminimo jis nebuvo patyręs, jo įsiūtis buvo toks stiprus, kad net vėjas sukosi aplink jį, lyg jo vengtų.
 Vis dar nuleidęs galvą ištiesė ranką su dalgiu į šoną. Vaikino ginklas pavirto juoda energija ir ji lyg sulindo į jo delną. Staiga jo šešėlis pradėjo keisti formą, jis pailgėjo, ir iš jo pradėjo lysti kažkokia figūra. Tai buvo tamsi figūra su avino ragais. 
Šešėlis:
O pačio Kiro plaukai pabaltavo, akys pajuodavo, jam išaugo ragai. Staiga jis pradėjo isteriškai juoktis, lyg koks išprotėjes žmogus.
Spoiler:
 Ištiesė delną, iš jo išeidama juoda energija suformavo lanką. Kuris buvo visas sudarytas iš juodos energijos, kitos rankos delne susiformavo strėlė- taip pat iš juodos energijos. 
 Kiro nusitaikė tiesiai daktarui į akį ir iššovė, strėlė skriedama paliko dulkių debesį. Tuo tarpu kol strėlė skriejo, juodasis padaras kuris pasirodė iš vaikino šešėlio, pasileido bėgti. Kai strėlė pasiekė taikinį, tamsusis padaras pašoko, aštriais nagais perbrėžė daktaro krutinę, tada jo ranka persiformavo į didelį kūjį, kuriuo užsimojo ir nudaužė Stein.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Antr. 10 11, 2016 10:54 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Tr. 10 12, 2016 1:35 pm

Daktariūkščiui vis dar laikant Eve969, mergina pamatė jo akis ir suprato, kad nieko gero čia nebus. Jos veidui bąlant, nuo daktaro spaudimo, daktarui greit ją paleido ir mergina parklupo ant kelių kosėdama ir su rankomis ir ginklais vis dar atsirėmusi į žemę. Tada greit pakėlė akis, matydama, kaip daktaras puolė Kiro, mergina greit atsistojo ant kojų ir pakėlė ginklus norėdama šauti, tačiau Stein nukrito ant žemės. Eve969 giliai kvėpuodama nuleido ginklus, tačiau tokia laimė, kad Stein būtų atjungtas truko neilgai. Jam atsistojus, mergina vėl greit pakėlė ginklus, o šiam metus akmenuką į Kiro Eve969 susinervino:
-Nelemtas nesitvardantis suskis,- susikeikė Eve969 ir pradėjo šaudyti, tačiau jam dingus dulkių kamuoly, merginai ilgai neteko laukti, ji pamatė, kaip daktaras atsirado už baltaplaukio ir iškart po to Eve969 nubėgo į šoną ir pradėjo šaudyti į daktarą vėl, kai niekas nebetrukdė norint į jį pataikyti.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 10 12, 2016 1:35 pm

The member 'Eve969' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Pir. 10 17, 2016 9:13 pm

Baltaplaukis akylai stebėjo visų kovotojų judesius ir įdėmiai sekė kovą. Per sukeltų dulkių kamuolius buvo sunkiau įžvelgti, kas vyksta, tačiau vis tiek matėsi šešėliai/figūros bei girdėjosi jų keliami garsai. Tai vyrui leido pilnai suprasti, kas ten vyksta, apart paranormalių dalykų. Stein išnirimas iš dulkių priedangos nebuvo netikėtas, tačiau jo judesiai buvo pakankamai greiti, kad vyras nesuspėtų jų atremti. Kai daktaras suspaudė baltaplaukio galvą, šis ištempė visus raumenis taip, kad net ėmė matytis gyslos. Vyras stengėsi priešintis Stein atakai. Kraujo suformuota ranka įsikibo į gležną stein riešą ir bandė pristabdyti spaudimą. Vien jėga baltaplaukis turbūt nebūtų išsilaisvinęs iš tokio manevro, tačiau jis turėjo kitų triukų. Daktaras netrukus pradėjo jausti kaip kraujo srovės suimtoje jo rankoje suintensyvėjo. Kraujas Stein kūne po truputį ėmė pumpuotis į baltaplaukio kūną būtent per jo ranką. Abu vyrai žinojo, kad jeigu daktaras gaiš laiką bandydamas nusukti baltaplaukiui sprandą, jis pats gali mirtinai nukraujuoti. Tuo tarpu baltaplaukis turėjo didinti judančių srovių intensyvumą, kad Stein nespėtų jo pribaigti. Visas manevras buvo skirtas tam, kad Stein paleistų baltaplaukį. Vyrams atšokus vienam nuo kito prasidėjo antroji baltaplaukio plano dalis. Nė iš šio, nė iš to paimitavus kelis judesius vyro kūnas ėmė pamažu gyti. Tai buvo Stein gydymosi technika.

[Use: Copy - Surgery]
Captain carried out 3 launched of one Level5 (Image not informed.) :
, ,

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Dr.Stein on Tr. 11 16, 2016 3:50 pm

Stein supanti kompanija nepadėjo jam nusiraminti. Evei pradėjus šaudyti, daktarui tereikėjo truputi pasisukti, kad visos kulkos pataikytų į priešas laikomą baltapūkį. Stein pasisukus, kiro Strėlė taip pat nekliudė taikinio - Stein išsisuko su nedideliu įbrėžimu ant kaktos. Artėjantis Kiro padaras ir visi kiti daktaro akyse atrodė tarsi šiek tiek sulėtinti. Vyras paleido baltapūkį ir atsisuko į demoną. Spyrė jam tiesiai į ragus, pasiūsdamas tolyn. Viskas įvyko taip greitai, kad baltapūkis nespėjo pasiekti žemės. Užtat Stein kuo puikiausiai spėjo pačiupti priešininką už galvos ir pagreitinti jo nusileidimą į ant žemės.
[use:Surgery]
[use: Tables turn - nukreipia Eves atakas į baltapūkį]
[use: Mana potion]
[pirmas kauliukas demonui, like du baltapūkiui]

Dr.Stein
7lvl
7lvl

Pranešimų skaičius : 2914

Character sheet
Health:
700/700  (700/700)
MP:
125/180  (125/180)
Effects: +25 DEF; Cloak +26 DEF; Necklace +1 dice roll, pocket watch, Storage Chest, Blackhorn Ornament

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Tr. 11 16, 2016 3:50 pm

The member 'Dr.Stein' has done the following action : Dice roll


'Level5' :

_________________
You have your orders, soldier....

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Eve969 on Kv. 11 17, 2016 1:01 pm

Eve969 pamačiusi, kad daktaras spėjo pakišti baltaplaukį prieš save tik šyptelėjo, nes to ir reikėjo tikėtis. Eve969 pamačius, kad daktaras puola Kiro susinervino:
-Po velnių Stein ką dirbi puldamas savus??,-suriko ji nervingai laikydama į jį vis dar ištiestus ginklus, kol šis murkdė baltapūkį į žemę, ji vieną ginklą nukreipė į priešininką, o kitą paliko prieš Stein:
-Tu su juo ar su mumis? Jei taip nori jį užmušti, gerai, bet tada nepulk ir kitų komandos narių,-pasakė ji nervingai ir susikeikusi paleido šūvių virtinę iš vieno ginklo į baltapūkį, o tada greit patraukusi savo kitą ginklą nuo Stein taip pat šovė į baltaplaukį, kol Stein murgdė jį į žemę.

Eve969
4lvl
4lvl

Pranešimų skaičius : 1273

Character sheet
Health:
214/400  (214/400)
MP:
95/160  (95/160)
Effects: +MP; šarvai +8 def, Necklace +1 dice roll, Centaur Star +3 def, pocket watch, bag; Shadow Blade +6 dmg, Revolver +dice pagal lvl

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Kv. 11 17, 2016 1:01 pm

The member 'Eve969' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Kiro on Pen. 11 25, 2016 2:12 pm

Stein nuspyrė Kiro šešėlį, kuris sulindo į žemę ir sugrįžęs išlindo prie vaikino kūno. Vaikinas akimirksniu pranyko iš vietos, ir atsiradęs ore, virš grupelės rankoje laikė energijos rutulį, kuris staiga persiformavo į ietį. Kiro apsisuko ratą aplink savo ašį ir sviedė ietį į daktarą, tada vėl išnyko ir atsidūrė daktarui už nugaros ir nuspyrė jį į tą vietą, į kurią atskris ietis. 
 Šiek tiek pasilenkęs apsisuko aplink savo ašį, tempdamas koją žeme. Jis tą koją pradėjo labiau spausti, kai ji buvo atsisukusi į tą pusę, kurioji buvo Stein. Šis veiksmas paliko dulkių debesį ir nuo jo kojos pro žemę praėjo banga, kuri suskaldė ją, kad daktaras nebepastovėtų ant kojų. Po šio veiksmo jaunuolis nieko nelaukęs atsidūrė prie daktaro ir sugriebęs už varžto jį pasuko.
- Pažiūrėkime, ką šitas daro- su šypsena veide išlemeno vaikinas.

Kiro
2lvl
2lvl

Pranešimų skaičius : 106

Character sheet
Health:
44/200  (44/200)
MP:
55/100  (55/100)
Effects: +5 DMG

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Captain on Pen. 11 25, 2016 2:13 pm

The member 'Kiro' has done the following action : Dice roll


'Level1' :

Captain

Pranešimų skaičius : 18553

Atgal į viršų Go down

Re: Uostas

Rašyti  Sponsored content Today at 6:08 am


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 1315 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume