To infinity, and beyond!

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down

To infinity, and beyond!

Rašyti  R3H on Št. 10 31, 2009 5:27 pm

"Fate rarely call upon us at a moment of our choosing"

Peace is a lie, there is only passion.
Through passion, I gain strength.
Through strength, I gain power.
Through power, I gain victory.
Through victory, my chains are broken.
The Force shall free me.

There is no emotion; there is peace.
There is no ignorance; there is knowledge.
There is no passion; there is serenity.
There is no chaos; there is harmony.
There is no death; there is the Force.

Paskutinį kartą redagavo R3H, Št. 10 31, 2009 5:41 pm. Redaguota 1 kartą

R3H

Pranešimų skaičius : 1415

Atgal į viršų Go down

Re: To infinity, and beyond!

Rašyti  R3H on Št. 10 31, 2009 5:40 pm

Chapter 1.
Pasigirdo beldimas į duris. Priėjas vyras jas atidarė ir už jų rado paliktą krepšį su voku. Vyras paėmė krepšį ir jo viduje pamatęs verkentį kūdikį skubiai įnešė jį į vidų ir prikėlė savo žmoną. Ji paėmė kūdikį ir pradėjo supuoti jį kol jis užmigo. Tada atsisėdo į krėslą nepaleisdama vaiko iš rankų ir pasakė:
-Ka darysime? Juk negalime jo atiduoti į prieglaudą, ten jis pražus.
-Bet negalime jo ir pasilikti, mano algos užtenka vos mums pavalgyti.
Pasakė vyras.
-Aš mažiau valgysiu kad jį išmaitintume-, pasakė moteris.
-Žiurėk kaip tau geriau-, pasakė vyras.
Po kurio laiko name užgeso šviesa. Visi sumigo.

R3H

Atgal į viršų Go down

Rašyti  R3H on Tr. 11 04, 2009 8:49 pm

...Nox stovi mokykloje aplinkui vieni lavonai...
...Mokytojas sako:
-Kaip.......
Nox:
-....nieko sudėtingo, tiesiog man jie........
Makytojas:
-Dabar aš žinau......
Nox:
-Taves tai neišgelbės.....
Tada pasigirsta klyksmas....
....Visas kruvinas Nox palieka pastatą....

R3H

Atgal į viršų Go down

Rašyti  R3H on Tr. 11 04, 2009 9:21 pm

Chaper 2.
Praėjo penki metai po vaiko atsiradimo tame kaime. Vaiką jo įtėviai pavadino Nox. Vaikas traukė į mokyklą. Jam patiko mokytis nors nelabai gerai sutarė su klasės draugais. Mėgstamiausias jo dalykas buvo mokintis kontroliuoti tai ka jie vadino The Force. Einant pakeliui į mokyklą jį susistabdė pora mokinių iš aukštesnių klasių.
-Kur tu trauki? Kiek mes tau kartų sakėm kad taves nematytume mokykloje? Tokiems kaip tu ten nevieta, grįšk iš kur atėjas, atgal į savo planetą. Taves čia niekam nereikia...
Tada vienas paėmė ir trenkė Nox į pilva. Nox pargriuvo. Tada kiti prišoko ir jį apspardė. Dar nueidami pasakė:
-Kad nedrįstum skūstis...nes kitaip dar daugiau gausi...
Kai jie nuėjo Nox gulėjo ant žemės ir klausėsi kaip čiurlena upelis, gieda paukščiai. Po kurio laiko atsistojo apsivalė drabužius ir patraukė svirduliuodamas į mokyklą. Atėjas į mokyklą buvo apšauktas mokytojo:
-Kaip tu gali vėluoti į mokyklą? Koks iš tavęs bus padavanas jei nesugebi net laiku į mokyklą ateiti?Ir dar pažiurėk į savo drabužius visi purvini...tokios nepagarbos dar nemačiau...
Tada priėjo ir trenkė Nox per veidą.
-Kaip tu nesupranti kad joks purvinas mokinys nebus mano pamokose. Marš į tualeta praustis.
Nox nepajudėjo iš vietos ir buvo nuleidęs veidą. Pusia veido buvo raudona. Nox stengėsi susitvardyti kad nebėgtu ašaros, bet nieko negalėjo padaryti. Kaikurie klasės draugai pradėjo juoktis. Nox išgirdęs jų juoką dar labiau įsiuto ir pagalvojo:"juokitės kol galit vieną dieną aš ta juoką išplėšiu jums iš galvos". Tada atsisuko ir pažiūrėjo į klasė ir pažiurėjas tuščiu žvilksniu nuėjo. Klasė akimirksniu nuščiuvo pamačiusi jo žvilgsnį. Nors Nox buvo išėjas visa klasė bijojo kažka sakyti, visi sėdėjo tyliai ir ramiai.....

R3H

Atgal į viršų Go down

Rašyti  R3H on Št. 11 07, 2009 7:04 pm

....Vyras juodais drabužiais...
-Ar tu žinai kas....
Nox šypteli:
-...aš tapsiu geriausiu....
Vyras:
-Tai žinai...
Nox:
-Bus.....
Po metų.
-Tu mane išda....
Surinka Nox beveik tuščioje....
-Ne, tu pats pasirinkai, mano....
-Aš ne tavo....,- sušunka Nox.
-Dėja, bet dar daug nežinai, mano....
-Už teks kalbų..., - pasako Nox ir išsitraukės karda puola.
Vyksta arši kova.....
Po kurio laiko nugriaudėja didžiulis sprogimas.........
Leisgyvis Nox palieka pastatą....

Kam nors idomi mano rašleva? nes kazkaip tik vienas rasau tai ir klausiu. komentarus man i pm, iskardo dekui....

R3H

Atgal į viršų Go down

Rašyti  R3H on Št. 08 14, 2010 9:36 pm

Chapter 3.
Nox sedėjo ant palangės ir laukė pamokos. Ši pamoka turėjo būti kitokia nei visos. Šį kartą jie turėjo kovoti tarpusavyje. Vienas prieš vieną. Nox senei laukė progos susikauti su klasiokais. Visi susirinko ir mokytojas juos nuvedė į didelę salę. Visi traukė numerius ir stojo poromis. Nox gavo tokį patį numerį kaip ir vienas iš jo skriaudėjų. Jie sustojo dideliu atstumu vienas nuo kito. Abu gavo po medinį pagalį, nes saber'ių neduoda šešiamečiam vaikam. Mokytojas prakalbo:
-Dabar tokios taisyklės: Jokių mirtinų galių ir ginklų. Kaunatės tik tuo ka turite tai yra tik šitais pagaliais ir tuo ką išmokote per pamokas.
Tada suskambo varpas ir mokytojas užriko:
-Pradėkite!
Vaikis pradėjo bėgti į Nox, o Nox į jį. Jie susitiko vidurį arenos. Nox buvo greteisnis todėl jam pavyko pirmam smogti vaikinui į paširdžius. Vaikinas atsitraukė nuo Nox ir smogė jam į galvą. Kadangi vaikinas buvo beveik du kartus stambesnis už Nox, tad iš neišlaikė pusiausvyros ir nugriuvo veidu į purvą. Vaikinas pradėjo šokinėti ir mosuoti ore pagaliu šaukdamas:
-Aš laimėjau.
Kiti klasiokai pradėjo jam ploti ir šūkauti.Nox bandė keltis, bet jam žiauriai skaudėjo galvą. Kūnas jo neklausė. Nox pajuto kaip jam per veida bėga kažkas šilta. Jis atmerkė akis ir pamatė kraują. Jo akys išsiplėtė, pabalo. Nox taigiai pašoko į orą ir sviedė pagalį vaikinui į veidą ir pataikė į nosį. Pasigirdo lužtančios kremzlės garsas. Vaikinas suklykė ir pargriuvo. Nox toliau stovėjo ir žiurėjo į gulintį vaikiną. Šis susiėmęs už nosies atsistojo ir puolė beginklį Nox. Vaikinas taikė Nox į galvą ir pamatęs kad jo akys baltos trumpam sutriko bet toliau vėl puolė. Pagalys nepasiekęs Nox galvos perlūžo per pusę. Nox ištiesė ranką į vaikiną ir jis buvo nusviestas didelęs jėgos per visą salę. Šis atsistojo ištiesė ranką į Nox ir pasakė:
-Mirk.
Iš jo rankos pasileido elektra kuri nukeliavo iki Nox ir pataikė jam tiesiai į akis. Nox protas aptemo ir jis nugriuvo ant žemės.

P.S. tesiu nes kaikas paprašė ;p

R3H

Atgal į viršų Go down

Rašyti  Sponsored content

Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų