Childhood with guitar.

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

Childhood with guitar.

Rašyti  ...Grape... on Sk. 01 02, 2011 2:56 pm

Nors ir stengtasi Unhumansoul'ų praeitį ištrinti iš atminties Lola ją prisimena nes mokėjo rašyti ir nors praeitis buvo tikrai tragiška Lola pasižadėjo kad atmins kaip tobalą vaikystę.
IŠTRAUKOS IŠ LOLOS DIENORAŠČIO su faktais.
<3
Ponia Hanerfuld man papasakojo apie mano mamytę, sakė jog ji didžiuojasi manimi nes pasiaukojau ir vykau su jų šeima šiuo dideliu metaliniu namu. Ji nutylėjo kodėl mamytė nelipo į namą ir po to pradėjo kledėti kad dabar ji atstos man Motiną, eina ji kur nori bet aš nebūsiu jos dukra, maža jai dar vaikų... Pilnas namas tų cypiančių padaužų, neleidžia net gitara pagroti.

Lola buvo atimta iš savo šeimos kuri gyveno planetoje kurioje dar buvo keletas žmonių šeimų, tačiau jos sparčiai nyko nes tos vietos buvo nepritaikytos žmonių gyvenimui, todėl Hanerfuldų šeimą naująsias kartas (vaikus) pasiemė į savo erdvėlaivį ieškoti planetos kur galėtų apsistot.
<3
Fulderė pyksta kad aš esu tokia nemaloni... O ko ji iš manęs nori? Buvau išvešta iš namų kuriuose gyvenau ir vėliau tapau pigia tarnaite?? GIVE ME A BRAKE nusibodo, pati susirinko tas atžalas, o aš turiu dar jais rūpintis galėjo dar bent kelis mano amžiaus paimti, kuo jai taip patinka tie zyzliai????
Kai Lolai suėjo 15 ji buvo vyriausia mergina visame laive, kadangi Hanerfuldai buvo užsieme planetos ieškojimu jauna mergina tapo aukle.
<3
Kur aš?? Tamsu čia, vos matau ką rašau, o kad man kas nors atsilieptu... Šaukiu jau gal valandą, tyla, čia gal koks 16 gimtadienio siurprizas? Nemėgstu siurprizų... Aš dabar kažkokiam tamsiam kambarį, durų nematau, jis tuščias, aaa radau gitarą, ačiū dievui bent jau mano meilė kartu. Einu pagroti, parašysiu vėliau kas bus.
Erdvelaivis buvo pagautas tą dieną kai mergaitei suėjo 16 metų. Visi vaikai gabenami į labaratorijas.
<3
Pasiilgau savo vaikų, Stefanes, Tomio.... Pasiilgau net tos raganos su sudžiuvusiu seniu prie kompų. Noriu namoooo. Tiesa aš čia jau 4 dienas sėdžiu. Radau tuoletą, jis visai gražus, čia šviesu, patogu rašyti, beje labai skaniai kvepia yra įvairiausių kvepiančių muiliukų, dar man Tris kartus per dieną kažkur iš viršaus nuleidžia maisto, nematau kur ta skylė į laisvę, tikriausiai lubos labai aukštos.... Maistu nesiskundžiu. Aš jo nevalgau, nebent pritrūksta jėgų įsimetų ką nors dar šviežio, šiaip gyvenu vonioje ir noriu namo. Tikriausiai baisu tai girdėti bet man jau net grot pabodo, noriu bent jau pamatyti savo brolius ir seseris. Man čia nepatinka, labai nepatinka...
Laivas pasiklydo kosminėje erdvėje, kol pasiekė labaratorijas praėjo metai
<3
Nežinau kur esu, bet dabar žymiai geriau, ištisi metai praėjo tam tūlike lyg visas amžius, o dabar turim savo kambarius, taip pat žaidimų kambarį, kuriame žaidžiu su savo vaikais, nesuprantu kaip aš ankščiau taip jų nemylėjau ir DAR GITARĄ NAUJĄ GAVAU taip pat akustinė, ten nepalyginsi su tom visom naujovėm bet vis geriau nei praeita, tos ir stygą nutempiau... Nieks nekalba apie tas dėžes, mes taip susitarėm, mano vaikai jau tokie dideli...
Labaratirijose vaikai tyriami, po vieną daromi bandymai.
<3
Kažkoks dėdė jau išsivedė puse mano vaikų kažkur, jie nebegrįžta, aš tikiuosi mane ir nuves pas juos...
Daromi rimti bandymai, daug nesekmių.
<3
Mane nusivedė į kažkokią vienutę, tu net patikėt negalėtum, pradžioj mane kažkaip tyrė klausinėjo nesuprantamų klausimų, girdė visokiausiais vaistais, dar buvo užmigde ir kažką padarė su mano galva, PASKUTINIS LAŠAS TAURĖJE buvo tai kad mane dar išprievartavo, tada spėjau pasiilgti to tūliko...
Lola buvo vyriausia iš visų merginų erdvėlaivyje, o mokslininkai irgi žmonės, negalėjo susilaikyti, tuo pačiu ją paruošė elektrinių smegenų įtaisymui.
Tiką tave perskaičiau, negaliu patikėti kokia tragiška mano praeitis, tačiau aš tau pažadu kad nesigriaušiu dėl to ir tarnausiu tobulai savo šeimininkui, mane jau ten gabena....
Lolai pakeistos smegenis, po visų treniruočių po kurių ji tapo tokia stipri kovotoja ji gabenama pas jos naująjį šeimininką.
Taip pat jam įteikiama ta maža knygute - jos dienoraštis, tiesiog gailą buvo ją išmesti, ir tie žmonės kurie gabeno pamanė kad pravers...

...Grape...

Pranešimų skaičius : 301

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų